Olivier Giroud

نویسنده: Ashkan

وبلاگ من
نویسنده: Ashkan
Bache tehroon , Arsenali
کل بازدید: 1,343 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

Olivier Giroud


خوش آمدی به آرسنالGiroud ; خوش آمدی به آرسنال

باشگاه فوتبال آرسنال اعلام کرد Giroud  برای پیوستن به این باشگاه موافقت کرده است

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

masoud mahmudpur در 6/4/1391 | 20:49 گفت:

نسری حالا اگه میتونه یه محاسبه علیه ارسنال بکنه

حامد نوری در 6/4/1391 | 18:32 گفت:

حالا داریم یک تیم مخوف میشیم

Morteza Bauer در 6/4/1391 | 15:21 گفت:

تبریک به همه.انشالله آر وی پی نمیره.ام ویلا هم میاد.. یه دفاع و هابک طراح کم داریم.

soroosh در 6/4/1391 | 15:19 گفت:

تبریک به همگی
خیلی خیلی خوشحالم

soroosh در 6/4/1391 | 15:17 گفت:

وای باورم نمیشه
اگه امویا بیاد هم تو خط دفاعی خیلی مستحکمیم هم تو فاز هجومی با حضور رابین و بروبچ
فقط خدا کنه رابین نره

aso در 6/4/1391 | 15:06 گفت:

الان فقط ورتونگتون با امویلارو لازم داریم!!
البته اگه پرسی از تیم جدا نشه!

اگه همه چی طبق برانامه پیش بره، قهرمانیه انگلیس رو شاخمون

soroosh در 6/4/1391 | 14:52 گفت:

آقا این ژیرو چه قد هم خوش تیپه

soroosh در 6/4/1391 | 14:51 گفت:

فرهاد بی خیال حالا :دی
فعلا باید خوشحال باشیم
بالخره پس از مدت ها یه خط حمله آتشین داریم
سه مهاجم چپ پای با کلاس
رابین-ژیرو-پولدی

محمد در 6/4/1391 | 14:50 گفت:

تا اینجای فصل نقل و انتقالات که خیلی خوب پیش رفت
خدا کنه تا آخرش هم خوب باشه

فرهاد در 6/4/1391 | 14:47 گفت:

سروش جان فکر کنم فردوسی پور هم اشتباه گفته

soroosh در 6/4/1391 | 14:46 گفت:

عجب عکس هایی هم گرفتن
ایول
http://www.arsenal.com/news/news-archive/olivier-giroud-in-arsenal-colours-gallery

soroosh در 6/4/1391 | 14:44 گفت:

ای ول بچه ها
خبر Official هم که گذاشته شد
مهدی افسرده واقعا ممنون

soroosh در 6/4/1391 | 14:43 گفت:

فرهاد آخه فردوسی پور می گفت ژیرو

مجتبی هانری در 6/4/1391 | 14:43 گفت:

ممنون خبر خوبی بود!
آره دقیقا فکر کنم قراردادش هم5ساله باشه
حالا نوبت امویلا است خوب داره پیش میره‎ ‎

فرهاد در 6/4/1391 | 14:41 گفت:

بیایید اسمش رو درست تلفظ کنیممن فکر نکنم ژیرو باشه جیرود هست

امین در 6/4/1391 | 14:23 گفت:

حالا مونده ام ویلا و یه هافبک وسط و یه دروازبان

عرفان در 6/4/1391 | 14:19 گفت:

ایول‎ ‎

حمید pires در 6/4/1391 | 14:18 گفت:

یه هفته پیش سایت گل : شکست آرسنال در جذب ژیرو!!!

امین در 6/4/1391 | 14:16 گفت:

مهدی افسرده در 6/4/1391 | 14:07 گفت:

http://www.arsenal.com/news/news-archive/olivier-giroud-agrees-deal-to-join-arsenal