از سبک ونگر تا خیانت فابرگاس

نویسنده: shervin

وبلاگ من
نویسنده: shervin
عاشق آرسنال 3بار به خاطر آرسنال خودکشی کردم
کل بازدید: 19,028 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

از سبک ونگر تا خیانت فابرگاس

1.تحلیلی در مورد سبک خاص جوون گرایی ونگر و دلیلش.

2.چرا فابرگاس خائن شد و دلیلش.یه تحلیل دقیق از سبک ونگر:
آرسن ونگر همیشه بازیکنای باتجربشو خودش میسازه و هیچوقت یه بازیکن باتجربه خارج از تیم نمیاره چون نمیتونه با تیم هماهنگ شه امسال هم به صورت اورژانسی چند بازیکن باتجربه خرید. آرتتا به خاطر بازیه خوبش تبدیل به بازیکن باتجربه شده.
همیشه آرسن ونگر بازیکنای باتجربشو خودش پرورش داده به خاطر همین جوون گرایی میکنه تا بازیکن به سبک آرسنال پرورش بده.
بهترین تیم ونگر که خیلیا میگن همون تیم بدون شکست بود درسته باتجربه بود ولی تیم جوونی هم بود.که اکثرا پرورش یافته خود ونگر بودن.
متاسفانه در سال های اخیر ونگر بازیکنای باتجربه ای که ساخت همه از تیم رفتن.
در سیستم جوونگرایی مدرن رو دست ونگر کسی نیومده و نخواهد آمد.
نکته: جوون گرایی این نیست که شما 9 بازیکن فوق ستاره داشته باشین و 2تا ستاره ی جوون هم بازی بدین(که معمولا به خاطر اعتماد به نفسی که میگیرن خوب بازی میکنن و به طور عادی بازیکن خوبی نیستن) و خوشحال از اینکه جوون گرایی کردین.
جوون گرایی واقعی اینه که بار فنی تیم روی اون بازیکن باشه یعنی برای تیم مهم باشه مثل جک ویلشر و در لول پایین تر تئو ولکات و چمبرلین و آرون رمزی.
نکته:منظور از لول پایین تر کیفیت بازیکن نیست بلکه مقدار بار فنی روی دوش بازیکن.
آرسن ونگر از زمانی که اومد همزمان به هر دو (تجربه و جوانی) بازی داد و وقتی تیمش رو به پیر شدن میرفت تعدادی از بازیکنای باتجربه ولی بی اثر رو میفروخت(معمولا بالای 30) و چند بازیکن جوون جایگزین میکرد و در چند سال اخیر به خاطر مشکلات مالی بازیکنای تازه باتجربه شده از تیم رفتن(معمولا زیر 25) و چند بازیکن خیلی جوون جایگزین شدن.
آرسن ونگر همیشه از بازیکنای با تجربش استفاده کرده مثل امسال. ولی بازیکنایی که روشون سرمایه گذاری میکرد تا تیمش قهرمان بشه خیلی بدموقع از تیم رفتن مثل آدبایور کلیچی نصری فابرگاس و ... درصورتی که اگه میموندن قطعا تیمی بهتر از اون شکست ناپذیر شکل میگرفت.
در هر صورت ونگر به بازیکن باتجربه اعتقاد داره ولی نمیزارن اون باتجربه هایی که خودش پرورش داده در تیم بمونن به همین دلیل آرسنال از جام دور بوده. آرسنال نیاز به میلیون ها پوند نداره تا قهرمان شه بلکه کافیه تیمی که ونگر زحمتشو میکشه ازش نگیرن. همین الان فن پرسی بازیکن باتجره ی آرسن ونگر شده ولی مگه میزارن تو تیم بمونه.
به نظر من تیم فعلی پتانسیل قهرمان شدن در اروپا در فصل بعد رو داره البته با حفظ نفرات و ترمیم برخی خطوط.
(ادامه ی بحث جوون گرایی و در ادامه ی متن بحث فابرگاس)
