مقایسه واقعی>>مربیان<<

نویسنده: shervin

وبلاگ من
نویسنده: shervin
عاشق آرسنال 3بار به خاطر آرسنال خودکشی کردم
کل بازدید: 18,348 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مقایسه واقعی>>مربیان<<

بعد از اینکه یکی از دوستان به طور خودجوش با مقایسه خنده دارش ونگر رو کوبید منم یه مقایسه واقعی گذاشتم.
راستی طرفداران ب-ا-ر-س-ا این مطلبو نخونن تا اعصاب طرفدارای واقعی آرسنالم بهم نریزن.
با تشکر:)اول از ونگر و فرگوسن شروع میکنم که به طور حتم تاثیرگذارترین و برجسته ترین مربیان عصر مدرن فوتبال هستن:
این دو پیرمرد دوست داشتنی زمانی که به تیمشون پا گذاشتن تقریبا آرسنال و منچستر
از دوران قهرمانی فاصله گرفته بودن ولی این دو با تغییر دادن سیاست باشگاه به سیاست خودشون یعنی قدرت داشتن در تمام امور از مالی گرفته تا ترانسفر و آکادمی تیم هارو به اوج رسوندن.
این دو تقریبا در اکثر موارد شبیه هم عمل میکنن البته فنی جداست.
بیشتر بر پایه ی ستاره های با تجربه در کنار ستاره های جوون. که در سال های اخیر به علت بدهی های وحشتناک آرسنال ونگر همیشه ستاره های درجه یکشو که تیمش بر پایه اوناس از دست داده. به همین دلیل از گرفتن جام بازمونده که هیچ ربطی به خودش نداره.
از نظر ستاره یابی تقریبا در یک سطح هستن با این تفاوت که فرگوسن اگه اون ستاره گرون باشه هم میتونه بگیرش ولی ونگر... حرفشم نزن!
از نظر ستاره سازی قطعا ونگر از تمامی مربیان دنیا چندین لول بالا تره.
از نظر جام گرفتن فرگوسن بی همتاس ولی هیچوقت مثل ونگر اسکلت اصلی تیمش نابود نشده. ونگر همیشه نشون داده اگه (نمیگم منتخب جهان) تیم خودشو بتونه حفظ کنه و مصدوم کلیدی نده میتونه هر تیمی رو به راحتی شکست بده نمونش همین دو هفته پیش با میلان اونا مارو تو زمین کشاورزی بردن اونم از 5 شوت!
ولی ونگر با دستای خالی اون لبخند تحقیر آمیز آلگری رو به حقارتش رسوند. ونگر تو این 7سال خیلی راحت میتونست حداقل چندتا جام حذفی و اتحادیه بیاره ولی پایبند به اصول خودش و آرسنال بود یعنی جوون گرایی حتی توی فینال سال پیش. ونگر اگه تیمی خوب و پر ستاره داشته باشه و اگه جوون گرایی نکنه به راحتی میتونه سالی 7 جام بگیره. ونگر تو اروپا تمام تیمای قدرتمند لیگ های قدرتمند رو برده.
سبک بازی: فرگوسن هنوز پایبند همون فوتبال کلاسیک بریتانیاس که البته تو سال های اخیر همون سبکو مدرن تر کرده.
ولی ونگر فوتبال به معنای واقعی حرکات انفرادی و تیمی خاص و منحصر به فرد آرسنال
تو زمین حریف الکی خیمه نمیزنه الکی پاس کوتاه نمیدن بلکه یه فوتبال سریع و زیبا که هم گل میخورن و هم گل میزنن به سرعت حمله میکنن و اگه لازم باشه با تمام نفرات. به قول یکی از دوستان آرسنال با حضور فرمالن پست جدیدی رو به فوتبال معرفی کرده:دفاع مهاجم!!!
به نظر من کسایی که فوتبال زیبای آرسنال رو با فوتبال واترپلویی ب-ا-ر-س-ا مقایسه میکنن در واقع دارن به ب-ا-ر-س-ا اعتبار میدن.
توضیح: فوتبال واترپلویی: اگه شما واترپلو دیده باشین یا هندبال. به حرف من میرسین
تو این ورزش ها معمولا یک تیم دور محوطه حریف خیمه میزنه و اینقدر به هم پاس میدن تا روزنه ای باز بشه و اینم بگم دوست صمیمی گوادیولا مربی تیم واترپلوی ب-ا-ر-س-ا-س!
حالا که وارد این بحث شدم بریم در مورد گواردیولا و مورینیو صحبت کنیم.
این دو مرد خوش تیپ که به طور حتم خوش تیپ ترین و باکلاس ترین مربی های دهه ی اخیر هستن:)
یکی از جمله های خنده دار دوستان این بود که الکلاسیکو خودش گویای همه چیز است!!!
خب تنها نتیجه گیری از این جمله خنده دار اینه که این دوستمون نهایتش 4سال داره فوتبال میبینه.
وقتی مورینیو با پورتو قهرمان اروپا شد گواردیولا در حال بازی کردن و پول شماری در تیمای عربی بود.
