تیم منتخب هفته 13ام

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 66,122 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تیم منتخب هفته 13ام

یک آرسنالی در تیم منتخب هفته لیگ جزیره


سلام دوستان
تیم منتخب هفته انگلیس به این شرحه:
دروازه:
جو هارت(سیتی-8)
دفاع:
رید(وست برم-7.5)
سندروس(فولهام-8)
دنیل اگر(لیورپول-8)
کول(چلسی-8)
هافبک:
رامیرز(چلسی-8)
لوکاس(لیورپول-8)
مولومبو(وست برم-8)
مهاجم-وینگ:
والکات(آرسنال-7.5)
جرمی دفو(تاتنهام-8)
ماتا(چلسی-8.5)


*تئو برا 3امین بار در ترکیب تیم هفته جا میگیره.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamidtopchi در 7/9/1390 | 20:44 گفت:

به به هر هفته حداقل یکنفر هستا!!!
این درحالیه که از منچستر کسی نی...؟

sam baygan در 7/9/1390 | 19:44 گفت:

ممنون از لطفتون دوستان!

Vishka در 7/9/1390 | 16:28 گفت:

این همه خبر دسته اول رو فقط تو میتونی بدی دکتر باریکلا والکات.

Fateme در 7/9/1390 | 15:14 گفت:

آخی .... سندروس ....کاش نمیرفت :((((
خیلی ماهه این بچه ....
سامی جون ممنون D:

حسین عسگریان در 7/9/1390 | 14:30 گفت:

ماشاالله به ولکات واسه بازی های خوبش ماشاالله به سام واسه خبرای خوبش

حمید فرازی در 7/9/1390 | 14:16 گفت:

آقا فرزین ظاهرا فعلا نمیشه ادیت کرد.نکته جالب اینجاست که ولکات تو لیگ خیلی خوبه ولی تو بازی های اروپایی واقعا ضعیف کار کرده.باید روش کارد چون پسر با استعدادیه.در ضمن انصافا جوهارت این هفته ها خیلی خوب کار کرده.قطعا در حال حاضر بهترین دروازبان جزیره هست.

سید امین هاشمی در 7/9/1390 | 13:41 گفت:

چه میکنه این تئو

توپچی جنوب در 7/9/1390 | 13:37 گفت:

اره ولکات واقعا خوب بازی کرد اگه ژروینیو هم از اول بود شاید جزو لیست بود و ما هم برنده میشدیم شاید........

sam baygan در 7/9/1390 | 13:16 گفت:

وظیفه بود داداش

فرزین سلامي در 7/9/1390 | 13:08 گفت:

ممنون سام عزیز

sam baygan در 7/9/1390 | 13:01 گفت:

خوب شد.ممنون که گفتی.شاماخم ایشالا هفته های بعد حتما میاد.
فرزین جان،فعلا نمیشه.این مشکل همه ست.قراره صورت بگیره.

فرزین سلامي در 7/9/1390 | 12:49 گفت:

یه سوال دارم، من چطوری قسمت "درباره من" که زیر عکسم
هست رو ویرایش کنم؟؟؟ لطفا جواب بدین.

رضاشاماخ چوک بندر در 7/9/1390 | 12:48 گفت:

آقاسام والکات رودوبارنوشتی.درضمن شاماخ چرانیست؟

رضاشاماخ چوک بندر در 7/9/1390 | 12:47 گفت:

آقاسام والکات رودوبارنوشتی.درضمن شاماخ چرانیست؟