مثلا اگه تیم سال پیش حفظ میشد و ویلشر مصدوم نمیشد امسال قطعا چندین جام داخلی و خارجی میگرفتیم که متاسفانه فابرگاس با اون شکل رفتنش تیم آرسنالو نابود کرد از نیم فصل دوم سال پیش تا نیمه های این فصل.(از نیم فصل دوم سال پیش اصلا بازی نمیکرد و فقط در زمین بود(که تاثیر زیادی به عنوان کاپیتان روی بازیکنای دیگه از جمله نصری گذاشت که اگه اینکارو نکرده بود آرسنال هنوز در کورس قهرمانی بود)و هر روز مصاحبه میکرد میخواد بره و در نهایت به شکل رقت انگیزی با بخشیدن بخشی از دست مزدش به آرسنال از تیم رفت. خداییش اگه این قدر مشتاق به رفتن نشون نمیداد قطعا 2 تا 3 برابر قیمت فعلی فروخته میشد. وقتی به قیمت اندی کارول و تورس و آگوئرو و الکسی سانچز و کوئنترائو و سیلوا و ... نگاه میندازیم باید حسرت بخوریم چرا فابرگاس با تقریبا نصف قیمت این بازیکنا از تیم رفت در حالی که قیمتش از همه بیشتر بود که مقصر اصلی خود فابرگاس بود که یکی از دلایل خائن بودنش به نظر من نوع رفتنش بود. و امسال در اون مقطع زمانی اول فصل که تیم شرایط خوبی نداشت مصاحبه کرد که فن پرسی از آرسنال برو(تعصب فابرگاس در حد اشلی کول)بعد اون همه زحمتی که آرسن ونگر و آرسنال براش کشیدن تا فابرگاس فابرگاس بشه. این همه بلا سر آرسنال آورد هنوزم با پررویی هرچه تمام میگه طرفداره آرسناله.همه حسادت رو در چهرش و حرفاش در این فصل در دو مقطع دیدن اول رونمایی از مجسمه ی آنری(بزرگترین اسطوره ی آرسنال) و دوم زمان درخشش خیره کننده فن پرسی کاپیتان محبوب آرسنال که این دومی رو نتونست تحمل کنه و اون مصاحبه رو کرد که فن پرسی باید از آرسنال بره.
نصری و کلیچی هم تقریبا مفت رفتن کلیچی که دفاع چپ هست زیاد قیمت زیادی نداره ولی نصری خیلی خیلی ارزون تر از قیمتش رفت که اونم به خاطر تموم شدن قراردادش با آرسنال در پایان این فصل بود.
نصری و کلیچی و آدبایور فقط منفور شدن ولی فابرگاس تیمو نابود کرد(دلایلش زیاده که برخی شو گفتم) خودتون تابستون فصل پیش دیدین فابرگاس همرو ترغیب به رفتن کرده بود که در یکی از مصاحبه های ونگر من بغضو تو گلوی این مرد بزرگ حس کردم متاسفانه.
هیچ بازیکنی از آرسنال بزرگ تر نیست خیلیا رفتن ولی هنوز برخی دوسشون دارن و منفور نشدن مثل توره یا پیرس یا ریس و ...
هیچکدومم تو اوج نرفتن ولی این خائن با رفتنش این کارو تو آرسنال همه گیر کرد مثل نصری و کلیچی.
در آخر اینو برای برخی از طرفدارای (قدر نشناس) آرسنال و طرفداران فوتبال میگم
((( آرسن ونگر از اون دست انسان هاییست که بعد ها شاید بعد مرگش بفهمن چه خدمتی به آرسنال و البته چه خدمتی به فوتبال مدرن جهان کرد )))
هنوز که هنوزه ژاپنی ها قدر شناس ونگر هستن چون به اعتقاد اکثر کارشناس ها تاثیری که ونگر در دو دهه ی پیش بر روی فوتبال ژاپن گذاشت امروز باعث شده ژاپن به یه قدرت واقعی در فوتبال تبدیل بشه.
آرسنال تیمی کلاسیک با سبکی بسیار مدرن.
قربون همه ی آرسنالی های واقعی
شروین
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 19/1/1391 | 12:07 گفت:

