کمک...+ساعت مشهورآرسنال

نویسنده: محمد اصغری

وبلاگ من
نویسنده: محمد اصغری
یک مهندس .هوادار دواتیشه آرسنال
کل بازدید: 39,199 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کمک...+ساعت مشهورآرسنال

کمک....+ساعت مشهور، هم اینک در ورزشگاه امارات


با سلام خدمت ارسنالی های عزیز
شرمنده که به خاطر همچین مسئله ای دارم پست می زارم ولی چه کنم تو بخشنظرات چند بار درخواست دادم جواب نشنیدم.
چند روز پیش یکی از بچه ها تو پستش ادرس یه سایت رو داده بود که می شد بازی های ارسنال رو تزاونجا دانلود کرد.دفعه اول که این ادرس دیدم یادم رفت ذخیرش کنم سری بعد اومدم دیگه رفته بود تو ارشیو .لطف کنید ادرس اون سایت رو به من بگید.
برای اینکه این پست خشک و خالی نباشه این مطلب رو هم می زارم امیدوارم که مورد پسند واقع بشه.

ساعت آرسنال (The Arsenal Clock)

ساعت آرسنال برای هفتاد سال به طور عالی هایبوری را زینت بخشید. ابتدا این ساعت در فصل 31-1930 در ورزشگاه نصب شد که یکی از جلوه بسیار هایبوری بود که توسط مبتکر توانا و بزرگ "هربرت چاپمن" (Herbert Chapman) ابداع شد.

در ابتدا ساعت برای طرفداران با یک تایمر 45 دقیقه ای آماده شد. اما اتحادیه فوتبال بر این باور بود که این ساعت رسمیت مسابقات را زیر سؤال می برد و به همین دلیل باشگاه خیلی زود آن را با یک ساعت مرسوم تعویض کرد.ابتدا ساعت در جایگاه شمالی که در آن زمان به نام Laundry End شناخته شده بود، قرار داده شده بود که عاقبت پس از این که در سال 1935 ضلع شمالی سرپوشیده شد؛ به جایگاه جنوبی (College End) انتقال یافت. و پس از گذشت سال ها، آن جایگاه با نام (The Clock End) بین بیشتر مردم شناخته می شد.در دهه ی گذشته از سازندگان و مسؤولین پشتیبانی ساعت (از شرکت Smith of Derby) که عهده دار تعمیر و حفظ شرایط ساعت (نشان دادن صحیح زمان و ...) در سطح مطلوب بودند قدردانی شد.

Smith of Derby همکاری قدیمی خودش را با باشگاه، با ساختن یک نسخه ی المثنی و البته پیشرفته تر از این ساعت مشهور ادامه داد. که این ساعت در ورزشگاه امارات، در قسمت 'Diamond Club' قرار گرفت. این ساعت نسخه ی نیم سایز از ساعت اصلی است که 1.3 متر قطر دارد در حالی که قطر سایز اصلی 2.6 است.ساعت اصلی از زمان پایان کار هایبوری از Clock End stand به ورزشگاه امارات منتقل شد و حالا در بالای نمای بیرونی ورزشگاه درست روبروی (Clock End Bridge) در حالتی نمادین یادآور دوران حضور باشگاه در هایبوری است.

این ساعت که 3 متر قطر دارد در ابتدا در تاریخ 28 آگوست 1928 در ضلع شمالی هایبوری ( North Bank) قرار داده شده بود اما در سال 1935 زمانی که ضلع شمالی بازسازی و سقف کاری شد به قسمت جنوبی ورزشگاه انتقال داده شد. سپس قسمت جنوبی ورزشگاه به نام این ساعت معروف شناخته شد (Clock End) و این ساعت تبدیل به نمادی برای آرسنال و ورزشگاهش هایبوری شد.

کن فرایار (Ken Friar) دایرکتور قدیمی آرسنال توضیح داد: " در طی نقل مکان به ورزشگاه امارات، همیشه احساس باشگاه این بود که برای حامیان و کسانی که درگیر باشگاه هستد، اجزای هایبوری و تاریخچه ی باشگاه مهم بوده که البته شایسته است برای آرسنال که آن ها را همراه باشگاه به خانه ی جدیدمان منتقل می کردیم. ما امیدواریم که حامیانمان سال های سال هنگامی که به ورزشگاه می آیند از دیدن ساعت لذت ببرند. "

ساعت که در 27 جولای 2007 از هایبوری برداشته شده بود، توسط یک جرثقیل 25 تنی به مکان منتقل شد و طی 9 ساعت توسط چهار نفر در محل نصب گردید.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamidtopchi در 3/9/1390 | 10:46 گفت:

منم دربارش خونده بودم!!دستت درد نکنه که یاد آوری کری!