مورینیو با چلسی و اینتر و رئال. ب-ا-ر-س-ا رو برده اگه بحث داوری که خیلی هم بحث مهمیه بذاریم کنار مشکل رئال مورینیو نیست بلکه بازیکنان(همه نه) و هواداران خود رئال هستن به جای اینکه تیمشونو حمایت بکنن تیمشون رو هو میکنن. بازیکنای رئال بعد اون باخت 6-2 جو خیلی بدی در مقابل ب-ا-ر-س-ا پیدا کردن که اونم کم کم تموم شده.نمونه بازیکنای رئال کاسیاس بعد اون همه اعصاب خوردی بازیکنان و مربی و طرفداران رئال به خاطر تمارض آشکار آلوز در اخراج پپه فردای همون روز زنگ میزنه به تیم رقیب و عذرخواهی میکنه که وقتش نبود.
در مورد هزینه کردن خب معلومه تیمی که میخواد قهرمان اروپا بشه باید دست به جیب بشه که گواردیولا از مورینیو بیشتر خرید کرده حداقل در رئال.
کسب جام نشونه ی بهتر بودن نیست.
فرگوسن بعد 4سال شروع کرد به درو کردن جام های مختلف
ونگر از همون سال های اول.
مورینیو پیشرفتش اگه پله ای حساب کنیم این جوری بود از پله ی اول به هفتم بعد به چهاردهم بعد به بیست و یک و .... یعنی اینکه پیشرفت فوق العاده ولی منظم.
ولی بواس جا پای مورینیو گذاشت ولی بعد پله ی هفتم که قهرمانی لیگ اروپا بود به پله ی بیست و یک رفت و با پوز خورد زمین و نابود شد(البته برمیگرده)
فرگوسن و ونگر هم که خودشون این پله هارو برای بقیه ساختن. یعنی روی سقف هستن.
و اما گواردیولا: ایشون وقتی چشم بازکرد دید بهترین تیم ملی تاریخ اسپانیا و یکی از بهترین بازیکن های تاریخ زیر دستش هستن و این یعنی هنوز روی پاگرد نرفته خودشو با آسانسور ب-ا-ر-س-ا روی سقف دید ولی به زودی این آسانسور به گواردیولا پیاده بشید میگه و گواردیولا میمونه و پله هایی که نمیدونه چی هستن و سقوط.
در آخر میخوام یه مقایسه لول مانند بکنم:
زیبایی بازی:
1.ونگر
2.گواردیولا(البته من از زمانی که یادم میاد ب-ا-ر-س-ا همینجوری بازی میکرد).با ارفاق
3.مورینیو 95 درصد بازی های تیمش هجومی و فوق العاده زیبا اون 5 درصد باقی مونده به خاطر نتیجه.
4.فرگوسن
کسب جام:
1.مورینیو قهرمانی در 4لیگ برتر اروپا و دو تیم متفاوت در قهرمانی اروپا که اگه مالک چلسی از فوتبال چیزی حالیش بود الان ما باید حسرت قهرمانیه اروپای چلسی رو میخوردیم.
2.فرگوسن
3.گواردیولا دوتای اروپاش بدجوری حرف و حدیث داشت.
4.ونگر
دلیل این رده بندی نوع بدست اوردن و تاثیر مربی بر گرفتن جام
تاثیر گذاری:
1.ونگر و فرگوسن. در همه چیز
2.مورینیو: به نتایج تیمای قبلیش بعد رفتنش نگاه کنید (البته سال اول هنوز اون تیم تو هوای مورینیوست) اون تیما نابود میشن که البته پول دوای دردشون میشه.
گواردیولا مربی تیمی شده که سالهاست در کنار هم بازی میکنن و این کیفیت رو داره ولی مورینیو با 2سال با یه مشت بازیکن جدید رئال رو به کیفیت ب-ا-ر-س-ا یا فراتر از اون رسونده.مثلا بزنمای قبل از مورینیو و بنزمای بعد از مورینیو
3.گواردیولا
خرید و فروش:
1.فرگوسن: معمولا خیلی گرون میفروشه و تقریبا گرون میخره
2.ونگر: دلیل اینکه دومه به خاطر از دست دادن ستاره هاش که اونم مقصر نیست
3.مورینیو:به بازیکنایی که برای رئال خرید نگاه کنید ارزون (به غیر از کوئنترائو) خرید ولی فوق ستاره.
4.گواردیولا:در این زمینه خیلی ضعیف لیست خرید بازیکنای اشتباه و از دست دادن اتوو
ببخشید خیلی زیاد شد و خستم ادامش روزهای آینده
در آخر نتیجه گیری بهترین:
قطعا ونگر اول
بعدش فرگوسن
و با فاصله ی بسیار بسیار کم مورینیو
و گواردیولا
نکته: به نظر من فابیو کاپلو. یواخین لو. فنگال. هیدینگ.رافا بنیتس. دشام و یکی دو نفر دیگه که الان یادم نیست از گواردیولا بالاتر هستن.
گواردیولا حتی توی ده نفر اول هم نیست.
دلیل مقایسش با بزرگان این بود که الان تو ابرها رویاپردازی میکنه.
هر وقت تونست توی یه تیم دیگه پر از ستاره مثل من سیتی نتیجه بگیره مخلصشم هستیم.
از نظر هوش و بازی خونی به نظرم اول مورینیو بعد فرگوسن و ونگر
در آخر زیاد به کارشناسای در پیت تی وی توجه نکنین.
یکبار یکیشون گفت مربی 20 درصد روی بازی تاثیر میزاره ولی به نظر من 200 درصد تاثیر میذاره اونم توی فوتبال
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