اقا شروین من بابت اون جملات شما ازتوون عذر میخوام اما یه کاری کن فقط یک بار این بلاگ منو بخون ببین من چی از ویلشیر بد گفتم... اره ونگر هم ساتر فوروارد ارسناله بخون بلاگ روhttp://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=17&PostID=2530

♥Arsenal♥ در 19/1/1391 | 11:20 گفت:

شرمنده نمیتونم بخونم وقتشو ندارم ببخشید ولی like معلومه حسابی زحمت کشیدی.....

shervin در 19/1/1391 | 02:50 گفت:

تو هم درگیری با خودت رضا شرافتیان
خودت میگی داخل بلاگ هات نمیام بعد که دیدی جواب ندادم اومدی اونو گفتی خب بگو من اون روز واقعا عصبی شدم تو حتی یک بازی از ویلشر ندیده بودی ولی اومدی اونجوری در موردش نوشتی منم جوابتو دادم.
حالا هم دیدی چند نفر از پستم تشکر کردن اومدی خرابش کنی که مهم نیست برام کسایی که فوتبالو میفهمن جواب دادن تو هم برو همون تحلیل درپیتتو از ویلشر داشته باش تو هنوز نمیدونی ویلشر دروازه بانه یا کمک مربی! یا آرسن ونگر کاپیتان تیمه یا هافبک تهاجمی بعد میای اینجوری حرف میزنی؟ بهتره تو پستام پیدات نشه

راستی دوستان اون قضیه این بود ایشون اومدن ویلشرو کوبوندن منم این جوابی که الان خودش اومده گذاشته رو بهش دادم.
من همینی هستم که میبینی پشت و رو ندارم چیزی نمیدونی در موردش حرف نزن تا جوابتو ندم.

شایان در 19/1/1391 | 00:52 گفت:

تا حالا ندیده بودم یکی ... یک آرسنالی انقد...

شایان در 19/1/1391 | 00:50 گفت:

shervin : کلا خوشم نمیاد ازت هم کامنت هات چرته هم پست هات و هم درباره خودت!
آدمی مثل تو که از فوتبال هیچی نمیدونی بهتره همون راه بی تعصبی رو پیش بگیری.
ببین کدوم تیم الان رو فرم تره برو طرفدارش شو.
احمق تو اصلا بازی ویلشرو برای آرسنال دیدی؟
اوسکل جان بشین اون بازی با اناریهارو تو لندن ببین بعد بیا حرف مفت بزن تو اون بازی ویلشر حداقل 3بار به ژاوی لایی انداخت.
تو بازی 93 درصد پاساش صحیح بود که 90 درصد پاساش تو یک سوم انارفروشا بود.
بعد توی الاغ میای یجوری میگی انگار آبو دیابی طرف.
تو هر موقع فهمیدی جک ویلشر یه هافبک طراح و خلاق و بازی سازه بعد بیا تف بده. خشن بودنشم به خاطر اینه که مثل اون سوسک خائن سوسول نیس.
فابرگاس سیب زمینی اگه غیرت داشت اینجوری نمیرفت. لیاقت لباس آرسنالو نداشت همون بهتر که رفت. بازی برگشت تو زمین اناریها تا وقتی که فابرگاس احمق اون پاس پشت پا رو به اینیستا نداده بود بازی صفر صفر بود خائن بد بخت برای دستمال کشی پاس گل داد.

