برخي از ترانسفر هاي ليگ انگليس

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 348,702 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

برخي از ترانسفر هاي ليگ انگليس

به جز آرسنال که همه ميدونيد.
فقط بگم که ويتو مانونه به هال سيتي رفتهرابي کين از گالکسي به آستون ويلا{هنوز زندست اين رابي کين}
ال هاجي ديوف از بلکبرن به دونکستر
لاندون دوناون از گالکسي به اورتون
دني ويلسون از ليورپول به بلکپول
فدريکو ماچدو از من يو به QPR

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میلاد کشوری در 23/10/1390 | 02:26 گفت:

ایول ali جون. حرف دل مارو گفتی. این پیرمرد آرسنال رو داغون کرده و هنوز هم بعضیا سنگشو به سینه میزنن. بابا آرسنال که مثلا استون ویلا نیست که چهارم بشه ذوق کنه ( تازه امسال چهارم هم نمیشیم). ناسلامتی سومین تیم پرافتخار انگلیس، سومین باشگاه ثروتمند جهان، چهارمین باشگاه پردرامد جهان، طرفداران بیشمار بین المللی،.... خداییش لیاقت این تیم اینه که سر چهارم شدن اینقدر جون بکنه؟
لیاقت آرسنال صدر جدول انگلیسه، قهرمانی اروپاست، بازیکنایی مثل رئال و بارسلون و منسیتی یا حداقل منچستر و چلسیه.
بابا رو بیشتر از اینا فکر کنین!

علی ارشدی در 23/10/1390 | 00:29 گفت:

علی جون من فردا یک پست مفصل میذارم در این باره شاید این بحث تموم بشه حتما سر بزن بهش

شایان در 23/10/1390 | 00:27 گفت:

دوست گلم خبرهات قدیمی بود!!!ماچدا 2 هفته پیش رفت کویینز پارک خبر آلاین بیار

شایان در 23/10/1390 | 00:27 گفت:

دوست گلم خبرهات قدیمی بود!!!ماچدا 2 هفته پیش رفت کویینز پارک خبر آلاین بیار

شایان در 23/10/1390 | 00:26 گفت:

دوست گلم خبرهات قدیمی بود!!!ماچدا 2 هفته پیش رفت کویینز پارک خبر آلاین بیار

mohammad ali در 23/10/1390 | 00:08 گفت:

اه تو هم که حرف تو کلت نمیره. بیخی من کم آوردم. اینا کین دیگه >:(

ali در 22/10/1390 | 23:58 گفت:

علی انقد تند نرو... اگه ونگر بدرد نمیخورد خود انگلیسی ها به عنوان جانشین کاپلو انتخاب نمیکردن
===========
خیلی ببخشید ، مگه همین اریکسون مربی انگلیس نبود.یعنی الان از نظر شما کاپلو جانشین هست برای اریکسون.
یا اینکه اریکسون جون مربی انگلیس شد خیلی مربی خوبیه.آخ این هم شد دلیلونگر هم مربی خوبیه ولی بدی هایی داره. مثلا اصلا دلش نمیخواد پول زیاد خرج کنه. بازیکن میخواد ولی اصلا دلش نمیخواد پول زیاد خرج کنه

===========
جان هر کی دوست داری دیگه این جمله که خوب ، یه بدی های ام داره تکرار نکنه که دیگه حالم بهم میخوره.میشه دو تا از بدیهاش رو برام بگی.خوب باز شما قبول داری که این آقا خودش بازیکن نمی خره و این به اصرار شخص خود گوسالش هست نه کس دیگه.
الآن هم با این که نصف بازیکنا مصدومن خیلی خوب داره نتیجه میگیره.رتبه ی الآن تیم هم به خاطر نتایج داغون اول فصله. اگه اوله فصل گند نمیزدیم الآن اول بودیم-چون اول فصل با تیم اول 12 امتیاز فاصله داشتیم

===============
بابا ول کن دیگه.بعد از هست سال هنوز داری میگی با این بازیکنا خوب نتیجه میگره.اگه تا ده سال دیگه هم با همچین بازیکنایی ارسنال رو تو رده ی چهارم نگه داره باز شما میاید میگید بازم دمش گرم که چهارممون کرد.
همین دیگه این پیرمرد بلایی به سر ما اورده که شما به همینش راضی هستی و میگی بازم دمش گرم با این بازیکنا این طور نتیجه گرفت.این تیم رو کی بست!؟!عمه بنده بستش یا ونگر؟!اول فصل هر غلطی کردن مقصرش شخص آقای لجوج هست نه کس دیگه.
کی بهش گفت با این بازیکن ها تیم رو ببنده و راهی لیگ کنه!؟!من یا شما!؟؟!پس هر غلطی شده و داره میکنه مسببش شخص پیرمرده لجوج و ..... هست نه کس دیگه . نه ژورو ، نه اسکالیچی ، نه ارتتا ، نه .......

mohammad ali در 22/10/1390 | 23:44 گفت:

در ضمن مکسول از بارسا رفت پاریس سنت جرمن. یعنی آبیدال نمیاد.

