احمق و احمق تر

نویسنده: حبیب

وبلاگ من
نویسنده: حبیب
هیچی
کل بازدید: 18,633 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

احمق و احمق تر

احمق و احمق تر


بچه ها به نظر شما احمق ترین بازیکن آرسنال کیه؟
بدون شک جنکینسون
حالا کدوم احمقی ممکن ازش خوشش بیاد ؟
بدون شک خیابانی
از اونطرف کدوم احمقی میگه رمزی تا حالا مهاجم بوده ؟
بدون شک خیابانی
کدوم احمقی میگه آرسنال 70 دیقه بدون هافبک بوده و بعد ورود آرشاوین هافبکای تیم دیگه مشکلی ندارن؟
بدون شک خیابانی
بد بخت ترین آدما کیان؟
بدون شک ماها که باید گزارش این احمقو گوش بدیم
خدایا ما رو از شر این احمقا نجات بده
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Fateme در 11/8/1390 | 12:02 گفت:

وقتی خیابونی بازیو گزارش میکنه میخوام کله مو بکوبم به دیوار از بس که یا چرت میگه یا همه چیزو غلط میگه !
واقعا حرص میده آدمو ........

آرمان امیراحمدی در 11/8/1390 | 11:03 گفت:

:))))

mostafaa در 11/8/1390 | 10:20 گفت:

یه صحنه رمزی وسط طمین خطا کرد گفت مرتساکر مرتکب خطا میشه!!!!!!!!!!!!!واقعا اینقدر قدو هیکل شون شبیه بود؟
آخه گزارش گری که فرق بین هافبک و مهاج رو نمی دونه چرا باید گزارش کنه

محمد رستگار در 11/8/1390 | 09:51 گفت:

راستی تصحیح می کنم:جروینیو رو به ونپسی ترجیح داد.....خودمم سوتی دادم!

محمد رستگار در 11/8/1390 | 09:44 گفت:

سوتی های خیابانی کاری کرد که من نمی دوم رو با آلبوم جدید رضا یزدانی جونم نگاه کنم.صدای رضا به ریتم بازی آرسنال می آد.
منم پیشنهاد می کنم شما هم همین کارو کنین.
رمسی مهاجمیه که ونگر مجبور شده....
ونگر ونپرسی رو به جورو ترجیح داده.در صورتی که جروینیو رو به آرشاوین ترجیح داده.
صدر رحمت به سوتی های خیابانی.سوتی های علیفر:
1-سه فصل پیش وقتی سونگ بازی می کرد می گفت ونگر سونگ رو به روسیچکی ترجیح می ده و این بازیکن رو نابود کرده...در صورتی که سونگ با روسیچکی همپست نیست و بعدش هم روسیچکی پاهاش شکسته بود و آقای علیفر خبر نداشت.
2-یه پاسایی که دفاع ها به هم می دن رو می گه پاس های بیهوده!
3-یه بازی کامل از اوت دستی های جورو ایراد گرفت و گفت خطان!در صورتی که داور چنین اعتقادی نداشت.
و....
یه بنده خدا دیگه هم یه بازی کامل به سونگ گفت سانیا!!!!!!!!!!!!

saeed در 11/8/1390 | 09:22 گفت:

یه سوتی دیگه خیابانی تصویر ورمالن نشون دادن برگشته میگه جروینیو کاپیتان ارسنال رو مشاهده می کنید

Ali&MT در 11/8/1390 | 09:00 گفت:

زبان من مو در اورد احترام احترام احترام احترام احترام احترام ... سعيد جان خود من الان فقط از شما انتقاد كردم بهت بر خورده (كه طبيعيه) بعد فكرشو بكن شما تا تيم نتيجه نميگيره از ونگر بد ميگي (ونگر اشتاهاتش يه كتاب 10 جلديه اينو همه ميدونيم) ....... احترام اول به مربي به عنوان تصميم گيرنده اصلي، سران باشگاه، بازيكن ها، مربي ها، هوادارا همه بايد باشه ... ما چه قدر احترام ميزاريم؟؟ (من خودم هيچي) .... فقط بشين و ببين از الان چه پستاي مياد رو سايت باز بي احترامي ها شروع ميشه چرا واقعا ؟؟؟؟ ما واقعا چي رو از دست داديم ديشب؟؟ مارسي واقعا عالي بود توي ضد حمله واقعا مجبور بودن با احتياط حمله كنن وگر نه ممكن بود ببازيم ... من از بازي راضيم مخصوصا نيمه اول .... به خدا مربي گناه نداره بازيكنش دروازه رو توي اسمون ميبينه ... كشيدش بيرون اين تنها كاري بود كه ميتونست انجام بده و داد

Ali&MT در 11/8/1390 | 08:53 گفت:

ديگه واقعا خسته شدم اين قدر به ونگر و بازيكن ها توهين شده ... همين رمسي بدبخت بازي پيش سه امتياز گرفت واسه ارسنال كي بود بهش بگه احمق؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الان شده احمق (منظورم به كس خواصي نيست) من خودم هم ميدونم رمسي واقعا بد بازي كرد ... ولي به خدا همه ادمن يه روز خوبن يه روز بدن ... همين مسي كه مثلا بهترين بازيكن دنياس توي بازي با سويا يه پنالتي رو گل نكر واسه تيمش تا ببرن و افتادن پشت رئال حالا كدوم هوادار بارسا بهش ميگه احمق و كي به گورديولا هر چي دلش ميخواد ميگه من نميدونم ...... الان باز داره هتريك ميكنه ... اين شيرينيه فوتباله

Ali&MT در 11/8/1390 | 08:48 گفت:

سعيد جان من از هيچ كلمه اي براي بي احترامي به شما استفاده نكردم ... .. منم ناراحتم ارسنال 6 ساله هيچي نبرده اما با گفتن اين حرفا فضا و فكر همه خراب ميشه اونم بعد از مساوي ... اونم زماني كه هنوز تو صدر گروهيم و دو بازي بعدي ساده تر از بازي با مارسي و احتمال صعود خيلي بالاس ... ونگر هر كي رو داشت اورد تا ببره نشد ولي .... شما از همين فردا عنوان پستارو ببين همه باز شاكي شدن همه باز گير دادن به فابرگاس و نصري ... چرا فضا رو بريزيم بهم ؟؟؟؟؟ چرا بحث بي نتيجه و تكراري كنيم؟؟؟؟

Ali&MT در 11/8/1390 | 08:46 گفت:

سياست ونگر همينه من از روزي كه طرفدار ارسنال بودم اين رو ديدم تا به امروز .... انقدر نمونهاش زياده كه جاي گفتن نداره ... فكر ميكنم مصاحبه بعد از بازي ونگر جواب داد ... خودش گفته ما هر 3 روز بازي ميكنيم خيلي سخته... به نظر من ما يك امتياز از مارسي بگيريم خيلي بهتر از اينكه وان پرسي مصدوم شه ندونيم چه خاكي تو سرمون كنيم تو حمله ......

Saeed Milani در 11/8/1390 | 03:05 گفت:

عجب! کی میخوایم یاد بگیریم به نظر هم احترام بذاریم؟ احمق یعنی کسی که حماقت میکند من از این نظر گفتم ، نه از نظر توهین آمیز که شاید شما فکر کردی علی آقا ، مگه بقیه تیم ها مهاجم هارو میذارن بیرون که ونگر فان پرسی رو گذاشت؟ مگه تو لیگ ایران بازی می کنه که نتونه طاقت هفته ای 2 یا 3تا بازیو داشته باشه؟ حماقت یعنی عدم استفاده از تمامی پتانسیلی که در اختیار داری . نمیخوام بحث رو کش بدم ، بالاخره 5 سال بدون جام دست آورد مهمی برای باشگاه هست و تربیت و فرستادن بازیکنانی مثل نصری و فابرگاس و کولو توره و امانوئل ابوئه به تیم های دیگه ، باید به ونگر آفرین گفت و دستش رو بوسید!