تاریخ نگارش : 7/12/1390 | 04:07

شایان در 19/1/1391 | 00:11 گفت:

بهتره نشناسی.............. بهتره.. منم داخل بلاگ هات نخواهم اومد ... تو هم

شایان در 19/1/1391 | 00:00 گفت:

شروین ... منو میشناسی؟؟؟ باروون فوهش و دری وری هات یادته؟؟؟

shervin در 18/1/1391 | 22:57 گفت:

امین جان و امیررضا جان ممنون

علی جان بخون نامرد:)

amir reza در 18/1/1391 | 21:13 گفت:

مرسی شروین جان

علی ارشدی در 18/1/1391 | 21:09 گفت:

ببخشید که از بحث جا موندم خیلی دلم می خواد بخونم ولی وقتم محدوده شرمنده
اما شروین مرسی واسش زحمت کشیدی

سید امین هاشمی در 18/1/1391 | 19:24 گفت:

مرسی شروین جان،ممنون

shervin در 18/1/1391 | 17:31 گفت:

ممنون شهرام جان لطف داری

توپچی جنوب در 18/1/1391 | 16:30 گفت:

مرسی شروین جان متنت رو کامل خوندم عجب متنی دستت درد نکنه عجب تحلیلی قبولت دارم پسر

shervin در 18/1/1391 | 15:30 گفت:

در مورد آنری درست صحبت کنین هر تیمی یه بازیکن شناسنامشه.مثل رائول در رئال. توتی در رم . مالدینی در میلان . زانتی در اینتر . دل پیرو در یوونتوس و ... آنری هم شناسنامه آرسنال. 7 فصل تو آرسنال بود هرچی رکورد گلزنی بود شکست. در آخره دوران بازیشم با رفتن به ب-ا-ر-س-ا سود خوبی به آرسنال رسوند. بزرگترین خائن آرسنال فابرگاس بود که وقتی ب-ا-ر-س-ا در 16 سالگی نخواستش آرسنال گرفتش و وقتی یه فوق ستاره شد در اوج بازیش با التماس به ب-ا-ر-س-ا رفت و تند تند مصاحبه میکرد میگفت عاشق آرسناله!!!!!!!!!!!!! سمیر نصری هم که اینقدر بی جنبه بود که بعد یه فصل درخشش رفت دنبال پول

shervin در 18/1/1391 | 15:27 گفت:

سعید جان این مصاحبه نوع به قول فردوسی پور ملو شدش بود من قول میدم تصویریشو گیر بیارم که قشنگ گفت فن پرسی باید از آرسنال بره و در جایی دیگه گفته بود بهتره بیاد اینجا

shervin در 18/1/1391 | 15:24 گفت:

یکدندگی یکی از نکات هواداران اون تیمس:) ( یواشکی انارفروشا )

من بارها و بارها مصاحبشو در مورد فن پرسی خوندم حتی مطمئن هستم با تی وی تیمشون مصاحبه تصویری داشت در مورد فن پرسی امیدوارم پیداش کنم بزارم سر در سایت.
این دلیل نمیشه چون ازش خوشت میاد به زور حرفشو نادیده بگیرین این فقط نشون میده شما طرفدار فابرگاس هستین تا آرسنال.

مقایسه ی کینگ آنری با فابرگاس اوج توهین به آرسنالی هاست

سعيد توپچي در 18/1/1391 | 15:22 گفت:

پيشنهاد مي‌کنم به لينک زير بريد و مصاحبه فابرگاسو بخونين تا براتون رفع ابهام شه که سسک، ونپرسيو تشويق به رفتن نکرد و فقط يه توصيه دوستانه بهش کرد، وتفاوت بين تأکيد به رفتن و اين توصيه خيلي زياده. اينم لينک:
http://gunnerstrust.net/fa/news-4862.html&page=3

حمید فرازی در 18/1/1391 | 15:13 گفت:

در مورد آنری و فابرگاس مقایسه اصلا درست نیست و نمیخوام این بحثم باز بشه ولی فقط یه نکته رو میگم:

آنری در نظرسنجی باشگاه اسطوره آرسنال لقب گرفت و حتی مجسمه اونم ساختن ولی فابرگاس رو خیلیا دارن فراموش میکنن و بهش به چشم بازیکنی که چندسالی تو تیم بود و خوب هم بازی میکرد نگاه میکنن نه بیشتر پس مقایسه مع الفارقه

