خرید زمستانی

نویسنده: وحید

وبلاگ من
نویسنده: وحید
25ساله-دانشجو عمران-عاشق آرسنال و آرسن ونگر عاشق فیلم و سریال-عاشق والیبال و فوتسال
کل بازدید: 21,278 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

خرید زمستانی

آرسنال باید تو نقل و انتقالات نیم فصل بازیکن بگیره مثل گورکوف-هازارد-کیهیل و با بازیکنای خوبش قرارداد جدید ببنده مثل فان پرسی و...


آررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ایمان بهادران در 7/8/1390 | 08:48 گفت:

mam midonam tabeston kesiyo nemikhare age ham bekhare man nemishnasim

سید امین هاشمی در 7/8/1390 | 00:57 گفت:

کسی میدونه بهترین خرید برای آرسنال کیه؟ دی ناتاله... اصلا تعجب نکنید اون از هر نظر عالیه

Saeed Milani در 7/8/1390 | 00:46 گفت:

جای نوشتن این مطالب اینجا نیست آقای مصطفی . تو وال میتونن بنویسن من هم برای آشناییشون با سایت گفتم اما ایشون اصلا کامنت هایی که براش میذارن رو انگار نمیخونن!

reza در 7/8/1390 | 00:34 گفت:

به نظرتم زمستان هم اتفاق خواصی نمی افته کلا من با نظر سمیر نصری موافقم مدیران ارسنال باید شهوشون تغیر بدن

محمد رستگار در 6/8/1390 | 23:56 گفت:

اره درست می گن آقا مصطفی.بلاخره باید یه فرقی بین پست توی وال با بلاگ باشه.
در ضمن ورودتون رو هم تبریگ می گم.

mostafaa در 6/8/1390 | 21:14 گفت:

امکان اومدن گورکف به آرسنال هست. با بازگشت ورمایلن و بازی های خوب کوشلنی هم امکان اومدن کیهیل کم شده.هازارد هم که هم خیلی گرونه هم باشگاه ها گردن کلفت دست گذاشتن روش. اگر هازارد بیاد که خیلی خوب می شه.

mostafaa در 6/8/1390 | 21:11 گفت:

آقای سعید میلانی تو نوشتن مطلب حتما باید تعداد کاراکتر ها به یه حدی برسه تا مطلب پست بشه.بهتره به این دوست جدید آرسنالیمون که تازه عضو شده تبریک بگیم. به این چیزا گیر ندین لطفلاً بهتره همه با هم دوست باشیم

Saeed Milani در 6/8/1390 | 21:02 گفت:

داداش درست وحسابی بنویس لطفا مگه اینجا چت روم ضایع یاهو, که دستتو روندی گذاشتی رو کیبورد!

Ashkan در 6/8/1390 | 19:59 گفت:

kash gotze biad

علی ارشدی در 6/8/1390 | 19:37 گفت:

پستای پر باری داری

sam baygan در 6/8/1390 | 19:15 گفت:

دوستان هازاردو فراموش کنن،چون PSG با 50تا مثل شیر بالاسرشه!سیتی هم بیشتر نیاد کمتر نمیذاره.
فعلا باشگاه باید رابینو حفظ کنه.