داستان تکرارای تا کی؟

نویسنده: وحید

وبلاگ من
نویسنده: وحید
25ساله-دانشجو عمران-عاشق آرسنال و آرسن ونگر عاشق فیلم و سریال-عاشق والیبال و فوتسال
کل بازدید: 19,702 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

داستان تکرارای تا کی؟

این چند سال کار مون شده باختن و حذف شدن کی میخایم ببریم خدا میدونه؟سلام به همه دوستان و طرفداران محترم آرسنال برزرگ!
البته نمیدونم هنوزم بزرگیم یا همه ما رو به عنوان یه حریف تمرینی یا شانس برای صعود میدوننءبازی دیشب واقعا سخت بود نمیخام بگم دورتموند تیم کوچیکیه یا ما بد بازی کردیم نه واقعا تیم دیشب با خستگی بازی من سیتی بد نبود ولی ونگر باید تشخیص میداد بازیکنای دیگه رو جای امسال اوزیل یا رمسی یا سانچز میذاشت .هیچکس بازی دورتموند با ریال که 4 تا لواندوفسکی زد تو گلزن کرشن یادش نمیره تازه دیشب رویس-هوملز-کاگاوا-گوندوگان...نبودن پس دورتموند ضعیف نبود البته گلاش شانسی بود ولی حرف من اینه که تیمی که دفاع وسط top نداشته باشه نمیتونه جامی کسب کنه هر چقدرم که هافبک به جلوشم قوی باشه
نکته دیگه هم نبود هافبک دفاعی که مانع ضد حملات بشه و بازی خراب کن باشه.......ندارییییییییییییییییییم.
حرف آخر ونگر هست من خیلی قبولش دارم ولی یکم باید تغییر سبک بده و نتیجه گرا تر باشه مثل بازی بایرن که تو آره نا بردیم باید دیشب دفاعی بازی میکرد و جوری از بازیکنا میخاست که عقب بمونن و اونا ضد حمله بزنن ...
آخه کجای دنیا کدوم فوتبالی تیم مهمان حمله میکنه بعد ضد حمله گل میخوره
بازی بارسا که مسی 4 تا زد یادتون هست که تو نیوکمپ ورمالن و کوش کنار خط وسط زمین بودن و مسی زد حمله میزد چیپ میزد با آلمونیا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟
حرف آخررررررررررر....
فقط بازی مرته ساکر ببینید همه چیزو میفهمید که ما چرا اینقد راحت گل میخوریم باز کوش دوندگی داره این بشر اصلا نمیدونم چرا هست تو زمین یا کارش چیه؟!!!!!!!!!!!!!
مرسی نظر و انتقاد را میپذیرم بدروووووووووووود

تشکر شده توسط : ناصر , behrad , میثم محمودی ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسن در 27/6/1393 | 12:33 گفت:

چرا جوگير ميشين همگي بعد از ١ باخت؟!!!
تيممون تو بازي با دورتموند خيليم خوب بود كه ٦ تا نخورد! تازه موقعيت خوب هم داشتيم...اين دورتموند تو زمين خودش اينقدر قوي ميشه كه هيچ تيمي حريفش نيست!
رئال رو يادتون رفته؟!!!! اونايي بعد از ١ باخت ابرومندانه اينقدر حرف مفت از قبيل ( بايد ونگر اخراج شه و چرا خريد نكرديم و...) ميزنن اصلا فوتبال رو درك نميكنن!
تازه ما افتخار اين رو داريم كه تنها تيم انگليسي هستيم كه دورتموند رو تو زمين خودش برديم!!
پس اونايي كه به فكر تخريب كردن تيم هستن لطفا تا نيم فصل فكشون رو ببندن بعد خواهيم ديد كه بعد از نيم فصل خود به خود فكشون باز ميمونه از عملكرد تيم!
فقط اينم بگم كه دورتمونديا تو هايبوري منتظرتونيم ...

محسن عاشوری در 27/6/1393 | 02:14 گفت:

بعضی وقتا فک میکنم مسئولان تیم چرا خودشون رو به خریت زدن ؟؟؟؟

اما می بینم همش عمدیه ..
ونگر رو عوض نمیکنن چون براشون درآمد زاست و پول خوب درمیاره برا سرمایه داران باشگاه

تیم هم روز به روز بدترتر میشه

behrad در 26/6/1393 | 19:59 گفت:

بعضی وقتا به خودم میگم چرا تیممو عوض نمیکنم مگه پولیه ولی نمیتونم عاشق ارسنالم خیلی وقته عضوم تو سایت ولی بعد بازی ها فقط اومدم پستارو خوندم با نظرها ولی دیگه جونم به لب رسید بعد این همه بازی بد اخرش به حرف اومدم اه اه

behrad در 26/6/1393 | 19:57 گفت:

بعضی وقتا به خودم میگم چرا تیممو عوض نمیکنم مگه پولیه ولی نمیتونم عاشق ارسنالم خیلی وقته عضوم تو سایت ولی بعد بازی ها فقط اومدم پستارو خوندم با نظرها ولی دیگه جونم به لب رسید بعد این همه بازی بد اخرش به حرف اومدم اه اه

Richard George در 26/6/1393 | 17:56 گفت:

نقل قول :
عجیبه واسم بعضیا که از همه جلوتر سنگ تیمو یه سینه میزنن فقط منتظرن تیم یه نتیجه ی بد بیاره بیان بگن دیدی گفتم دیدی گفتم؟؟؟ انگار خوشحال میشن تیم ببازه فقط واسه اینکه بگن ما حرفمون درسته اصن شاد میشن از اینکه حرفشون درس در میاد... این افراد در حین بازیه سیتی هم تا وقتی ارسنال عقب بود در صحنه حاضر بودن اما تا ارسنال دو گل زد به طرزه عجیبی غیبشون زد!!!!! اونم تو بلاگی که خودشون گذاشته بودن!!! دوسته من همه از جمله خود منم به افتضاح دیشب اعتراف کردیم اما ادم واسه یکسری مسائل شخصی که از باخت تیمش خوشحال نمیشه. چرا؟؟؟؟ به خاطره اینکه بگه اره دیدی حرف من درس بود؟ دیدی من بیشتر از همه میفهمم؟؟؟ اقای دانای کل


پاسخ شما : آقای قاضی! اونایی که اون حرفارو میزنن خوشحال نمیشن و فکر ثابت کردن چیزی رو ندارن، فقط وقتی میان میبینن بعضیا هنوز دارن بیخودی از کسایی که حقشون دفاع نیست دفاع میکنن ، اعصابشون خرد میشه و اون دفاع غلط رو میکنن تو تخ چش یارو ببینه اشتباهشو
نه میشنوند ، نه میبینند و نه تعقل میکنند، بلکه فقط اعصاب داغون میکنند

هادی در 26/6/1393 | 17:54 گفت:

همش اصرار...
اصرار بر تاریکی چیزی که اظهر من الشمسه...
خدا به هیچ لجبازی فرصت و قدرت لجبازی نده...
آمین...

میلاد در 26/6/1393 | 15:46 گفت:

یکی از دوستان گفته بود این شکست رو فراموش کنیم!!!!خخخخخخخخخخخ
آخه قربونت بشم فراموش کنیم چی بشه؟؟؟؟ سرمون رو بکنیم تو برف؟؟؟ از شکست در س نگیریم؟؟؟ اگه قرار باشه بعد از هر شکست ،فراموش کنیم که دیگه فرصتی برا حل مشکلاتمون نداریم!!!! فقط فراموش کنیم چون با ونگر خاطرات خوبی داریم؟؟؟ به قول نقاب ما داریم تو خاطرات گذشته دست و پا میزنیم و خودمونم نمیدونیم دنبال چی هستیم!!!!!
وقتی 3 فصله داریم از 1 سوراخ گزیده میشیم و اون هم خلا یک هافبک دفاعی درجه 1 ، یعنی در طول این 3 سال ونگر نفهمیده؟؟؟ من مطمئنم فهمیده ولی میخواد آبو دیابی رو تبدیل کنه به پت ویرا،به گیلبرتو سیلوا ....ولی نمیشه!!! به خدا نمیشه.....یا میخواد ژیرو و سانوگو رو تبدیل کنه به هانری و کانو ولی نمیششششششششششششششه، میخواد مرتساکر رو به تونی آدامز تبدیل کنه ولی نمیشهههههههههههه
آقای ونگر از نوستالیژی بازی دست بردار!!!
هر بازیکن فقط 1 بار به دنیا میاد.........

majid در 26/6/1393 | 15:16 گفت:


عجیبه واسم بعضیا که از همه جلوتر سنگ تیمو یه سینه میزنن فقط منتظرن تیم یه نتیجه ی بد بیاره بیان بگن دیدی گفتم دیدی گفتم؟؟؟ انگار خوشحال میشن تیم ببازه فقط واسه اینکه بگن ما حرفمون درسته اصن شاد میشن از اینکه حرفشون درس در میاد... این افراد در حین بازیه سیتی هم تا وقتی ارسنال عقب بود در صحنه حاضر بودن اما تا ارسنال دو گل زد به طرزه عجیبی غیبشون زد!!!!! اونم تو بلاگی که خودشون گذاشته بودن!!! دوسته من همه از جمله خود منم به افتضاح دیشب اعتراف کردیم اما ادم واسه یکسری مسائل شخصی که از باخت تیمش خوشحال نمیشه. چرا؟؟؟؟ به خاطره اینکه بگه اره دیدی حرف من درس بود؟ دیدی من بیشتر از همه میفهمم؟؟؟ اقای دانای کل

Richard George در 26/6/1393 | 14:36 گفت:

دادا یکم که گذشت اگر بازم نفهمیدی که ونگر قرار نیست تغییر به تیمش و سیستمش بده و هنوزم معتقدی بازی بعد همه چی رو عوض میکنه و بازم قبولش داری ، رحم الله من یقرع الفاتحههه
اما الان بیدار شو چشاتو وا کن که تیتر پستت به مرته ساکر مربوط نیست... این تکرار فقط و فقط بانیش یه نفره! اون کیه؟؟ درست حدس زدی اون عمه پت رایسه

reza_amiri در 26/6/1393 | 14:11 گفت:

سلام داداش.واقعا کسی تو اون باشگاه به این درک نرسیده که ونگر و تیم چه ضعفایی دارن.چه منفعتی داره حضوره ونگر جز خرج بیهوده وبی هدف واز دست دادن امار طرف دارامون

ramin در 26/6/1393 | 14:06 گفت:

وای بخدا حرف دلمو زدی یعنی این مرتساکر هیچی حالیش نیس