حمید فرازی در 18/1/1391 | 15:11 گفت:

JUGGLER 98@ به قول حمید فراری یکجا هایی به تیم ضربه زد اصلا باید یک فکر اساسی برای خرید بازیکن ور داره
==============================================================
من اینو گفتم؟؟؟ به جان علی ارشدی که اندازه ژورو دوسش دارم من یادم نمیاد همچین حرفی زده باشم.نه واقعا نزدم.حالا هر بحثی میکنید بکنید ولی دیگه اسم منو وسط نکشید :) البته اینم نمیگم ونگر هیچ خظایی نداشته و معصومه ولی در کل من از عنلکردش راضیم و این حرفو نزده بودم اما یه سری انتقاداتی هم هست که جای بحثش اینجا نیست و باز کردنش درست نیست ولی با توجه به شرایط تیم ونگر تو نقل و انتقالات طی این 15 سال فوق العاده کار کرده.

در مورد فابرگاس و خائن و این حرفا هم نمیخوام بحث کنم و شاید موضع من برای خیلیا معلوم باشه ولی در مورد اون مصاحبه تا اونجایی که یادمه اول یه مصاحبه از قول فابرگاس بیرون اومد که گفته بود بارسا باید جذبش کنه و بعد از اون فورا خودش تکذیب کرد و گفت به رابین توصیه میکنم بمونه.حالا راست و دروغش گردن اشلی کول ولی من واقعا حس خاصی نسبت به فابرگاس ندارم نه تنفر نه علاقه چون چندسال تو یه تیم بزرگ بود و همون چیزی که منتظرش بودم رخ داد و رفت و به نظر من بهتره زیاد بحثشو نکنید.بزرگتر از فابرگاس خیلیا اومدن و رفتن

JUGGLER 98 در 18/1/1391 | 14:58 گفت:

بله آرمان جان ولی آنری هم یکدفعه تیمو ترک کرد و هیچ خیانتی هم نکرد سسکم همینطور

آرمان الهیاری در 18/1/1391 | 14:53 گفت:

جاگلر جون همه میدونن قبلا پیشنهاد داشته؛من که باخودش مشکل نداشتم؛
من فقط میگم شیوه ی رفتنش بد بود
فقط همین؛
هر بازیکنی اختیار داره؛هرجا دلش بخواد میتونه بره؛
سسک تو مصاحبه هاش به موندنش تو آرسنال اعتبار داد ولی در عمل کار غیر منتظره ای کرد؛

JUGGLER 98 در 18/1/1391 | 14:42 گفت:

در مورد ونگرم بگم عاشقشم دیونشم خدایی حد ... دوستش دارم
ولی به قول حمید فراری یکجا هایی به تیم ضربه زد اصلا باید یک فکر اساسی برای خرید بازیکن ور داره
سرالکسو ببینید هم بازیکن از آکادمی داره هم بازیکن خوب میخره که تجربه دارن هم بازیکن هم بازیکن آینده دار میخره
ولی ونگر چی بازیکنای آینده دارش که همه از آکادمین بازیکن خوب با تجربه هم که نمیخره الن این فصل فقط پرمرته ساکرو خوب خرید همین
واقعا ونگرم باید یک فکری ور داره

JUGGLER 98 در 18/1/1391 | 14:38 گفت:

برای رفتن سسکم بدونید که فابرگاس فصل طی چند فصل پیش چندین بار پیشنهاد بارسا و پیشنهادهای ملیونی رئالو رد کرد بله
دیگه از سیاست های ونگر خسته شد

JUGGLER 98 در 18/1/1391 | 14:36 گفت:

اتفاقا شروین مصاحبش رو همین سایت اومد که همه هم یادشونه به آرسنال توصیه کرده بود هرطور شده باید فن پرسیرو نگه دارن بازیکن بزرگیه میتونیاز حمید فراری بپرسی

سعيد توپچي در 18/1/1391 | 14:32 گفت:

