عکس های ارسنالی 3

نویسنده: اميرحسين اباذري

وبلاگ من
نویسنده: اميرحسين اباذري
17سالمه.عاشق همیشه ارسنال
کل بازدید: 20,672 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عکس های ارسنالی 3

عکس های ارسنالی 3


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 29/12/1391 | 21:54 گفت:

خیلی ممنونم عکس آخری واقعا سوژست

ناصر در 29/12/1391 | 15:21 گفت:

خیلی قشنگ بود.
مرسی

توپچی جنوب در 29/12/1391 | 12:37 گفت:

مرسی جالب بود لذت بردم امیر حسن جان.

M o o r I در 29/12/1391 | 02:11 گفت:

این عکس آخری ونگر فک کنم همون بازیه ک 8 تا خوردیم

دمت گرم داداش

چی میشه مام 1 روزی بریمو با اینا عکس بگیریم

حمید pires در 29/12/1391 | 02:02 گفت:

مرسی امیر حسین عجب عکسای توپی بود ونگر هم که واقعا سالاره.

اميرحسين اباذري در 28/12/1391 | 22:21 گفت:

ساختن ولی نصبش نکردن

ehsan zoola در 28/12/1391 | 21:25 گفت:

ایول دستت درد نکنه خیلی با حال بودن ...

خدایی ژیرود یه بدن مانکنه لا مسب... سور فیسم ک بهش لقب دادن دیگه هیچی

مهدی افسرده در 28/12/1391 | 18:39 گفت:

تا الان انقدر به خوشکلی روسیچکی دقت نکرده بودم

Enrique در 28/12/1391 | 17:47 گفت:

میسی میسی امیرحسین .... باحال بودن عکسات . راستی باشگاه قرار شد مجسمه تو (دنیس برگکمپ رو میگم) بسازه. نمیدونی چی شد ؟ ساختن ؟ نساختن؟ قراره بسازن ...؟ و....

ابوالفضل در 28/12/1391 | 16:22 گفت:

مرسی داداش واقعا خیلی قشنگ بود

reza در 28/12/1391 | 16:07 گفت:

ونگرت خیلی باحال بودش

محمد مهدی در 28/12/1391 | 15:10 گفت:

خداییش خیلی باحال بودن. همشن باحال بود اخری هم که دیگه...

farzam در 28/12/1391 | 15:09 گفت:

دمت گرم خیلی توپ بودن و باکیفیت
پارسا راست میگه این کاپشنش بو نمیگیره اینقد میپوشه?
من نمیدونم چرا هر وقت این روسیچکی رو میبینم حسرت میخورم خدایی اگه این بلایا سرش نمیومدن الان اینیستا رو کرده بود تو جیبش

ArSeNaL در 28/12/1391 | 15:04 گفت:

مرسی خیلی خوب بود دمت گرم

حسن در 28/12/1391 | 14:32 گفت:

ایوووووووووووووووووول
دستت مرسیییییییییییییی

nima در 28/12/1391 | 14:28 گفت:

عالی بود دمت گرم

Morteza Bauer در 28/12/1391 | 14:08 گفت:

مرسی داداش.دمت گرم پستت خیلی عالی بود.همیشه عکسات عالین

reza در 28/12/1391 | 14:07 گفت:

خیلی قشنگن
مرسییییییییییییییییییییی

parsa در 28/12/1391 | 14:06 گفت:

مرسی داداش
حرف نداشت مخصوصا آخریش
راستی تاحالا دیدین ونگر لباس دیگه ای رو بپوشه غیر از این کاپشنه!؟

T.Vermaelen در 28/12/1391 | 13:53 گفت:

عجب هیکل و بدن خوش فرمی داره ژیرود خوشم میاد از قدرت بدنیش

ونگر هم باحاله کاپشنش...
ممنون