متاسفم

نویسنده: حبیب

وبلاگ من
نویسنده: حبیب
هیچی
کل بازدید: 19,864 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

متاسفم

واقعا متاسفم....


متاسفم برای خودم..... متاسفم برای شما ...... و متاسفم برای تیمی که طرفدارایی داره که با هر نتیجه کلی نظرشون عوض میشه..... بابا این چه وضعیه آخه ؟؟؟؟!!!! روی حرفام با شخص خاصی نیس..... اول از همه با خودمم.... بعدش با تویی که ادعای آرسنالی بودن میکنی و مرتب به تیمت به مربی بزرگ تیمت و به دوستای دیگت که طرفدار تیمتن توهین میکنی.....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرهاد در 7/10/1390 | 14:21 گفت:

دیگه حوصله ی هیچی رو ندارم.....فردا امتحان دارم اعصابم که ندارم از دست این ونگر

فرهاد در 7/10/1390 | 14:21 گفت:

دیگه حوصله ی هیچی رو ندارم.....فردا امتحان دارم اعصابم که ندارم

فرهاد در 7/10/1390 | 14:21 گفت:

دیگه حوصله ی هیچی رو ندارم.....فردا امتحان دارم اعصابم که ندارم

فرهاد در 7/10/1390 | 14:21 گفت:

دیگه حوصله ی هیچی رو ندارم.....فردا امتحان دارم اعصابم که ندارم

حمید فرازی در 7/10/1390 | 09:36 گفت:

واقعا دلیل اصلی که همین تیمای ایرانی نتیجه نمیگیرن ما هواداراش هستیم نه ضعف مدیریت.

رضاشاماخ چوک بندر در 7/10/1390 | 02:34 گفت:

آقاحبیب شمانبودی علی داره جوسازی میکنه این شیطون

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 00:34 گفت:

سیاست تحریم علیه کسانی که به وضوح به بازیمنای محبوب تیم تو هین میکنن از همین الان اجرا کنید!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 7/10/1390 | 00:26 گفت:

خب خدا رو شکر که مشکلی ندارید با هم به خدا این کارا زشته بچه بازیه

رضاشاماخ چوک بندر در 6/10/1390 | 23:23 گفت:

یکی بودبهم گفت بیشعور.اسمش احسان بود.هرچی میگردم دنبالش نمیبینمش.آقاحبیب نبود

حبیب در 6/10/1390 | 23:15 گفت:

آقا سعید باور کن الکی پای منم کشیدن وسط.... آخه من فحش دادنم کجا بود ؟ :)

Saeed Milani در 6/10/1390 | 23:12 گفت:

کی فحش داده آقا من از قافله عقب موندم :-)

حبیب در 6/10/1390 | 23:11 گفت:

داش علی من فحشی ندادم و توهینی نکردم.... تعصب بیخود ندارم.....
الان نمیدونم رضا واقعا با منه؟؟!!!
اگه رضا احساس میکنه بهش توهین کردم ازش عذر می خوام....
ولی من واقعا قصد توهین به کسی نداشتم و ندارم .....
واسه همینه به ماها میگن جهان سومی :)

علی ارشدی در 6/10/1390 | 22:54 گفت:

بابا به خدا زشته تا نتیجه نمی گیریم مثل سگ و گربه میفتیم به جون هم (ببخشید که این تعبیر رو به کار بردم) واقعا خجالت داره به قول خودت آقا حبیب مهد کودکه اینجا؟؟؟؟
رضا و حبیب ول کنید همه عصبانی هستیم یک چیزایی میگیم که نباید
ببخشین همدیگرو

رضا کاظمی در 6/10/1390 | 22:47 گفت:

عشق است آرسنال حتی اگه بره دسته یک.

سید امین هاشمی در 6/10/1390 | 22:19 گفت:

‏!‏!!

رضاشاماخ چوک بندر در 6/10/1390 | 22:16 گفت:

فوشی که دادی یادم نمیره منتظرم باش

رضاشاماخ چوک بندر در 6/10/1390 | 22:11 گفت:

امروزبرای اولین بارگریه کردم .وقتی مشته گره شده مربی ولوزرودیدم وقتی خندشودیدم گریه کردم واشک ریختم بابام بهم گفت چته گفتم چشمم خرابه.درضمن اونی که فوش دادشخصیتشوبه رخ مانکشه

مهناز پرتوی در 6/10/1390 | 22:10 گفت:

من كه شخصا به تيم ايمان دارم ولي تعصب الكي هم ندارم به نظرم همين كه يه تيم 5سال هحتي 1 جامم نبرده ولي هنوز اين همه آدم هرروز ميان تو سايت و نظر ميدن (كه نشون از تعقيب كردن وضعيت تيمشون داره)ميتونه حتي بيشتر از اون تعصبي باشه كه شما ادعاشو ميكني....