درمورد مصاحبه سسک در مورد ونپرسي هم يايد ابهام‌زداوي کنم که نگفت بايد بره، يه جا خوندم که گفتهبود اگر رابين واقعا تصميم به رفتن داره، بهتره که الآن بره و شرايط سنشو در نظر داشته باشه. همين!

shervin در 18/1/1391 | 14:31 گفت:

آرمان منم گفتم بیشتر دلیل منفور شدن فابرگاس نوع رفتنش و مصاحبه در مورد فن پرسی بود

shervin در 18/1/1391 | 14:29 گفت:

سعید جان منظور احسان بازگشتش(لمن) در فصل پیش بود

آرمان الهیاری در 18/1/1391 | 14:28 گفت:

نه جاگلر خواهش میکنم
همه اشتباه میکنن
من فابرگاس رو خائن نمیدونم؛به نظر من باید 1فصل دیگه حداقل میموند یا اگه میخواس بره رک و پوست کنده میگفت؛قشنگ یادمه هرروز مصاحبه میکرد که می مونم و در آرسنال خوشحال هستم؛تا اینکه 1دفعه رفت؛اگه زودتر میگفت که میخوام برم رئیس وقت بیشتری برای پیدا کردن هافبک میذاشت و این همه اول فصل بدوبیراه و فحش نصیب رئیس نمیشد؛اول فصل دلم برای رئیس میسوخت؛به هرحال من از شیوه ی رفتن فابرگاس ناراحت شدم؛1دفعه به ونگر و همه بازیکنا و هوادارا شوک وارد کرد؛

shervin در 18/1/1391 | 14:28 گفت:

ببخشید به خاطر پول منظورم بود:)

سعيد توپچي در 18/1/1391 | 14:27 گفت:

از ehs@ تعجب مي‌کنم که اسم عقاب لندن، لمن بزرگ رو هم قاطي اسکيلاچي و سيلوستره مي‌کنه، آقا مثل اينکه يادت رفته توي اون 49 بازي معروف کي دروازه آرسناله بيمه کرده بود؟ که آلمونيا توي الدترافورد خرابش کرد. واقعا که!
بعيده که توي کانون از لمن بزرگ اينطور ياد بشه!!!

shervin در 18/1/1391 | 14:27 گفت:

من نگفتم فابرگاس با تعصب بازی نمیکرد ولی از نیم فصل دوم فصل پیش دیگه بازی نکرد فقط تو زمین بود همینطور نصری.
حرفی که در مورد فن پرسی زد من بارها در انواع سایت ها خوندم و حتی توی سایت خودمونم چندبار درج شد گفت باید فن پرسی از آرسنال بره. حتی فکر کنم تصویری مصاحبه کرده بود. در مورد کلیپ قبلا هم گفتم از این کلیپ ها برای اشلی کول گالاس و آدبایور هم هست. فابرگاس با تعصب بود ولی سال پیش نه و با این کاراش نشون داد هیچ تعصبی نداره.
نصری هم چون به خاطر چول رفت و بعد در مورد هواداران آرسنال اون حرف هارو زد حتی از آدبایور بیش تر منفور شد میتونید اینو تو بازی بعدی ببینید کلیچی هم دقیقا مثل نصری.
احسان جان اون بازیکنایی که نام بردی بعضی هاشون قدیمی های آرسنال بودن و همشون خرید روحیه بخش و اورژانسی.
حمید جان راست میگی ریس هم تقریبا خائن بود ولی نه در حد اون بازیکنا.
منم از بازیکنای با تعصب خوشم میاد مثل زانتی مالدینی دل پیرو توتی بوفون و خیلی های دیگه
بازم ممنون دوستان ببخشید همرو توی یه پکیج جواب دادم:)

shervin در 18/1/1391 | 14:16 گفت:

ممنون دوستان

حمید فرازی در 18/1/1391 | 14:06 گفت:

البته این مقاله هم باز میگم خیلی خوب و یه تحلیل شخصی بود و منم با یه جاهاییش کاملا موافق بودم و با بعضی قسمتاش مخالف که ممکنه هرکس نظری داشته باشه ولی پستای به این شکلی میتونه مفید باشه