mohammad ali در 22/10/1390 | 23:43 گفت:

علی انقد تند نرو... اگه ونگر بدرد نمیخورد خود انگلیسی ها به عنوان جانشین کاپلو انتخاب نمیکردن.
ونگر هم مربی خوبیه ولی بدی هایی داره. مثلا اصلا دلش نمیخواد پول زیاد خرج کنه. بازیکن میخواد ولی اصلا دلش نمیخواد پول زیاد خرج کنه... الآن هم با این که نصف بازیکنا مصدومن خیلی خوب داره نتیجه میگیره.رتبه ی الآن تیم هم به خاطر نتایج داغون اول فصله. اگه اوله فصل گند نمیزدیم الآن اول بودیم-چون اول فصل با تیم اول 12 امتیاز فاصله داشتیم- که من اونجا ونگر رو مقصر میدونم که چرا انقد دیر بازیکن گرفت . باز خدا پدر فرگیو بیامرزه اومد 8 تا زد. ولی ونگر خیلی خوبه. ولی کسی نیومده بگه ونگر خدا ه و هیچ مشکلی نداره !!!....

ali در 22/10/1390 | 23:06 گفت:

خدایی بعضی ها از حمایت کردن از ونگر حالشون بهم نخورد!!!
همین طرفدارای فرگوسن هم دیگه حالشون از فرگوسن بهم میخوره.بعد من نمی دونم این پیرمرد ما چه گلی به سر ما زد که بعضیا اینقدر ازش حمایت می کنن.
دوست دارم فقط بره رئال ببینم چه غلطی میکنه.فقط بذار بره اون موقع ببینم باز بعضیا روشون هست حرف بزن.
خودشم میدون نمیتونه غلطی کنه ، بخاطر همین جرات رفتن نداره.

ali در 22/10/1390 | 22:59 گفت:

شک به دلت راه نده.این ونگر رو کردین خدا.
شرط میبندم همه شماها تا به حال به این فکر کردید که خدا وجود داره یا نه؟وشک کردید که اصلا خدا وجود داره یا نه؟
اما به هیچ وجه حاضر نیستید در مورد ونگر لحظه ای شک و تردید به دلتون راه بدید.
واقعا ما انسانها چقدر پست هستیم.یه نفر چقدر بردیمش بالا که حالا حتی حاضر نیستیم در موردش یه ذره شک به دلمون راه بدیم.
مگه ونگر کیه؟خدا؟!!پیغمبر؟؟؟!امام ؟!؟!بالاتر خدا؟!!؟چیزی فراتر از خداوند؟؟!
واقعا ببینید چقدر بعضیا اعصاب آدم رو خورد میکنن که آدم مجبور میشه اینطور کفر بگه.
این خط قرمزی که بعضیا برای ونگر کشیدن ، نمیدونم چطور باید پاکش کرد؟!
حتی خدا هم برای خودش چنین حقی قائل نیست و شما آزادانه میتونید در مورد خدا فکر کنید.اما بعضیا برای یه پیرمرد که هیچی از فوتبال و اخلاق سرش نمیشه این خط قرمز رو کشیدن.


رضا در 22/10/1390 | 21:45 گفت:

اقا پول فروش فابرگاس و نصری کجاست الانه که اون پول ها بدرد ما میخوره با این کارهای که الان ونگره داره میکنه دارم شک میکنم که به فکر ارسنال و هوادارهای اون باشه!!!!

فرهاد در 22/10/1390 | 21:43 گفت:

مرسی

علی ارشدی در 22/10/1390 | 21:34 گفت:

مرسی سپهر

رضا در 22/10/1390 | 21:24 گفت:

علیرضا جان اینو دیگه باید از ونگر پرسید چرا نمیره!!
خدا چرا این ونگر اینجوری میکنه!!!!
ما یک دفاع چپ نیاز مبرم داریم داریم از همین دفاه چپمون ضربه میخوریم تا حالا چهار امتیاز از دست دادیم تو بازی به سوانسی کی را میخواد دفاع بذاره جورو هم نیست ورمایلن هم نیست نکنه میخواد ون پرسی را اونجا بذاره!!!

عليرضا عمراني در 22/10/1390 | 21:12 گفت:

چرا ما دنبال گانسو نميريم؟؟؟بازيش خوبه و دمه دست هم هست

mohammad ali در 22/10/1390 | 21:06 گفت:

یه خبر بده دیگه : تاتنهام مسخواد با 15$ تا ، بازیکن ملی پوش سانتوس ؛ گانسو رو بیاره به وایت هارت لین

ramin kazemi در 22/10/1390 | 21:03 گفت:

کهیل از بولتن به چلسی!(به احتمال خیلی زیاد)

mohammad ali در 22/10/1390 | 21:03 گفت:

خبرای خیلی بدی رسیده...
کیهیل تا آخر هفته میره چلسی ...
خبر بدتر : چلسی میخواد هازاردو به هر قیمتی بیاره.استمفورد بریج

سید امین هاشمی در 22/10/1390 | 20:18 گفت:

مرسی سپهر جان

mohammad ali در 22/10/1390 | 20:16 گفت:

مرسی.