shervin در 26/12/1390 | 02:53 گفت:

ببخشید نتونستم جوابتونو بدم دوستان اگه یک روزی اینو دیدین بدونین تقصیر سایت بود چون خراب بود

حمید فرازی در 25/12/1390 | 14:55 گفت:

دیروز کاملا در این مورد بحث شد و چیزی برای گفتن باقی نمونده فقظ اینو بگم بهتره سعی کنیم به نظرات هم احترام بذاریم.نمیگم نظرات همو حتما قبول کنیم چون خودمم با نظرات جواد مخالف بودم ولی دلیلی نمیشه بگم نظراتت مسخره بود.

دانیال در 25/12/1390 | 14:30 گفت:

99.99%( کاملا) باهات موافقم.

علی ارشدی در 25/12/1390 | 14:12 گفت:

ببخشید دوستان واقعا حسش نیست بیام تو این بحث خسته ام :))

حسین در 25/12/1390 | 12:57 گفت:

من اصلا روی محتوای بحث نگارنده بلاگ بحثی نمیکنم کما اینکه همیشه معتقد بوده و هستم تفوت نظرات یا همون اصل تضارب آرا یکی از بدیهیات زندگی روزمره ما انسان ها هست و نمیشه کسی رو به خاطر عقایدش سرزنش کرد.

طبق نظر نگارنده عزیز حتما رینوس میشل(آژاکس دهه 70)...یوهان کرویف(بارسا دهه 90)...آریگو ساکی(میلان دهه90)...هلنیو هررا(اینتر دهه 60)...امه ژاکه(فرانسه 98)...اسکولاری(برزیل 2002) و خیلی های دیگه هم در قعر مربی های برتر دنیا قرار میگیرن چون همشون(بدون استثنا)با تیم هایی قهرمان شدن که منتخبی از بهترین های تاریخ خودشون بودن.بگذریم مهم نیست...

من نگارنده عزیز رو فقط و فقط به خاطر یه کلمه خاص در مطنش سرزنش میکنم و امیدورام در این عقیدش تجدید نظر کنه.اون کلمه هم لغت (((واقعی))) هست که به نظر من توهین به عقیده نگارنده پست دیروز(اگر اشتباه نکنم جواد تی تی) هست.اینکه عقیده خودمون رو واقعی و دیگران رو غیر واقعی بدونیم و یا اینکه کسی که نظرش خلاف ما هست رو به غیر آرسنالی بودن متهم کنیم دیگه دورش گذشته.خود دانی دوست عزیز از ما گفتن بود.

سجاد کریمی در 25/12/1390 | 10:57 گفت:

موافقم باهات

JUGGLER 98 در 25/12/1390 | 09:10 گفت:

راستی کسی میتونه بهم یک سایت معرفی کنه که بتونم بعد بازی ها خلاصه بازیها و گلها رو دانلود کنم
سایتش همیشگی باشه

ممنون ممنون

hamid saadi در 25/12/1390 | 07:56 گفت:

بهتر از قبلی بود و نظر منم درباره گواردیولا همینه. لقمه حاظر و آماده رو داره نوش جان میکنه. به زودی مشخص میشه چگارست

JUGGLER 98 در 25/12/1390 | 06:21 گفت:

خوب بود ولی باید 1نکته رو یاد اور بشم
1-فرگوسن تیم منچسترو بعد ازسقوط هواپیمای منچستر ومرگ مربی قبلی بدست گرفت که اون زمان تیمشون تیم بسیارقوی بود نه دور از جام

(Hooman sam (Dark metal در 25/12/1390 | 06:16 گفت:

89/64%ش رو قبول دارم...
like like