حمید فرازی در 18/1/1391 | 14:04 گفت:

متن خوبی بود و تقریبا باهاش موافقم ولی یه چیزی برام جالب بود.واقعا فابرگاسو خائن میدونی ولی ریس رو نه؟ من کاری به این حرفا ندارم کوچکترین حسی هم به اینا ندارم ولی بهتره یه کم هم نوع رفتن ریس رو به خاطر بیاریم هرچند که در کل اسپانیایی جماعت همینه و نمیشه زیاد روشون حساب کرد که برمیگرده به نژاد پرستی افراطی که بینشون وجود داره.اما:

بازم میگم کاری ندارم خائن بوده یا نه چون میدونم یه نفر بهشون علاقه داره یه نفرم نه و بهتره به کسی توهین نکنیم.به عنوان مثل از اینتر بدم میاد ولی تو تیمشون زانتی رو واقعا دوست دارم حالا یه نفر باید بیاد به من بگه طرفدار اینتری؟ مثلا از همین بارسا بدم میاد ولی در گذشته بازیکنایی مثل رونادلینیو پاتریک کلایورت و یا انریکه رو خیلی دوست داشتم.حالا چون اینا رو دوست دارم باید طرفدار بارسا باشم؟؟؟

در کل منظور من اینه علاقه وجود داره و هرکس مختاره و نه من نه کس دیگه میتونه جلوشو بگیره پس بیاید به هم احترام بذاریم و اگه بحثی هست دوستانه و منطقی باشه و البته دیگه تذکرات و خواهش ها هم به اندازه کافی بوده و بیشتر از این تمایل ندارم تذکر داده بشه.امیدوارم از این به بعد بتوینم با هم کنار بیایم

JUGGLER 98 در 18/1/1391 | 14:02 گفت:

بله آرمان الهیاری واقعا خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ازت عذر میخوام تو متن شروین نوشته بود به خاطر همین درستش کردم
داشتم تند تند تایپ میکردم حواسم پرت شد بازم معذرت

آرمان الهیاری در 18/1/1391 | 13:58 گفت:

جاگلر جان؛من اصلا به نقل از فابرگاس چیزی نگفتم؛تو میگی من گفتم فابرگاس گفته رابین رو بفروشید؛من اصلا همچین حرفی
نزدم
تو کامنت ها نگاه کن
نوکرتم جاگلر؛

parsa در 18/1/1391 | 13:57 گفت:

من نمیدونم چرا بعضی از شماها سسک رو خیانتکار میدونید
سسک برای آرسنال خیلی زحمت کشید و هیچوقت نگفت که ون پرسی باید از آرسنال بره ومن با جاگلر صد درصد موافقم
به امید روزی که دوباره به آرسنال برگرده

JUGGLER 98 در 18/1/1391 | 13:54 گفت:

در ضمن رو سایت اصلی آرسنالم اومد که فابرگاس به مسئول های باشگاه توصیه کرد که فن پرسی رو هر طور شده نگه دارند
نمیدونید اطلاعات غلط ندید اقا شروین

ehs در 18/1/1391 | 13:48 گفت:

مرسي شروين جان
1_بهترين سن بازي به نظر من 26_28 ساله و مشكل ارسنال اينكه تا بازيكن به اين سن مي رسه مي فروشنش! ونگر اتفاقااعتقاد به تجربه هم داره اما نه در اين سن بلكه از 30 به بالا خريد هايي مثل سيلوستره ، سول گمپل در بازگشتش ، اسكيلاچي،حتي لمن!خريد هايي كه بيشترشون براي ارسنال بي فايده بودند!
2_فابرگاس مي خواست بره به هر قيمتي اما اينكه چرا ارسنال اون رو به اين قيمت فروخت كلا فكر نكنم خيلي ربطي به فابرگاس داشته باشه!همونطور كه خودت اشاره كردي ما هيچ بازيكن خوبي رو در حد قيمتش نفروختيم كه اين به سياستهاي باشگاه مربوط ميشه بارسا و فابرگاس از اين قضيه سو استفاده كردن!اما در اينكه فابرگاس بد موقعي تيم رو تنها گذاشت حق باتوئه!بعضي وقتها فكر مي كنم اي كاش فصل قبلش از ارسنال مي رفت!

