پرچم بالاست

نویسنده: حبیب

وبلاگ من
نویسنده: حبیب
هیچی
کل بازدید: 20,037 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

پرچم بالاست

بیاید به هوادارای تیممون ، به بازیکنانمون و مهم تر از همه به آرسن ونگر کبیر افتخار کنیم...مثل همیشه تا آخر عمر پرچم بالاست
هر چند موقع نوشتن این متن انگشتام داره میلرزه ولی بیاید به هوادارای تیممون ، به بازیکنانمون و مهم تر از همه به آرسن ونگر کبیر افتخار کنیم...
بازی را که شخصا فکر میکردم همون اولش یک گل میخوریم و کارمون تموم میشه با اقتدار شروع کردیم و توی یه نیمه میلان رو تحقیر کنیم...
بیاید به ونگر احترام بذاریم که مجبور شد بازی را با دو هافبک و یک وینگر 18 ساله در مرکز میدان شروع کنه و اتفاقا خط هافبک مقتدر میلان رو تحقیر کنه...
دنبال بهانه گیری نیستم ولی شاید اگه تو سن سیرو اون پنالتی لعنتی دیقه 85 واسه ما گرفته میشد یا شاید اگه جروینیو دقت بیش تری میکرد شاید الان اوضاع چیز دیگه ای بود...
 ولی خارج از همه ی این مسائل بیاید به تیممون و جوونای این تیم که با غیرت تموم تو این بازی جنگیدن و ابروی رفته رو برگردوندن افتخار کنیم...
در نهایت بیاید به خودمون و همه ی طرفدارای با غیرتمون افتخار کنیم و یادمون باشه:

The Flag Is Up

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

پويان در 17/12/1390 | 12:54 گفت:

به ارسنال افتخار ميكنم

(Hooman sam (Dark metal در 17/12/1390 | 10:21 گفت:

سعید خان منم از دست این 2تا خونم به جوش اومد، شانس آوردن من لندن نیستم و الا میدنستم چکار کنم....مخصوصا ژروینیو....

ali jamshidi در 17/12/1390 | 08:08 گفت:

پرچم رو عشقه

hesam در 17/12/1390 | 02:13 گفت:

اقا به خدا ونگر ديوانه نيست!چمبو هم نفس كم اورده بود هم اينكه اندكي مصدوم هم شده بود.

saeed asghary در 17/12/1390 | 02:11 گفت:

ایول به ونگر ایول به آرسنال ایول به روسیچکی
ولی ونگر یه اشتباهم کردا به جای چمبرلین باید والکات و می آورد بیرون چون والکات آخراش دیگه قات زده بود
بعد رفتن چمبرلین دیگه آرسنال نتونست کاری کنه
(البته شایدم چمبرلین خسته شده بود و دیگه نمی تونست بازی کنه ) !!!!!!

sina در 17/12/1390 | 02:02 گفت:

پرچم بالاستتتتتت ......................... !

سید امین هاشمی در 17/12/1390 | 01:53 گفت:

افتخار داره

hesam در 17/12/1390 | 01:53 گفت:

من واقغن موندم اين ونگر با اين تيم چيكار ميكنه كه چمبرليني كه وينگ تو هافبك انقدر شاخه!واقعن كدوم مربيه كه با اين تيم سه تا تو يه نيمه بزنه؟هنوز دارم حرص اون گل افسايد بازي رفت رو ميخورم.اين دومين ساليه كه داوري تو حذفمون تاثير مستقيم داره!واقعن كه هيچ چي جز داوري نميتونه جلو ونگر رو بگيره!
تازه يه نكته ديگم اينه كه ما هميشه اخر فصل تر ميزديم ,امسال تازه اخر فصل موتورمون روشن شده.ايشالله كه حالا حالا ها خاموش نشه.

علی ارشدی در 17/12/1390 | 01:50 گفت:

برنامه ی ما لیگ قهرمانان نیست.میخوردیم به رئال و بارسا داوری کله مون میکرد.

ونپرسی هم فدای سرش..پنالتی گل زدنش سخت بود..داور کلی سرش قر اومد...بحثم حمایت نیست.این بازی کلی مصدوم میدیم..انرژی تیمو تاتی و لیور گرفتن..بازم به غیرت بازیکنا..

چه جراتی داشت ونگر...شاماک و پارک رو هم آورد !!!!

خیلی خوبه که فقط بخاطر 1 گل حذف شدیم. اینم در نظر بگیرید انتحاری بازی کردیم.1گل میلان یعنی پایان بازی.
کپی از مسعود اسدی

Saeed Milani در 17/12/1390 | 01:44 گفت:

اونایی که میلرزن بخاری رو زیاد کنن :-) من بر عکس عرق کردم از بس حرص و جوش خوردم به خدا از دست سانگ و ژروینیو

saeed asghary در 17/12/1390 | 01:42 گفت:

ایول منم همون نیمه اول که 3تا زدیم احساس غرور کردم و دیگه باختن در مجموع و حذف شدن مهم نبود برام چون یه نیمه رویایی همون آرسنال دوست داشتنی رو بازی کردیم
و مخصوصا روسیچکی عشقم دوباره برگشته به فرم قبلیش و همینا برام کلفی بود

حبیب در 17/12/1390 | 01:40 گفت:

محمد منم هنوز 4 ستون بدنم داره میلرزه... حیف شد... البته شاید

علی ارشدی در 17/12/1390 | 01:35 گفت:

حبیب مرسی بابت حس خوبی که منتقل کردی

محمد رستگار در 17/12/1390 | 01:29 گفت:

منم تمام تنم می لرزه. حس عجیبی دارم