چند نکته مهم در بازی با درتمند!!!!!!

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 98,423 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند نکته مهم در بازی با درتمند!!!!!!

امشب من بازی رو کاملا دقیق تماشا کردم وچند نکته رو از این بازی درک کردم!!1-باز هم ونپرسی با 2گلی که زد سهم به سزایی در بردن این بازی داشت مثل بازی های قبلی و ارزش خودش رو باز هم به رخ یوفا و جهان فوتبال کشید

2-در نیمه اول کلا تیم خیلی بد بازی کرد و در حد ارسنال چند هفته اخیر نبود اما در نیمه دوم واحتمالا با تذکر های هوشمندانه رئیس تیم دگر گون شده ای وارد زمین شد که سرعت دادن به بازی رو در دستور کار داشت که موفق گلزنی هم شد

3-بازی سونگ من رو به یاد ماکلله انداخت واقعا عالی بازی کرد یه هافبک دفاعی قلدر تخریب کن و بازی ساز یه هافبک دفاعی کامل

4-همه خوب بودن به جز ژروینیو امشب یه استوپ درست هم نتونست بکنه!!!
چند نکته انحرافی در بازی:
1- ونپرسی این روزها من رو به یاد تی تی انری میندازه یادتونه وقتی تی تی بود کار تیم گره میخورد اون بود که به دادمون میرسید حالا ونپرسی چنین حالتی داره

2-تی تی انری و راجر فدرر تو ورزشگاه بودن واز نزدیک بازی رو میدیدن

3-ژورو 9دقیقه اخر به جای کوشینلی به میدون اومد وبا همکاری سونگ یه گل به خودمون دادن شکر خدا 90 دقیقه بازی نمیکنه و حق کاملا با حامد توپچیه!!!!!!!!

4-نتیجه بازی همون چیزی شد که من پیشبینی کرده بودم البته به لطف حضور پر رنگ ژورو!!!!

راستی باز هم داور و باز هم پنالتی وباز هم برد خفیف بارسلون باداوری این دوره دیگه از مرحله گروهی شروع کردن!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسین ملازینل در 3/9/1390 | 15:04 گفت:

سلام شهرام جان.من با همه جای این پستت حال کردم الا اون خط آخر من دیشب بازی بارسا-میلانو دیدم،خداییش داوری نقش آنچنانی در نتیجه نداشت.اون پنالتی روی ژاوی هم کاملا درست بود به نظر من.منظور اینکه حداقل توی این یه دونه بازی که من دیدم داوری نقشی توی بردن بارسا نداشت ...بازیای دیگه رو نمیدونم...

علی ارشدی در 3/9/1390 | 13:33 گفت:

خدا رو شکر بردیم وتی بازم همون سوال همیشگی ما جایگزینی برای رابین داریم؟

hamed در 3/9/1390 | 13:30 گفت:

از این ژورو که اصلا نباید انتظار داشت.........................

سانگ واقعا خوب بازی میکنه......................

ون پرسی که نیازی به تعریف نداره......................

ژروینیو هم که اصلا بازیکن نیست..........................

محمد جواد در 3/9/1390 | 12:29 گفت:

بازی سانگ منو یاد فلامینی ملعون انداخت!!! اونم اول بازیکن نبود و همه رئیس رو به خاطر بازی دادن به فلامینی مورد انتقاد قرار می دادن اما رئیس بهش ایمان داشت تا اینکه فصل آخر حضورش تو آرسنال خیلی خوب بازی کرد، شکوفا شد و بلافاصله رفت. امدیوارم داستان سانگ این طوری تموم نشه!!!