محمد على(اباى) در 18/1/1391 | 13:47 گفت:

ba nazare juggler kamelan movafegham...likeeeeee

JUGGLER 98 در 18/1/1391 | 13:44 گفت:

حتما اون کلیپرو هم ببینید

JUGGLER 98 در 18/1/1391 | 13:42 گفت:

آنری وسسک خائن نیستند چون زمانی که تو تیم بودن تمام تلاششونو برای تیم کردن بعدشم پشت آرسنال صفحه نذاشتن بلکه اومدن ورزشگاهو تیمو تشویق کردن
خائن کلیچی و آدبایورن

JUGGLER 98 در 18/1/1391 | 13:40 گفت:

در ضمن رو سایت اصلی آرسنالم اومد که فابرگاس به مسئول های باشگاه توصیه کرد که فن پرسی رو هر طور شده نگه دارند
نمیدونید اطلاعات غلط ندید اقا آرمان الهیاری

JUGGLER 98 در 18/1/1391 | 13:39 گفت:

یک بار دیگه پیشنهاد میکنم این کلیپو ببین ببین سسک وقتی گل میزنه چه جیغ ها میکشه ببین وقتی گل میزنه بعدش مصدوم میشه میره بیرون
http://www.aparat.com/v/61d8020cd6279fbe4ceb00e3d79b04cd78274
نصری هم همینطور جیغی که بعد از بازی با من سیتی رو زد یادتون نره
فقط اشتباه نصری رفتن به تیم مقابل بود همین وگرنه خائن نبود
خائن کسیه که بدرد تیم نمیخوره بدشم میگه از تیمم بدم اومد خائن کسیه که زمانی که تو تیمه با غیرت بازی نکنه نه که بعد بره یک تیم دیگه
خائن کلیشی سوتی که همش سوتی میداد بعدش رفت تیم مقابل
خائن آدبایوره که بعد پشت تیم صفحه میذاره

سعيد توپچي در 18/1/1391 | 13:10 گفت:

متن کامل و تأثيرگزاري بود دمت گرم

محمد على(اباى) در 18/1/1391 | 13:09 گفت:

sabke vengero moafegham vali darmorede cesc na,harkasi doos dare vase time shahresh bazi kone unam vaghti tu oje vali age un harfaro zade vaghean moteasefam barash...matne fogholadei bood tnx alot

مجتبی هانری در 18/1/1391 | 13:05 گفت:

مرسی!!فابرگاس موقعه یی که درارسنال بود همیشه باتعصب بود !! خیلی برامو ن زحمت کشیده،حتی در یکی از مصابحه یش خیلی از علاقه وتعصبش ازارسنال گفته بود ولی اونباید دراین شرایط ارسنال راترک میکرد چون واقعا مدیون ارسنال و ونگر بود

سید سجاد حسینی در 18/1/1391 | 12:31 گفت:

احسنت

آرمان الهیاری در 18/1/1391 | 12:31 گفت:

این متن رو باید بدی روزنامه ها چاپ کنن؛

abolfazl در 18/1/1391 | 12:29 گفت:

واقعا حق با توئه.مرگ بر سوسک خائن....نوکر رئیس بزرگ

abolfazl در 18/1/1391 | 12:29 گفت:

واقعا حق با توئه.مرگ بر سوسک خائن....نوکر رئیس بزرگ

آرمان الهیاری در 18/1/1391 | 12:28 گفت:

شروین محشر بود؛اونایی هم که میگن آنری هم مث سوسک رفت اینم در نظر بگیرن آنری تو 28یا29سالگی رفت ولی فابرگاس تو 24سالگی
ای ول؛عالی بود