نظر سنجی

نویسنده: محمد اصغری

وبلاگ من
نویسنده: محمد اصغری
یک مهندس .هوادار دواتیشه آرسنال
کل بازدید: 36,800 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظر سنجی

سلام به ارسنالی های عزیز


به نظر شما دوستان ارسنال به هر قیمتی (منظور مالیه )باید بازیکن های مورد نظرش رو بیاره یا باید تو خرید قیمت مناسبی رو ارائه بده؟

فعلا که ما هرچی بدبختی داریم از ارائه قیمت مناسبه!!!
نمونه بارزش هم تو نقل و انتقالات تابستونی بود که خیلی از گزینه های عالی رو به خاطر همین قیمت مناسب مورد نظر ارسنال از دست دادیم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 27/8/1390 | 22:19 گفت:

محمد جان چقد ما با هم تفاهم داریم!

sam baygan در 27/8/1390 | 22:19 گفت:

ما که نمیگیم مسی رو بیارید.تمام انتظار ما حفظ باریکنایی که خودمون ساختیم.اگه اونا رو حفظ می کردیم الان نیازی به خرید هم نداشتیم.آخه مگه تیمی که هلب،فابرگاس،نصری،ریس و ... توی خط هافبک داره نیازی به خرید گوتزه و آزارد پیدا می کنه...حالا که اینها رو نداریم پس نیازه

محمد رستگار در 27/8/1390 | 22:10 گفت:

همین الان هم انتظار ما حفظ ویلشر،سونگ،رابین،آرشا،ولکات،جروینیو،رمسی و ... .

محمد رستگار در 27/8/1390 | 22:07 گفت:

ما که نمیگیم مسی رو بیارید.تمام انتظار ما حفظ باریکنایی که خودمون ساختیم.اگه اونا رو حفظ می کردیم الان نیازی به خرید هم نداشتیم.آخه مگه تیمی که هلب،فابرگاس،نصری،ریس و ... توی خط هافبک داره نیازی به خرید گوتزه و آزارد پیدا می کنه...حالا که اینها رو نداریم پس نیازه

HAMED toopchi در 27/8/1390 | 21:41 گفت:

من ميگم اعتصاب غذا كنيم!

علی ارشدی در 27/8/1390 | 15:39 گفت:

همه حرف ما همینه
خوبه که همه موافقیم ولی چه فایده!

محمد جواد در 27/8/1390 | 14:53 گفت:

باهات کاملا موافقم علی

ali در 27/8/1390 | 14:21 گفت:

آقا علی ما هم همین رو میگیم.بازیکنای خوبی داریم فقط باید یک الی دو بازیکن دیگه به تیم اضافه بشن.
نمیخوایم هر سال اینکار رو کنیم.اصلا نمیخواد بازیکن بخریم ، فقط همین بازیکنا رو نگه داریم و دوتا خرید کنیم ، اون موقع تا 5 سال دیگه نیاز به هیچ خرید بی خود نداریم و میتونیم موفقیت کسب کنیم.
اما وقتی خرید نمیکنیم و جام نمیاریم معلوم هست که یکی مثل ون پرسی میخواد از تیم بره.

علی ارشدی در 27/8/1390 | 14:10 گفت:

اگه بناست پول خرج بشه باید بازیکنای خودمونو نگه داریم

امسال نشد اینکارو بکنیم همین ترکیب فعلی + نصری+ فابرگاس+ کلیشی = کامل بودن ترکیب

ولی حالا که نتونستیم این 3 تا رو نگه داریم باید یکی دو تا بازیکن دیگه بخریم حالا به هر قیمتی(مالی) ولی فقط همین فصل وگرنه ما هم میشیم سیتی و چلسی

ramin kazemi در 27/8/1390 | 12:39 گفت:

رئال مادرید وقتی اونهمه پول جای بازیکنی مثل رونالدو داد مطمئن بود که پولش رو در میاره.همینطور هم شدو بعداز چند ماه گفتن پولش که دراومد هیچ داره سودم میده.خرید بازیکن یه سرمایه گذاریه.مطمئنن خرید بازیکن خوب باعث بهتر نتیجه گرفتن تیم میشه و درنتیجه بیشتر پول دراوردن.تیمی که به فینال قهرمانان میرسه صرفه نظر از اینکه چه نتیجه ای بگیره,ببره یاببازه,کلی پول گیرش میاد.ولی بعضی اوقات بعضی باشگاه ها میان بازار رو میریزن بهم مثلا نمیخوان بازیکنی رو بخرن ولی شایعه راه میندازن تا قیمت بازیکنی بره بالا مثل همین hazard آخه مادرید این همه مهاجم نیمکت نشین داره.بعد یه بازیکن 20ساله بی تجربه که مثل هندونه در بسته است چرا باید قیمت 20 میلیونیش توی بازار به 50 تا برسه.یا شایعه میشه منچستر دنبال خریدن همسیک و کاوانی و لواتزیه.که همین اخبار باعث بالارفتن کذایی قیمتا میشه.

علیرضا در 27/8/1390 | 12:36 گفت:

خب معلومه نظر ما چیه.........باید بازیکن مورد نظرو بیاره...........
ولی خب سیاست های باشگاه و رئیس یه چیز دیگست............

علی ارشدی در 27/8/1390 | 12:26 گفت:

نه! بعدش فرق ما با چلسی و من سیتی و بارسا چیه؟

ali در 27/8/1390 | 11:11 گفت:

بنده قبلا هم گفتم الان هم میگم.همه ی ما میدونیم که قیمت اجناس بی خودی بالا رفتن و هیچ کدوم از این جنس ها قیمت واقعیشون این نیست و اینقدر ارزش ندارن ، اما آیا شما موقعی که میخواید برید شلوار بخرید ، میگید: که این شلوار گرونه و قیمت واقعیش این نیست و من اینو نمیخرم و به جاش همون زیر شلواری میپوشم!!!!!! دیگه کاری از دست ما بر نمی آید ، حالا که بازار اینطور شده و باید برای یه بازیکن خوب اینقدر ما پول بدیم ، باید برای بقا در این رقابت این کار رو بکنیم.حالا که کاری از دست ما بر نمیاد و قیمت ها اینقدر نجومی شدن ما مجبور هستیم که وارد این بازار بشیم ، چون کاری از دست ما بر نمیاد.
یا مثلا خود شما الان همه ی ما میدونیم که نون خیلی گرون شده ، آیا شما دیگه نون نمیخری!؟؟!!
باید وارد این بازار شد و بازیکن خرید ، اگه این کار رو نکنیم ممکنه فردا همین دو تا بازیکنهای خوبمون هم از تیم برن.
اون موقع خر بیار و باقالی بار کن.

HAMED toopchi در 27/8/1390 | 11:03 گفت:

حالا اگه پول مال ما بود يه چيزي! اگه ارزون بخره باقيش رو كه به ما نميدن! ميدن؟ پس بازيكن خوب بخره بهتره ديگه جانم. كو حالا شكم هيلوود 10 سانتيمتر جلوتر نياد! چي ميشه مگه؟!