Ali&MT در 11/8/1390 | 02:45 گفت:

همه تيماي برد و باخت دارن همه اشتباه ميكنن همه ادمن به خدا .... من به شخصه اصلا دوس ندارم طرفدار تيم هميشه برنده باشم ... تنوع فوتباله كه ادمو جذب ميكنه... تو بازي پيش كه رمزي رو اورد و گل زد واس ارسنال ونگر احمق بود؟ به ونگر چه كه اين ارشاوين هيچ كاري نكرد تو زمين؟ به ونگر چه ربطي داره ارون رمسي چشمام دروازه رو نميبينه؟ برادرم جنكينسون واقعا هيكل خوب و استايل عالي داره چند سال ديگه تازه ميفهميم كيه ... مگه فابرگاس و انري و سانيا يه شبه به اين درجه رسيدن؟ مگه از اول همين جوري بودن؟ نه داداش ونگر با تحمل همين احمق بازيهاشون اين جوريشون كرد .... دارم ديوانه ميشم همش شكايت همش اعتراض تورو خدا به جاي اين كارا حمايت كنيد ... حمايت نه شكايت ... تيم ماست مربي ماست بازيكن ماست .... از ماست كه بر ماست ... واسه من 100 دليل نيار كه ونگر احمقه و حاليش نيست منم مثل تو اشتباهاشو ميدونم ولي گفتنش فقط نظر بقيه رو هم بد ميكنه نسبت به تيم... با نگرش مثبت بريم جلو فاز منفي نيايد خواهش التماس جان عزيزاتون فاز منفي نديد

Ali&MT در 11/8/1390 | 02:31 گفت:

سعيد جان شما كلا با ونگر مشكل داري؟ 6 تا بازي ميبريم ونگر احمقه؟ 5تا به چلسي ميزنيم ونگر احمقه؟ بابا زمان بديد به اين بدبخت تيم داره جا ميوفته... نميشه تا اخر فصل به پارك بازي نه ... عزيزم اگه زياد از وان پرسي استفاده كنه مصدوم ميشه بعد باز به ونگر ميگيد احمق ... شما به جاي جنكينسون كيو ميذاشتي؟ اون مربيه اون تمرينا رو ديده يا منو تو؟ اخ داداش چرا اين قدر ميخواي يه ادمو بكوبي؟ به خدا خوب نيست هر چي ميشه به ونگر گير ميدي

Saeed Milani در 11/8/1390 | 02:04 گفت:

خدا رو شکر ما از 3 نگاه نکردیم ، و الا کنترلو ول داده بودم وسط تی وی ! :-)

شایان در 11/8/1390 | 02:04 گفت:

ونگر اومده بود برای 1 امتیاز!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترکیبشو چینده بود که گل نخوره بعد اگه شد یه حمله ایی بزنه 1-0 ببره

sam baygan در 11/8/1390 | 01:54 گفت:

امشب گزارش خیابانی یه ویژگی منحصر به فردی داشت این بود که از هر بازیکن 4،3 تا تلفظ میگفت..ژسنی،چسنی،چاسنی،شانسی...
راستی ونگر اون لحظه آخر یه فوش موش به جنکینسون دادشا،کسی لب خونی نکرد؟

Ali&MT در 11/8/1390 | 01:48 گفت:

اين ارون چشماش مشكل پدا كرده؟ كلا دروازه رو نميديد فقط به دروازه بان و و مدافع و هوا و زمين و خياباني و همه توپ ميزد بي نوا ... البته خودشم فهميده بود چه افتضاحي به بار اورده ... ارون رمسي مهاجمم بوده ؟؟؟؟؟؟ جروينيهو تو اين بازي به جاي وان پرسي بود ؟؟؟؟؟؟؟ والكات قرارداد امضا كرد با بارسا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ احتما پارك كره اي مدافع تيم بوده ما خبر نداشتيم البته به جاي وان پرسي؟؟؟؟؟؟؟ ارتتا شمارش 9 شده ؟؟؟؟؟؟؟؟ اين خياباني رو از كجا پيدا كردن ما هم بريم يكي بخريم.........

