آرسنال آرشاوين را مي فروشد

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 348,352 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال آرشاوين را مي فروشد

آرسن ونگر بازيکن روس آرسنال آندره آرشاوين را در فهرست فروش ماه ژانويه گذاشته و آماده است پيشنهادهاي تيم هاي علاقمند به او را بشنود.


این مهاجم روس در فصل جاری نتوانسته جای ثابتی در ترکیب آرسنال پیدا کند و از سوی دیگر برای حضور در ترکیب تیم ملی روسیه در یورو 2012 نیز با چالش روبرو است.

گفته می شود آرسنال در صورتی اجازه رفتن به آرشاوین را می دهد که جایگزینی برای او یافت شود ولی واقعیت آن است که این تیم شمال لندن آماده عقد قراردادهای بزرگ در ماه ژانویه است.

''ماریو گوتزه'' ازبورسیا دورتموند و '' لوکاش پودولسکی'' از کلن در رادار آرسنال هستند.

قرار است ''تیری آنری'' اسطوره فرانسوی آرسنال هم به عنوان بازیکن قرضی از نیویورک ردبولز به این تیم بیاید.

باشگاه سابق آرشاوین در روسیه یعنی زنیت سنت پترزبورگ مایل است بار دیگر این بازیکن را در بگیرد ضمن آنکه لکوموتیو مسکو هم مایل به جذب او به عنوان بازیکن قرضی برای یک دوره شش ماهه است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 29/9/1390 | 19:23 گفت:

مرسی سپهر جان

sam baygan در 29/9/1390 | 19:12 گفت:

آرسنال یه خونه تکونی اساسی لازم داره.امیدوارم ارشاوین اولیش باشه.هر چند بازیکن خوب و بااستعدادیه ولی دورانش تو ارسنال دیگه تمام شدست.

فرهاد در 29/9/1390 | 19:01 گفت:

منبع؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فرهاد در 29/9/1390 | 17:25 گفت:

خیلی دوست دارم آنری دوباره بیاد عالی میشه

(Hooman sam (Dark metal در 29/9/1390 | 15:20 گفت:

ببخشید آرشاوین،،،تند نوشتن و هزار دردسر

(Hooman sam (Dark metal در 29/9/1390 | 15:19 گفت:

دیگه دوران آرساوین تموم شده...خدا کنه بره شاید رئیس بره تو فکره یه حمله دیگه !!

sepehr najafian در 29/9/1390 | 13:58 گفت:

اوزیل هم میتونه خوب باشه.

حمید فرازی در 29/9/1390 | 13:55 گفت:

خدا رو شکر.این بهترین خبری بود که امسال از آذسنال شنیدم.آرشا دیگه زیر صفر شده باتوجه به سنش امیدی بهش نیست و امسال گند زده.الانم حق یکی مثل چمبرلین خورده میشه

Saeed Milani در 29/9/1390 | 13:52 گفت:

هازاردم عتیقه ای بیش نیست متاسفانه ، تمام بازی هاش تو چمپیونز لیگ رو دیدم ، جلو ترابوزان اسپورش زاییده بود چه برسه بیاد لیگ برتر بازی کنه! همون بهتر این آرشاوین بره خیلی بدرد نخوره ، اولا با مسی مقایسه ش می کردن اما الان باید با برنجی یا روحی مقایسه ش کنن!

علی ارشدی در 29/9/1390 | 13:18 گفت:

منم با ممد رستگار موافم

sepehr najafian در 29/9/1390 | 13:05 گفت:

ادین هازارد گرونه.ولی معرکست.

محمد رستگار در 29/9/1390 | 12:56 گفت:

يه شرطي كه جاش يه وينگر خوب بگيريم

sepehr najafian در 29/9/1390 | 12:52 گفت:

اگه پول خوب بدت بد نیست بره.

رضا کاظمی در 29/9/1390 | 12:40 گفت:

کاش قرض بده چون بازیکن خوبی هستش الانم که بازی بهش کم میرسه اوفت کرده.اگه بفروشه ضرر کردیم