آیا می دانید؟ یا چیزهایی که باید بدونید

نویسنده: محمد جواد

وبلاگ من
نویسنده: محمد جواد
دانشجوی سال آخر مهندسی صنایع. 11 سال طرفدار آرسنالم. تو این یازده سال روزای خوب و بد زیادی رو با آرسنال پشت سر گذاشتم. الانم 4سال منتظر روزای خوبشم + آپدیت شد!: *فارغ التحصیل مهندسی صنایع *12 سال طرفدارم و *5 سال منتظر روزای خوب
کل بازدید: 10,714 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آیا می دانید؟ یا چیزهایی که باید بدونید

امروز درس و کنکور رو گذاشتم کنار و چسبیدم به اینترنت و فیس بوک و سایت آرسنال. داشتم اخبار عجیب غریب جهان رو دنبال می کردم (اعتصاب غذای معترضان وال استریت، سرنگون کردن هواپیمای جاسوسی آمریکا RQ170 توسط ایران و ...بقیش غیر قابل پخشه!) یه TAB باز کرده بودم واسه آرسنال دانلود کلیپ، موزیک و ... که اتفاقی یه پیج جالب دیدم. یه کوییز بود واسه طرفدارای آرسنال. اخرشم بهت نمره می داد. حالا نمگم خودم چند شدم ولی سوالاش خیلی سخت بود! حالا اینم بعضی از سوالا البته با جوابا


1- چه ارتباطی بین این سه بازیکن قدیمی آرسنال وجود دارد یان رایت، داور شوکر و نایجل وینترن بورن؟

2- کدام بازیکن آخرین گل دهه نود آرسنال را به ثمر رساند؟

3- کدام بازیکن بیشترین گل ها را در بازی های رسمی برای آرسنال به ثمر رساند؟

4- شعار معروف لاتین آرسنالی چیست؟

5- چه تعداد از بازیکنان تیم ملی فرانسه فاتح یورو 2000 آرسنالی بودند؟

6- تونی آدامز از کدام باشگاه به آرسنال آمد؟

7- امانوئل پتیت و مارک اورمارس بعد از ترک آرسنال به کدام باشگاه رفتند؟

8- آرسنال تا سال 2002 چند بار فاتح FA کاپ و لیگ کاپ شده بود؟

9- پاتریک ویرا در کدام کشور متولد شد؟

10- در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا 99-2000 آرسنال بازی های خانگیش را در کدام ورزشگاه انجام داد؟

و حالا جواب ها:

1- هر سه بازیکن بعد از ترک آرسنال به وستهم یونایتد پیوستند. یان رایت در سال 1998، شوکر و وینتربورن در سال 2000
2- تیری هانری . در 28 هکتبر 1999 هانری دومین گل را در برد 2-0 مقابل لیدز یونایتد به ثمر رساند.
3- یان رایت. 185 گل در آرسنال به ثمر رساند
4-VICTORIA CONCORDIA CRESCIT پیروزی با کار تیمی
5- 6تا! سیلیون ویلتورد، رابرت پیرس، پاتریک ویرا، تیری هانری، نیکلاس آنلکا(رئال مادرید)، امانوئل پتیت(بارسا)
6-از جایی نیامد!! او از کودکی زیر نظر باشگاه آرسنال پرورش یافته.
7- بارسلونا
8- FA کاپ 8 بار و لیگ کاپ 3 بار
9- سنگال
10- ورزشگاه ومبلی!!! آرسنال به دلیل کوچک بودن هایبوری مجبور شد بازی هایش را در ومبلی انجام دهد.
8-
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد جواد در 19/6/1391 | 17:36 گفت:

از علی آقا، سید جان و حمید خان بخاطر اظهار لطفشون به شدت تشکر میکنم

محمد جواد در 14/9/1390 | 13:02 گفت:

از علی آقا، سید جان و حمید خان بخاطر اظهار لطفشون به شدت تشکر میکنم!!!

حمید فرازی در 14/9/1390 | 12:11 گفت:

مرسی داداش.جالب بود

محمد جواد در 14/9/1390 | 12:02 گفت:

kazemi عزیز منظورت همون DVD تو فروشگاه سایت GNNERRS...؟

ramin kazemi در 14/9/1390 | 03:26 گفت:

یه DVD هست به اسم arsenal Interactive Quiz یه تست ارسنال شناسی برای هواداران.که میتونه برای هوادارای جدید مفید باشه برای اینکه اطلاعات عمومی رو بالا ببره درمورد باشگاه گروه اسکای اسپورت درستش کردن

سید امین هاشمی در 14/9/1390 | 02:25 گفت:

عالی بود محلد جواد عزیز

علی ارشدی در 14/9/1390 | 01:37 گفت:

خیلی باحال بود

محمد جواد در 14/9/1390 | 01:26 گفت:

راستی رضا جان نوکرتیم، قابلی نداشت داداش

محمد جواد در 14/9/1390 | 01:25 گفت:

پیشکسوت فوتبالی منظورمه! آخه تو این دوره زمونه این که یکیو گیر بیاری بیشتر 10 سال طرفدار یه تیم باشه یکم سخته. وگرنه تو تازه اول جوونیی! هنوز کلی با دنیا کار داری!!!

Saeed Milani در 14/9/1390 | 01:19 گفت:

داداش همچینم پیشکسوت نشدیم ، بابا تازه 28 سالمونه :-)

محمد جواد در 14/9/1390 | 01:16 گفت:

واوووو! آقا سعید واس خودت یه پا پیشکسوتیا!!!

Saeed Milani در 14/9/1390 | 01:11 گفت:

من از فصل 95-96 طرفدار آرسنالم!

رضاشاماخ چوک بندر در 14/9/1390 | 01:11 گفت:

قربونت برادر

محمد جواد در 14/9/1390 | 01:02 گفت:

باریکلا آقا سعید! فکر نمیکردم کسی دیگه وینتربرن رو یادش بیاد

Saeed Milani در 14/9/1390 | 01:00 گفت:

زنده باد خط دفاع الکلیمون! ، تونی آدامز ، نایجل وینتربرن ، مارتین کیون و ری پارلور که هنوزم رو دستشون نیومده و نخواهد اومد!

محمد جواد در 14/9/1390 | 01:00 گفت:

راستی اینم بگم که این تست یکم قدیمیه، ماله سال 2002 بوده