حبیب در 3/9/1390 | 12:20 گفت:

والکات و ژروینیو هر دو تاشون عالین...باور کنید این دوتا با حرکاتی که از چپ و راست میکنن پدر دفاع تیم مقابل رو در میارن.... یادتون نره که ژروینیو تازه 5 ماه که به تیم اضافه شده....

mostafaa در 3/9/1390 | 12:07 گفت:

به نظر من دفاع آرسنال از لحاظ فیزیکی و بدنی بهترین حالت رو تو 6 ، 7 سال اخیری داره.همه قد بلند و همه هیکلی.کوشیلنی هم دفاعش خوبه ولی استیلش به ذفاع کنار بیشتر میخوره تا دفع وسط.امیدوارم این خط چندین سال حفظ بشه.خط هافبکمون هم عالین. هم تکنیکی و هم خلاق.سونگ که ترکونده آرتتا هم نظم خاصی به میانه ی میدان میده و خیلی پخته بازی می کنه و بازی رو خیلی خوب باز می کنه.به نظر من فابرگاس این ویژگی رو نداشت و بیشتر هافبک تهاجمی بود و رو به جلو بود. تیم به یه هافبک میانی کلاسیک نیاز داشت. والان این وظیفه رو به خوبی آرتتای عزیز داره ایفا می کنه. رمزی هم خیلی خوبه از این جهت که تو کارای تهاجمی شرکت می کنه و بعضاً گلزنی هم می کنه . ولی انگار و لکات و ژروینهو گل نزن هستن و موقعیت زیاد خراب می کنن. نظر شما چیه؟

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 11:44 گفت:

به نظرمن همین ژوروازآنری خائن بهتره.خداکنه ژورووشاماخ سالهااینجابمونن

hamidtopchi در 3/9/1390 | 10:55 گفت:

ممنون بخاطر حرفای جالبت!!!
خط آخرت هم منکه بازیو ندیدم ولی 100؟% درست میگی!!

HAMED toopchi در 3/9/1390 | 10:52 گفت:

الان فهميدين چرا من طاقت ديدن اين جلبك رو تو زمين ندارم؟ اينو مهاجم بذاريم بهتره جون خودم! اقلا اينجوري ديگه گلاي .... نميخوريم! خدارو شكر كه برديم. ولي من بازم ميگم، رابين هود داره نگرانم ميكنه.

محمد رستگار در 3/9/1390 | 10:27 گفت:

چون گروه برای ما تموم شده ست...نه برای تیم های دیگه

محمد رستگار در 3/9/1390 | 10:27 گفت:

آرسنال به احترام تیم های گروه هم که شده باید توی بازی اخر حداقل بعضی از بازیکنای اصلیش رو بازی بده

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 09:12 گفت:

شهرام جان الاف سانگ منو دقیقا یاد اسین زمان مورینیو میندازه که مثل یه هافبک بازیساز بازی میکرد

محمدرضاجاشي در 3/9/1390 | 03:44 گفت:

درود برتو شهرام دمت گرم

ramin kazemi در 3/9/1390 | 03:21 گفت:


سرنوشت مارسی دیگه دست آرسناله.که به احتمال زیاد ذخیره ها مخصوصا چمبرلین که بازی اول به المپیاکو گل زده بازی میکنه

توپچی جنوب در 3/9/1390 | 02:47 گفت:

راستی دو نته دیگه هم یادم رفته بود بگم:
5-گوتزه به دلیل علاقه زیاد به ارسنال و محبوب کردن خودش نزد هواداران از همین حالا عمدا اول بازی خودش رو به مسدو میت زد و رفت بیرون فقط به خاطر عشق به ارسنال!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6- با توجه به برد 1بر 0 المپیاکوس ما به عنوان صدر نشین گروه به مرحله بعد صعود کردیم

درود بر ارسنال بزرگ و تبریک به همه هواداران ارسنال.....

شاهين در 3/9/1390 | 02:37 گفت:

منم 2-0 به نفع آرسنال پیش بینی کرده بودم البته بدون حضور ژورو (از این به بعد باید دو جور پیش بینی کنم ، با حضور ژورو و بدون حضور ژورو :D )
نمی دونم چرا ونگر این ژورو رو آورد ، کاشیلنی به اون تمیزی داشت بازی می کرد ....