آرسنال آرشاوين را مي فروشد

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 350,520 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

آرسنال آرشاوين را مي فروشد

آرسن ونگر بازيکن روس آرسنال آندره آرشاوين را در فهرست فروش ماه ژانويه گذاشته و آماده است پيشنهادهاي تيم هاي علاقمند به او را بشنود.


این مهاجم روس در فصل جاری نتوانسته جای ثابتی در ترکیب آرسنال پیدا کند و از سوی دیگر برای حضور در ترکیب تیم ملی روسیه در یورو 2012 نیز با چالش روبرو است.

گفته می شود آرسنال در صورتی اجازه رفتن به آرشاوین را می دهد که جایگزینی برای او یافت شود ولی واقعیت آن است که این تیم شمال لندن آماده عقد قراردادهای بزرگ در ماه ژانویه است.

''ماریو گوتزه'' ازبورسیا دورتموند و '' لوکاش پودولسکی'' از کلن در رادار آرسنال هستند.

قرار است ''تیری آنری'' اسطوره فرانسوی آرسنال هم به عنوان بازیکن قرضی از نیویورک ردبولز به این تیم بیاید.

باشگاه سابق آرشاوین در روسیه یعنی زنیت سنت پترزبورگ مایل است بار دیگر این بازیکن را در بگیرد ضمن آنکه لکوموتیو مسکو هم مایل به جذب او به عنوان بازیکن قرضی برای یک دوره شش ماهه است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 29/9/1390 | 19:23 گفت:

مرسی سپهر جان

sam baygan در 29/9/1390 | 19:12 گفت:

آرسنال یه خونه تکونی اساسی لازم داره.امیدوارم ارشاوین اولیش باشه.هر چند بازیکن خوب و بااستعدادیه ولی دورانش تو ارسنال دیگه تمام شدست.

فرهاد در 29/9/1390 | 19:01 گفت:

منبع؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فرهاد در 29/9/1390 | 17:25 گفت:

خیلی دوست دارم آنری دوباره بیاد عالی میشه

(Hooman sam (Dark metal در 29/9/1390 | 15:20 گفت:

ببخشید آرشاوین،،،تند نوشتن و هزار دردسر

(Hooman sam (Dark metal در 29/9/1390 | 15:19 گفت:

دیگه دوران آرساوین تموم شده...خدا کنه بره شاید رئیس بره تو فکره یه حمله دیگه !!

sepehr najafian در 29/9/1390 | 13:58 گفت:

اوزیل هم میتونه خوب باشه.

حمید فرازی در 29/9/1390 | 13:55 گفت:

خدا رو شکر.این بهترین خبری بود که امسال از آذسنال شنیدم.آرشا دیگه زیر صفر شده باتوجه به سنش امیدی بهش نیست و امسال گند زده.الانم حق یکی مثل چمبرلین خورده میشه

Saeed Milani در 29/9/1390 | 13:52 گفت:

هازاردم عتیقه ای بیش نیست متاسفانه ، تمام بازی هاش تو چمپیونز لیگ رو دیدم ، جلو ترابوزان اسپورش زاییده بود چه برسه بیاد لیگ برتر بازی کنه! همون بهتر این آرشاوین بره خیلی بدرد نخوره ، اولا با مسی مقایسه ش می کردن اما الان باید با برنجی یا روحی مقایسه ش کنن!

علی ارشدی در 29/9/1390 | 13:18 گفت:

منم با ممد رستگار موافم

sepehr najafian در 29/9/1390 | 13:05 گفت:

ادین هازارد گرونه.ولی معرکست.

محمد رستگار در 29/9/1390 | 12:56 گفت:

يه شرطي كه جاش يه وينگر خوب بگيريم

sepehr najafian در 29/9/1390 | 12:52 گفت:

اگه پول خوب بدت بد نیست بره.

رضا کاظمی در 29/9/1390 | 12:40 گفت:

کاش قرض بده چون بازیکن خوبی هستش الانم که بازی بهش کم میرسه اوفت کرده.اگه بفروشه ضرر کردیم