عکس وترول 4

نویسنده: اميرحسين اباذري

وبلاگ من
نویسنده: اميرحسين اباذري
17سالمه.عاشق همیشه ارسنال
کل بازدید: 21,740 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عکس وترول 4


عکس وترول 4لحظاتی به علامت + که در وسط دایره قرار دارد خیره شوید. نقطه متحرک را پس از لحظا تی به رنگ سبز خواهید دید

حالا زمان بیشتری را بر روی علامت + تمرکز کنید پس از لحظا تی نقاط صورتی اهسته اهسته ناپدید خواهد شد

2-عجیب اینجاست که هیج نقطه سبزی در این عکس در کار نیست و در واقع نقاط صورتی نیز ناپدید نمی شوند

نتیجه- این دلیل محکمی است که بدانیم ما همیشه دنیای خارج را انگونه که هست نمی بینیم

این ترول مربوط به جاستینه،بنده خدا حواسش نبود

وقتی دیر رسیدی یر کلاس این کارو بکن

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 20/6/1391 | 18:06 گفت:

اون پسره تو کلاس میره با حال بود دمت گرم

hamed در 19/6/1391 | 19:30 گفت:

جالب بود مرسی

hamed در 19/6/1391 | 19:30 گفت:

جالب بود

masoud mahmudpur در 19/6/1391 | 18:05 گفت:

خیلی عالی بود.مرسی

? در 19/6/1391 | 17:31 گفت:

لپ تاپ اون پیرزنه مث مال منه!!!!!!!!!!!!!!!

حمید pires در 19/6/1391 | 16:45 گفت:

مرسی امیر حسین. شعبده بازی مجازی به این میگن.

Hamed در 19/6/1391 | 11:45 گفت:

) باحاللللللللل

سید امین هاشمی در 19/6/1391 | 11:17 گفت:

مرسی امیر حسین جان

♥Arsenal♥ در 19/6/1391 | 05:46 گفت:

علی ارشدی: داش حمید اونی که شما مد نظرته زنونه ش هم هستا


خب اسمش فرق داره......

sepehr najafian در 19/6/1391 | 02:49 گفت:

قضيه ي چارلي آدام شده شبيه فابرگاس شده

sepehr najafian در 19/6/1391 | 02:47 گفت:

خب چون خبر جديدي نبود.پست بدي نبود

شایان در 19/6/1391 | 02:47 گفت:

درباره اون عکس خرید های لیورپول باید بگم،بینشون چارلی ادام ناکام ترین و یجورایی احمق ترین بود!بازوبند کاپیتانی و همه کاره بودن تو بلکپول ،بلکپولی که چیزی تابازگشت به لیگ فاصله نداشت،ول کرد رفت لیورپول!الأنم استوک شد رفت!‏..

محمد در 19/6/1391 | 02:18 گفت:

با عرض شرمندگی ؛ ولی این پست ها جاش تو فیس بوکه نه تو سایت آرسنال
لطفا مراعات کنید .

علی ارشدی در 19/6/1391 | 01:06 گفت:

داش حمید اونی که شما مد نظرته زنونه ش هم هستا

سروش در 19/6/1391 | 00:32 گفت:

لایک...

HOSSEIN در 19/6/1391 | 00:22 گفت:

اون دیر رسیدن به کلاسخ خیلی جالب بود.

♥Arsenal♥ در 19/6/1391 | 00:21 گفت:

اون ترول که دیر میاد سر کلاس واسه تبلیغ یک وسیله بهداشتی مردونست که دقت کنید فقط مردونست× با ک شرو میشه با م تموم میشه هست........


دمت گرم با حال بود

sepehr najafian در 18/6/1391 | 23:36 گفت:

بعضي ها رو ديده بودم.ولي اونايي هم که نديده بودم باحال بود.

sepehr najafian در 18/6/1391 | 23:33 گفت:

اولي خيلي باحال بود

hesam در 18/6/1391 | 23:24 گفت:

merc...