محمد اصغری در 3/9/1390 | 09:51 گفت:

اقا رضا دمت گرم .خداییش داشتم ناامید می شدم.
قربون دستت

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 01:54 گفت:

1خبر میدادین منم میومدم دیگه

reza najm در 3/9/1390 | 01:22 گفت:

بیچاره هیچکی جواب ابنو نداد....عزیزم سایت arsenal360.com هستش برو حال کن ..تشکر یادت نره :-)

sam baygan در 3/9/1390 | 01:20 گفت:

شما اینجا بودین ما نمیدونستیم!

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 01:17 گفت:

کاشکی چلسی هم میبرد

ramin kazemi در 3/9/1390 | 01:16 گفت:

arsenal360.com

mostafaa در 3/9/1390 | 01:12 گفت:

چلسی هم باخت کیف و حال ما را دو چندان کرد

mostafaa در 3/9/1390 | 01:11 گفت:

رابین هود باز گل کاشت
هورررررررااااااااااااااااااااااااااا

hamed در 3/9/1390 | 01:11 گفت:

تبریک به همه..............

علی ارشدی در 3/9/1390 | 01:09 گفت:

و بردیم هورااااااااااااااااااااااااااا

میلاد حسینی در 3/9/1390 | 01:06 گفت:

FINISHED

Amir در 3/9/1390 | 01:06 گفت:

خدا اين رابين رو تا 10 سال ديگه بدون مصدوميت برامون نگه داره انشالله

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 01:06 گفت:

2.1شد

میلاد حسینی در 3/9/1390 | 01:06 گفت:

2-1

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 01:05 گفت:

بچه هابه همتون تبریک میگم به عنوان تیم اول اومدیم بالا

علی ارشدی در 3/9/1390 | 01:04 گفت:

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

Amir در 3/9/1390 | 01:03 گفت:

باز هم رابيننننننننننن 2-0

علی ارشدی در 3/9/1390 | 01:02 گفت:

میلاد کی 2 شد؟

علی ارشدی در 3/9/1390 | 01:00 گفت:

نتایج همزمان تا دقیقه 84
Bayer Leverkusen 1 - 1 Chelsea
Valencia 7 - 0 Racing Genk
Marseille 0 - 1 Olympiakos Piraeus
Zenit St. Petersburg 0 - 0 APOEL Nicosia
Shakhtar Donetsk 0 - 1 FC Porto
BATE Borisov 0 - 1 Viktoria Plzen
AC Milan 2 - 3 Barcelona

میلاد حسینی در 3/9/1390 | 00:59 گفت:

2-0

میلاد حسینی در 3/9/1390 | 00:58 گفت:

جورو اومد تو خدا این 9 دقیقه رو به خیر بگذرونه

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 00:57 گفت:

بچه هایه خبرخوب کوشلنی اومدبیرون ژورورفت داخل

علی ارشدی در 3/9/1390 | 00:56 گفت:

بنایون چند دقیقست که اومده تو زمین به جای جروین

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 00:56 گفت:

داوره خیلی مادر...هی داره کارت زدبه آرسنال میده بی پدر.داداش کوچکم طرفدارپورتوهستش خواست بزنه اون کانال بازی پورتونگاه کنه ازدست داوراعصابم خوردبودکتکش زدم

میلاد حسینی در 3/9/1390 | 00:52 گفت:

دورتموند اگه یه گل هم بزنه احتمالا حذفه

sepehr najafian در 3/9/1390 | 00:48 گفت:

والنسیا 6 تا زده ناکس.

sepehr najafian در 3/9/1390 | 00:47 گفت:

اگه بارسا 1 بشه لا اقل همون اول کار نمیخوریم بهشون.

علی ارشدی در 3/9/1390 | 00:42 گفت:

باز بارسا جلو افتاد ژاوی(لعنت الله علیه) زد

علی ارشدی در 3/9/1390 | 00:39 گفت:

بله میلاد حق با توئه :)) راستی چه گل نزنیه این جروین

sepehr najafian در 3/9/1390 | 00:32 گفت:

یه خبر خوب.میلان گل تساوی رو زد.بوآتنگ.

میلاد حسینی در 3/9/1390 | 00:31 گفت:

آخه هم اسم میلاد کلی ریخته هم حسینی واسه همینه انقدر زیادیم

ولی من تو دانشگاه پردیسم یه جایی نزدیکای بومهنه

علی ارشدی در 3/9/1390 | 00:28 گفت:

آخه ما هم یک میلاد حسینی داریم تو دانشگاه قوچانیه :))

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 00:26 گفت:

بابارمزی چرادرگیرشد؟بیچاره یاروروالکی زد

sepehr najafian در 3/9/1390 | 00:25 گفت:

پسر، سانگ چه حرکتی کرد.

