مرحله بعد کدام تیم؟

نویسنده: وحید

وبلاگ من
نویسنده: وحید
25ساله-دانشجو عمران-عاشق آرسنال و آرسن ونگر عاشق فیلم و سریال-عاشق والیبال و فوتسال
کل بازدید: 21,232 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
بالوگون در اینستاگرام: "قبل از بازی با تیری صحبت کردم! فقط من احترام خود را نشان می دادم" بالوگون در اینستاگرام: "قبل از بازی با تیری صحبت کردم! فقط من احترام خود را نشان می دادم"
هال، دستیار سرمربیان جو مونتمورو و یوناس ایدوال پس از ۵ سال همراهی با باشگاه آرسنال، امروز از تیم خداحافظی کرد هال، دستیار سرمربیان جو مونتمورو و یوناس ایدوال پس از ۵ سال همراهی با باشگاه آرسنال، امروز از تیم خداحافظی کرد
تبلیغات توپچی

     

مرحله بعد کدام تیم؟

با سلام به همه دوستداران آرسنال


تو این بلاگ میخوام یه نظرسنجی بذارم ببینیم اگه آرسنال تو گروه خودش اول بشه مرحله بعد به چه تیمی میخوره؟میدونم هنوز خیلی زوده تا صعود تیما و اول دوم شدن تو گروها اما با توجه به جدول گروه ها و یکمی آینده نگری و شانس دادن به تیمای قویتر(از نظر اسمی)مشه حدسایی زد.
حالا به نظر شما به کی میخوریم؟
یا شما دوست دارید به چه تیمی بخوریم؟دلیلتونم بگید...
به امید روزی که با توپ پر دروازه حریفامونو سوراخ سوراخ کنیم..........................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 16/8/1390 | 18:47 گفت:

وگرنه اگه به عنوان تیم اول صعود کنه قویترین تیم که توی گروهش دوم شده.......

hamed در 16/8/1390 | 18:46 گفت:

البته اگه آرسنال به عنوان تیم دوم صعود کنه..........

hamed در 16/8/1390 | 18:45 گفت:

طبق معمول آرسلونا(چون همش بازیکنای آرسنال رو میگیره)

همیشه پارتی بازی میشه و منچستر با تیم های ضعیف و آرسنال با تیم های قوی بازی میکنه ، چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Saeed Milani در 16/8/1390 | 16:16 گفت:

بریم یوفا بهتره ، چون متاسفانه امیدی به جام قهرمانان نیست.

سعید نوری در 16/8/1390 | 15:11 گفت:

میلان.....شاید....شاید

فتاح وستا در 16/8/1390 | 15:03 گفت:

بنفیکا

توپچی جنوب در 16/8/1390 | 13:22 گفت:

دوست دارم مرحله بعد به میلان بخوریم, مرحله بعدش به منچستر یونایتد اصلا واسه انتقام تا بازی برگشت صبر ندارم میخوام هرچه زودتر 2باره باشون بازی کنیم و ایندفه ما له شون کنیم ,, مرحله بعدش هم به بارسلون و انتقام فصل قبل رو بگیریم و حرص فابرگاس رو هم در بیاریم ,, و فینال هم با رئال مادرید اخه کری ونگر و مورینیو و بازی این 2تیم با هم خیلی دیدنیه!!!!
اگه اینجوری و با این مسیر قهرمان بشیم کل بندر رستمی رو شام میدم!!!!
وای خدا اگه بشه چی میشه!!!!!!!!!!!!!

aziz joon در 16/8/1390 | 12:31 گفت:

در پی درخواست بازیکنان ارسنال بازیهای این تیم به هایبری بر میگردد

davood در 16/8/1390 | 09:33 گفت:

2 تا تیم قوی هستن که احتمالا دوم میشن و ما اگه اول بشیم احتمال داره به اونا بخوریم یکی میلان یکی سیتی اما سیتی چون انگلیسی هست تو مرحله ی اول امکان نداره بهش بخوریم پس سخترین قرعه میلان میتونه باشه البته 8 تا تیم تو گروها دوم میشن که یکی سیتی هست که بهش نمیخوریم یکی هم مارسی هست که بهش نمیخوریم پس میمونه 6 تا تیم که فقط یکیشون(میلان) تیم سختی هست!البته اینها که گفتم برا وقتی هست که همه ی تیم های قوی به عنوان سرگروه صعود کنن مثلا اینتر هم احتمال داره دوم بشه و ما بهش بخوریم
اما در مراحل بالا دوست دارم به بارسا بخوریم!دلیلش هم اینه که امسال ضعیفتر شدن و میتونیم حذفشون کنیم چه حالی میده اگه با بارسا بازی کنیم و به سسک تو 2 تا بازی حتی 1 ثانیه هم بازی ندن