خاطره

نویسنده: حبیب

وبلاگ من
نویسنده: حبیب
هیچی
کل بازدید: 20,016 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خاطره

میدونم این وسط ربطی نداره ولی یادم افتاد ،پرسیدم شاید شماهام یادتون باشه؟بچه ها این صرفا یه خاطره است.
نمیدونم یادتون هست سال 2008 تو جام اتحادیه با تاتنهام تو خونه حریف بازی داشتیم؟
یادمه با کلی ذوق و شوق نشستم پای تلویزیون .... مطمئن بودم ، میبریم.
بازی شروع شد. از همون لحظه اول رفتیم تو قوطی.دیقه 80 شد. 4-1 عقب افتاده بودیم. از شدت عصبانیت کنترل تلویزیونو شکستم. تموم هوادارای آرسنال ورزشگاهو ترک کردند.بدون اغراق تمومشون. ولی قشنگ ترین و بهترین صحنه ی فوتبالی تموم زندگیم تو اون لحظه رقم خورد. یه پسر 17 18 ساله ( که اون موقع همسن خودم بود)
با لباس آرسنال و شالی که دستش بود تنها ایستاده بود و با تموم وجود تیمو تشویق کرد.تو اون لحظات گل 5 را هم خوردیم ولی این پسره نرفت. تا آخر بازی شاید 5 6 بار دوربین این تماشاگرو نشون داد.اون موقع بود که علاقم به آرسنال 100 برابر شد.با خودم گفتم:عشق به فوتبال و عشق به یه تیم یعنی این.یادتون اومد کدوم صحنه رو میگم؟ به امید روزای خوبی که با خیال راحت بشینیم پای تلویزیون و قهرمانی های آرسنالو ببینیم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 3/12/1390 | 14:45 گفت:

مو ی تن ادم سیخ میشه!الان گریم گرفته!چه تعصبی داره این پسر دمش گرم.

moeinem در 3/12/1390 | 14:45 گفت:

مو ی تن ادم سیخ میشه!الان گریم گرفته!چه تعصبی داره این پسر دمش گرم.

moeinem در 3/12/1390 | 14:39 گفت:

مو ی تن ادم سیخ میشه!الان گریم گرفته!چه تعصبی داره این پسر دمش گرم.

reza در 3/12/1390 | 11:55 گفت:

افرین ولی تا کی

ali jamshidi در 3/12/1390 | 08:25 گفت:

کاش همه اینجوری بودیم. یادم نمیره یه عده بعده بازی با سوانسی و ساندرلند چه حرفیا رو زدن چه فحش هایی دادن.
کاش حداقل با خودمون صادق باشیم

مهران کاظمی در 3/12/1390 | 07:43 گفت:

همون بازی که اون بی همه چیز، بنتنر، گل به خودی زد، اون بی همه چیز تر هم، آدبایور، بعد از بازی با بنتنر دعوا راه انداخت

saeed dadyar در 3/12/1390 | 01:31 گفت:

are yadame .hame raftan.bazie raftam berbatof mosavi kard

javad sbo در 3/12/1390 | 01:00 گفت:

مرسی. پشت سرت ابشاره یا گلشار!!!؟؟؟؟؟

Sajad در 3/12/1390 | 00:54 گفت:

ey jan!

hesam در 3/12/1390 | 00:49 گفت:

ايشالله كه حميد درست ميگه,چلسي سوميشم خورد!

حمید فرازی در 3/12/1390 | 00:47 گفت:

امیدوارم همیشه همینطور هوادار تیم بمونیم.من خودم کم سن و سال تر که بودم همیشه بعد از باخت آرسنال باید یه جوری به خودم ضرر میزدم ولی دیگه هرچی سن بیشتر میشه این عادت ها هم از بین میره که امیدوارم بتیونیم بعد از هرشکست خودمونو کنترل کنیم هرچند که خیلی سخته.

@حسام جان با یکی دوسال بد کار کردن اتفاق خاصی رخ نمیده.تیمای انگلیسی به جز امسال همیشه خوب کار کردن و قطعا نمیان با کاهش تیمای پرهوادار به خودشون ضرر بزنن

علی ارشدی در 3/12/1390 | 00:33 گفت:

زنده باد البته
دکمه شیفت رو چرا میگیرم من؟

علی ارشدی در 3/12/1390 | 00:33 گفت:

ژنده باد آرسنال تا ابد

چلسی هم همچنان 2بر 1 عقبه دیقه 60

مرتضی در 3/12/1390 | 00:26 گفت:

به نظرم بولتون از پس چلسی بر میاد

hesam در 3/12/1390 | 00:20 گفت:

اقا كاوانى چنان گلي به چلسي زد كه ..شمام فر خورده!!چلسي 2-1 عقبه.با اين وضعيت سال بعد سهميه ليگ قهرمانان براي انگليس كم خواهدشد

دانیال در 3/12/1390 | 00:16 گفت:

ببین دارم کجا میگم اگه آرسنال تا آخر فصل 1 امتیاز هم نگیره آرسنالی ام و حامی تیم و ونگر و بازیکنا
چون اونا هم آرسنالی هستن و موفقیت آرسنال می خوان.آره

دانیال در 3/12/1390 | 00:12 گفت:

با ((درباره ی من)) خیلی بیشتر حال کردم تا متن ولی هر 2 عالی بودن thanx

مرتضی در 2/12/1390 | 23:48 گفت:

آره یادمه اون بازی رو . مربی تاتنهام اون اسپانیایی بود .

به اون میگن هوادار واقعی نه مثل بعضی ها با یه باخت میگن خداحافظ آرسنال .