میلاد حسینی در 3/9/1390 | 00:24 گفت:

منو میگی؟ تهران

sepehr najafian در 3/9/1390 | 00:23 گفت:

گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگلللللللللللللللللللللللل

میلاد حسینی در 3/9/1390 | 00:23 گفت:

GOAL 1-0 ARSENAL

علی ارشدی در 3/9/1390 | 00:20 گفت:

میلاد بچه کجایی؟

sepehr najafian در 3/9/1390 | 00:15 گفت:

درصد مالکیت توپ 61 39 برای آرسنال.

میلاد حسینی در 3/9/1390 | 00:11 گفت:

اگه ما ببریم و مارسی مساوی کنه صدر نشینی ما حتمیه ...

sepehr najafian در 3/9/1390 | 00:08 گفت:

بازیه فجر سپاسی مس سرچشمه بیشتر می ارزید.

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 00:03 گفت:

خیلی داریم بدبازی میکنیم حالم به هم خور.آخه آدم توزمي خودت بایه مهاجم؟

sepehr najafian در 2/9/1390 | 23:56 گفت:

گگگگگگگگگگگگگگللللللللللللللللللللللللل.اما آفساید.

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 23:55 گفت:

بچه هاالان بازی مارسی المپیاکو0.0اگه اونامساوی کنن ماهم بامساوی میریم بالا

محمد اصغری در 2/9/1390 | 23:55 گفت:

اقا یکی هم به من کمک کنه!!!!!!!!!!!1

علی ارشدی در 2/9/1390 | 23:52 گفت:

دهنش جر خورد

علی ارشدی در 2/9/1390 | 23:52 گفت:

دهنش جر خورد

sepehr najafian در 2/9/1390 | 23:49 گفت:

ورمایلن با پا رفت تو دهن یارو.البته غیر عمد.

علی ارشدی در 2/9/1390 | 23:48 گفت:

بله هر دوشون مصدوم شدن

علی ارشدی در 2/9/1390 | 23:48 گفت:

بله هر دوشون مصدوم شدن

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 23:45 گفت:

بچه هاگوتزه مصدوم شددقیقه 28تعویض شد

sepehr najafian در 2/9/1390 | 23:44 گفت:

2 تعویض تو نیم ساعت برای دورتمند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sepehr najafian در 2/9/1390 | 23:42 گفت:

آها گرفتم.ولی 2-5-3 هم خوب بود.

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 23:41 گفت:

فرکانس الجزیره توهاتبرد.11296...27500H

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 23:40 گفت:

نه سپهرجان.باچهازبدادفاع بازی میکنه.ورمالن ومرتساکردفاع وسط هستن.کوشیلنی دفاع راست سانتوس دفاع چپ

sepehr najafian در 2/9/1390 | 23:37 گفت:

فکر کنم آرسنال 2-5-3 بازی میکنه هم کسیلینی هم مرتساکر هم ورمایلن تو بازی هستند.

sepehr najafian در 2/9/1390 | 23:24 گفت:

آنری هم تو ورزشگاهه

sepehr najafian در 2/9/1390 | 23:22 گفت:

too in saite firstrowsports nemishe keyfiate tasviro paeen avard ta eyne adam bazi ro negah kard

محمد اصغری در 2/9/1390 | 23:18 گفت:

این سایت نبود.سایتی بود که بازی های قدیمی ارسنال توشه.مثلا من بازی ارسنال-چلسی و ارسنال-وست بروم رو ازش دانلود کردم.
پخش زنده نداره و فقط بازی های ارسنال و مستند ارسنال رو برای دانلود گذاشته

sepehr najafian در 2/9/1390 | 23:14 گفت:

bazi be zudi shoru mishe be omide bazie ziba

morteza در 2/9/1390 | 23:13 گفت:

http://www.firstrowsports.tv/

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 23:13 گفت:

الجزیره اسپورت 4بازی بارسلونامیلان که فابرگاس آشغال هم بازی میکنه

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 23:11 گفت:

سیدتوالجزیره داری؟

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 23:10 گفت:

عالی بوددستت دردنکنه

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 23:09 گفت:

از الجزیره ببین دیگه داداش.حالا اگه سایتو میخوای الان بچه ها میدن بهت.آرسنالیها بجنبین کمکش کنید داداشمونو