حبیب در 11/8/1390 | 01:44 گفت:

سعید این آرتتا تو همون اورتون هم کار خاصی نمیکرد...نیمه اول همون جایی بود که میگی....هیچ کاری نکرد....نیمه دوم به نظر من خسته بود....اصن ندیدمش

Ali&MT در 11/8/1390 | 01:41 گفت:

من صدارو قطع كردم ديدم اين مرتك داره گزارش ميده .... ديوانه كرد مارو .......... جنكينسون بد بود ولي نه در حد احمق داداش

Saeed Milani در 11/8/1390 | 01:41 گفت:

آرتتا فوق العادست ، اگه سر جاش بازیش بدن ، یعنی پشت سر مهاجم نه تو هافبک دفاعی!

حبیب در 11/8/1390 | 01:37 گفت:

سعید فقط با یه بخش از حرفات موافقم اونم بازی ندادن به رابین شاید بهتر بود نیمه اولو بازی میکرد بعد میکشیدش بیرون....
اگه دقت کنی سانگ و آرتتا سر جاهاشون بودن فقط آرتتا واقعا در سطح تیم نیست....
جنکینسون بازی داد چون کس دیگه ای رو نداریم....
جروینهو م از اون بازیکنایی که اگه 90 دیقه رو هم دویده باشه بازم میدوه، قیافش خسته بود ولی تا وقتی بود کم نذاشت....
ولی ارون واقعا بد بازی کرد...

Saeed Milani در 11/8/1390 | 01:33 گفت:

با این بازیه تیم ما دیگه باید عطای پخش مستقیم از تلویزیون ایران رو به لقاش ببخشیم! همه مردم عین ما عاشق آرسنال نیستن که ، الآن زنگ زدن کلی فحش دادن که همه بازیها پر گل بوده شما اومدین این بازیو مستقیم پخش کردین؟!

Saeed Milani در 11/8/1390 | 01:27 گفت:

احمق تر از همه امشب ونگر بود ، چرا؟ چون :

1- به قول خودش به فان پرسی استراحت داد اونم تو بازیه به این مهمی!

2- پارک و گذاشت به جاش که تا حالا تو لیگ یه بازیه کامل برای تیم انجام نداده چه برسه چمپیونز لیگ!

3- سانگ رو یه خط برد جلوتر ، در حالیکه سانگ به درد هافبک دفاعی میخوره نه بازیساز ، اصلا سبک بازیش تخریب بازیه حریفه .

4- آرتتا رو آوورد جای سانگ تو هافبک دفاعی ، آرتتا بازیساز تیم بود و کاملا از جریان بازی محو شد!

5- جنکینسون و فیکس بازی داد در حالیکه فقط میدوه و نه تو دفاع مثمر ثمر بود و نه تو حمله

6- با اینکه جروینهو کم آوورده بود و کاملا از صورتش خستگی میبارید اصرار داشت تو زمین نگهش داره.


علی ارشدی در 11/8/1390 | 01:25 گفت:

خیابانی= سوتی

توپچی جنوب در 11/8/1390 | 01:24 گفت:

کاملا با حرفات موافقم تا تونستم پای تلوزیون فحشش میدادم اما هنوز دلم اروم نگرفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ادم قحطی بود این رو گذاشتن کاش علیفرد گزارشگر بود!!!!!!!!!!

(Hooman sam (Dark metal در 11/8/1390 | 01:20 گفت:

متاسفام واسه خودمون که....
بقیش رو خودتون بفهمید دیگه...

aziz joon در 11/8/1390 | 01:18 گفت:

واویلا وا مصیبتا وا مساویا

شایان در 11/8/1390 | 01:17 گفت:

دقیقا!!! اون وسط گفت: تئو والکات زمستان به بارسلونا میپیوندد!!!!