مرحله بعد کدام تیم؟

نویسنده: وحید

وبلاگ من
نویسنده: وحید
25ساله-دانشجو عمران-عاشق آرسنال و آرسن ونگر عاشق فیلم و سریال-عاشق والیبال و فوتسال
کل بازدید: 19,704 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مرحله بعد کدام تیم؟

با سلام به همه دوستداران آرسنال


تو این بلاگ میخوام یه نظرسنجی بذارم ببینیم اگه آرسنال تو گروه خودش اول بشه مرحله بعد به چه تیمی میخوره؟میدونم هنوز خیلی زوده تا صعود تیما و اول دوم شدن تو گروها اما با توجه به جدول گروه ها و یکمی آینده نگری و شانس دادن به تیمای قویتر(از نظر اسمی)مشه حدسایی زد.
حالا به نظر شما به کی میخوریم؟
یا شما دوست دارید به چه تیمی بخوریم؟دلیلتونم بگید...
به امید روزی که با توپ پر دروازه حریفامونو سوراخ سوراخ کنیم..........................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 16/8/1390 | 18:47 گفت:

وگرنه اگه به عنوان تیم اول صعود کنه قویترین تیم که توی گروهش دوم شده.......

hamed در 16/8/1390 | 18:46 گفت:

البته اگه آرسنال به عنوان تیم دوم صعود کنه..........

hamed در 16/8/1390 | 18:45 گفت:

طبق معمول آرسلونا(چون همش بازیکنای آرسنال رو میگیره)

همیشه پارتی بازی میشه و منچستر با تیم های ضعیف و آرسنال با تیم های قوی بازی میکنه ، چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Saeed Milani در 16/8/1390 | 16:16 گفت:

بریم یوفا بهتره ، چون متاسفانه امیدی به جام قهرمانان نیست.

سعید نوری در 16/8/1390 | 15:11 گفت:

میلان.....شاید....شاید

فتاح وستا در 16/8/1390 | 15:03 گفت:

بنفیکا

توپچی جنوب در 16/8/1390 | 13:22 گفت:

دوست دارم مرحله بعد به میلان بخوریم, مرحله بعدش به منچستر یونایتد اصلا واسه انتقام تا بازی برگشت صبر ندارم میخوام هرچه زودتر 2باره باشون بازی کنیم و ایندفه ما له شون کنیم ,, مرحله بعدش هم به بارسلون و انتقام فصل قبل رو بگیریم و حرص فابرگاس رو هم در بیاریم ,, و فینال هم با رئال مادرید اخه کری ونگر و مورینیو و بازی این 2تیم با هم خیلی دیدنیه!!!!
اگه اینجوری و با این مسیر قهرمان بشیم کل بندر رستمی رو شام میدم!!!!
وای خدا اگه بشه چی میشه!!!!!!!!!!!!!

aziz joon در 16/8/1390 | 12:31 گفت:

در پی درخواست بازیکنان ارسنال بازیهای این تیم به هایبری بر میگردد

davood در 16/8/1390 | 09:33 گفت:

2 تا تیم قوی هستن که احتمالا دوم میشن و ما اگه اول بشیم احتمال داره به اونا بخوریم یکی میلان یکی سیتی اما سیتی چون انگلیسی هست تو مرحله ی اول امکان نداره بهش بخوریم پس سخترین قرعه میلان میتونه باشه البته 8 تا تیم تو گروها دوم میشن که یکی سیتی هست که بهش نمیخوریم یکی هم مارسی هست که بهش نمیخوریم پس میمونه 6 تا تیم که فقط یکیشون(میلان) تیم سختی هست!البته اینها که گفتم برا وقتی هست که همه ی تیم های قوی به عنوان سرگروه صعود کنن مثلا اینتر هم احتمال داره دوم بشه و ما بهش بخوریم
اما در مراحل بالا دوست دارم به بارسا بخوریم!دلیلش هم اینه که امسال ضعیفتر شدن و میتونیم حذفشون کنیم چه حالی میده اگه با بارسا بازی کنیم و به سسک تو 2 تا بازی حتی 1 ثانیه هم بازی ندن