تاتنهام لوله شد

نویسنده: حبیب

وبلاگ من
نویسنده: حبیب
هیچی
کل بازدید: 19,868 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تاتنهام لوله شد

هر چند خیلی خوشحال نیستم( بابت برد شانچستر) ولی فاصله با تاتنهام 4 تا شد...
تاتنهام 1- شانچستر 3امروز ساعت 7.40 بازی فوق العاده حساس تاتنهام و من یو در ورزشگاه وایت هارت لین شروع شد.نیمه اول با برتری نسبی تاتنهام همراه بود و تو یکی دو صحنه موقعیت خیلی خوب گلزنی داشتند ، ولی این نیمه با برتری 1-0 من یو با گل مسخره رونی تو وقتای اضافه تموم شد. تو نیمه ی دوم شانچستر بهتر بازی را شروع کرد و با دو گل قشنگ یانگ 3-0 جلو افتاد و در ادامه تاتنهام یکی را جبران کرد. هر چند از منچستر متنفرم و از بردای این تیم بیشتر از باختای خودمون نارحت میشم ولی این بازی یه استثنائ بود، چون تونستیم فاصله 12 تای با تاتنهام را که تا 2 3 هفته ی پیش خیلی اذیت کننده بود به 4 تا برسونیم... به امید ادامه ی شکست های تاتنهام و پیروزی های شیرین آرسنال
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن آزاده در 15/12/1390 | 15:59 گفت:

همه چی داره به ایده آل ترین شکل ممکن پیش میره :)
فقط من به هیچ وجه دوست ندارم یونایتد قهرمان بشه ، هیچ دلیل فنی و غیر فنی ای هم واسه این حرفم ندارم ! فقط حالم از این تیم بهم میخوره ، دست خودم که نیست :))

soroosh در 15/12/1390 | 13:58 گفت:

شاد شدیم

سید امین هاشمی در 15/12/1390 | 13:32 گفت:

مرسی حبیب جان،خوشحال شدم،خیلی پر رو شدن تاتنهامی ها

Lotfali khan zand در 15/12/1390 | 12:27 گفت:

حداقل من یو شخصیت داره ولی سیتی با بازیکنای خائن میخاد قهرمان بشه انشاالله ورشکست بشه.آمین

ehsan arabzadeh در 15/12/1390 | 01:30 گفت:

به نظرم خوب شد هم ما فاصلمون کم شد با تاتنهام هم من یو با السیتی که ایشالا بگیردش نذاره قهرمان شه اون وقته که قیافه نصری دیدن داره

توپچی جنوب در 14/12/1390 | 23:49 گفت:

منم بین ناراحت و خوشحال بودم اما متمایل به خوش حالی!!!!!!!!!!!

اخه خیلی حال میده امسال هم بالا سر این مرغا باشیم...

مهران کاظمی در 14/12/1390 | 23:41 گفت:

چه خوب، نتایج این هفته کلاً به نفع آرسنال بود

علی ارشدی در 14/12/1390 | 23:21 گفت:

آره اشلی یانگ خیلی حیف شد

منم حس خودتو دارم حبیب خوشحال و ناراحت همزمان با هم :)(

hesam در 14/12/1390 | 23:09 گفت:

اخر فصل ما 3ميشيم تاتي5 حالا ببينين

حبیب در 14/12/1390 | 23:05 گفت:

اره مرتضی... اتفاقا سبک بازیش خیلی به آرسنال میخورد.

مرتضی در 14/12/1390 | 22:58 گفت:

امشب اشلی یانگ دو گل زد و باز هم افسوس و افسوس . یادتونه یه زمانی ونگر میخواست این بازیکن رو بخره ؟؟؟؟

(Hooman sam (Dark metal در 14/12/1390 | 22:45 گفت:

خدایا آخر داستان ون پرسی با آرسنال رو به خوبی و خوشی تموم کن...آمیـــــــــــــــــــن

مرتضی در 14/12/1390 | 22:41 گفت:

آقای محسن عباسی از حرفای رکیک پرهیزکنید لطفا .

hamed در 14/12/1390 | 22:40 گفت:

خوشحالم از اینکه تاتنهامم باخت...

به امید صعود به دور بعد لیگ قهرمانان...

دانیال در 14/12/1390 | 22:29 گفت:

حامد نمی ره سیتی چون مثل نصری منفور می شه بابا عاشق آرسناله کشک که نیست پاشه بره السیتی.

HAMED toopchi در 14/12/1390 | 22:25 گفت:

اگه سيتي قهرمان نشه، باز ميخواد تقويت كنه خودشو. رابينم واسه تقويت شدنشون لقمه خوبيه! پس سيتي قهرمان شه باز بهتره!

دانیال در 14/12/1390 | 22:25 گفت:

داش محسن تاتنهام یعنی آوارگی ، یعنی شکست از بیگ4 ، چلسی تانهام رو له می کنه ، باز چلسی یه بار به فینال
لیگ قهرمانان رسیده ولی تاتنهام دییییییییید هم نخورده .

Lotfali khan zand در 14/12/1390 | 22:05 گفت:

امیدوارم من یو قهرمان بشه، هرچی باشه خیلی بهتر از سیتیه. اگه سیتی قهرمان بشه اینا هم مدعی همیشگی میشن. انشاالله برد آرسنال مقابل سیتی اینو رقم بزنه.

mohsen abbasi در 14/12/1390 | 21:57 گفت:

تاتنهام خیلی از ما بهتره به نظر من شخصیتش لااقل از چلسی بیشتره

خداییش از ما هم بهتره ما چی داریم اگه رابین نبود که کارمون زار بود

mohsen abbasi در 14/12/1390 | 21:55 گفت:

ویلاش بواش به این یارو ابراهویج باخت ریده از عربا بازیکن خریدنو یاد بگیره بیچاره طرفدارایه چلسی
مدعی قهرماینی بودن الان باید برن یوفا

دانیال در 14/12/1390 | 21:54 گفت:

تاتنهام شخصیت 4 تای برتر رو نداره.

mohsen abbasi در 14/12/1390 | 21:52 گفت:

خوبه شاید با یه معجزه از ونگر بتونیم سوم شیم ولی اگه سوم شیم اونوقت رابینو می فروشن چون یه پله
بالتر از حد انتظار اومدیم و این از سوی ملاکین ارسنال قابل قبول نیست

sepehr najafian در 14/12/1390 | 21:50 گفت:

محض اطلاع ويلاس بواس اخراج شد.

sepehr najafian در 14/12/1390 | 21:49 گفت:

همه ي تيما به باختن بقيه تيما وابسته اند.
من يو به سيتي آرسنال به تاتنهام چلسي به آرسنال
بايرن به دورتموند
بارسا به رئال
بنفيکا به پورتو
و...
همينطور ته جدولي ها

مرتضی در 14/12/1390 | 21:47 گفت:

ببین کار تیم به کجا رسیده که باید همش دنبال این باشیم که کدوم تیم ببازه کدوم تیم ببره این یعنی سرنوشت خودمون دست خودمون نیست

sepehr najafian در 14/12/1390 | 21:46 گفت:

کمي شانسنال بوديما!!!!!!!