جام میاریم؟؟؟

نویسنده: mohammad-sadegh

وبلاگ من
نویسنده: mohammad-sadegh
محمد صادق هستم،،، از 12 سالگی فهمیدم آرسنال در یک کلمه خلاصه میشه (عشق)
کل بازدید: 58,466 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جام میاریم؟؟؟

به نظر شما با این روند که داره پیش میره جام میـــــــــــــــــــــــــــــــــــــاریم؟؟؟
..............................................................................................................................................................................................سلام دوستان

حالا خوشبختانه یا متاسفانه، از بچگی عشق تیمی شدیم که نمیدونستیم یه روز حال و روزش اینجوری میشه
نمخوام آیه یاس بخونم
نسبت به چند سال قبل تو این برهه از زمان وضعیتمون بهتره..
اما این تیم، توی بهتریــــــــن  لیگ دنیاست

لیگی که مثل اسپانیا نیست که اگر بارسلونا یه فصل رو فرم نبو، 99% رئال قهرمانه و برعکس..

توی این لیگ اگه دو تا باشگاه خفنش هم خوب نباشه توی یک فصل بازم حداقل دو تا حریف قدر داریم....

به هر حال ساده نیست

ونگر دیگه داره حوصلمون رو واقعا سر میبره
ماها از بچگی یاد گرفتیم که نابرده رنج، گنج میسر نمیشود
ما یک اوزیل رو گرفتیم و توی کورس هستیم
حالا فک کنین اگه یه فوروارد 6 دانگ داشتیم الان عالی میشد وضعیت تیممون و شاید با اختلاف ، 5-6 امتیازی صدر بودیم

به هر حال با وجود این همه پر حرفی میخوام نظر شمارو بدونم اما خواهش میکنــــــــــم احساسی نظر ندین

نمیخوایم سالی باشه مثل پارسال که به شکوندن رکورد بایرن تو زمینش دل خوش کنیم یا چیزای مسخره ی دیگه که هیـــــــــچ افتخاری تو ویترین باشگاه نداره...

نظرتون چیه؟؟

جـــــــــام میـــــگیـــریم؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضا T در 22/11/1392 | 00:20 گفت:

بچه ها یه سوال یعنی الان اگه تیم تو این8،9سال 2تا جام اتحادیه میگرفت راضی میشدین.به نظر من یا لیگ یا هیچی(یه خورده جام حذفی).چمپیونز هم که خیییییلی دور از دسترسه!

mehdi در 21/11/1392 | 17:11 گفت:

میگیریییییییییم

mehdi در 21/11/1392 | 17:11 گفت:

میگیییییییییییییییییییییییییم

ahmadreza در 21/11/1392 | 16:10 گفت:

به نظر من امسال نه .به خاطر نداشتن مهاجم

URAHARA KISUKE در 21/11/1392 | 16:04 گفت:

دلم بدجورشکسته 2روزه خرابم 5تا خوردیم الانم حس می کنم همه چی خوابه.

♥Arsenal♥ در 21/11/1392 | 16:04 گفت:

چقد بی ارزش میکنین تیمو خوب حالا یه 5.1 خوردیما فینال نبوده که

لیورپولم نوریچ نیست

masoud mahmudpur در 21/11/1392 | 15:14 گفت:

فکر نمیکنم امسال بتونیم لیگ رو ببریم!شاید fa cup

Nima در 21/11/1392 | 14:24 گفت:

نظر شخصی بنده اینه که ما خیلی به جام نزدیک میشیم اما متاسفانه فقدان تجربه کار دستمون میده....
امیدوارم که اشتباه کنم....

هادی در 21/11/1392 | 12:38 گفت:


من فکر کنم حذفی رو نگیریم
من به لیگ امید بیشتری دارم
cl هم که هیچ
من دوس دارم تو همش موثر باشیم

آرین در 21/11/1392 | 12:23 گفت:

مهاجم 1 دانگ هم ژانویه میگرفتیم خیلی وضعیتمون فرق میکرد.تیم کلا بازیکن کم داره.همه مصدومن بعد ما فقط کالستروم رو گرفتیم که اونم مصدوم بود.این باخت اول از همه اشتباه ونگر بود بعد بازیکنا و...
در مورد جام هم به شخصه بعد این باخت توقع جام ندارم.ولی یه احتمال کم میدم که لیگو بگیریم.بستگی به چلسی سیتی داره

majid در 21/11/1392 | 12:05 گفت:


در اوایل فصل هم گفتم تیم تازه داره پا میگیره و به شخصه این فصل انتظار جام گرفتن ندارم... اگه بگیره هم چه بهتر

علیرضا در 21/11/1392 | 11:26 گفت:

راستشو بخوام بگم فکر نکنم.ولی امیدوارم حد اقل حذفی رو بگیریم

mohammad-sadegh در 21/11/1392 | 11:09 گفت:

دوستــــــــــــــان جواب بدین
فقط پست رو نخونین