يه بازيکن خوب در پست رابين

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 348,752 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

يه بازيکن خوب در پست رابين

خوزه کايه خون
بازيکني سريع ، جنگنده و گلزنيه.24 ساله ، 180 سانت قد و تقريبا تکنيکي .در ريال مادريد بازي ميکنه و اخيرا گفته که از نيمکت نشينيش راضي نيست.ريال در اين پست بنزما و هيگواينو داره و مسلما اين بيچاره فرصتي براي بازي نداره.و به نظرم گزينه ي مناسبي براي آرسنال به حساب مياد.

سوال امنيتي 1X0

آقا آرمان اين چه سواليه دفعه ي بعد يه انتگرال بذار.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 24/10/1390 | 14:59 گفت:

آره حمید راست میگه فلیینی به کارمون میومد

♥Arsenal♥ در 24/10/1390 | 12:10 گفت:

حسين يگانه کسی آرتتا رو میشناخت؟:
آره عزیزم من میشناختمش تقریبا و از الان هم نمیشه گفت بهتره!!
الان هم با همون کیفیته ولی چون دور و برش بازیکنای بهتریه کمتر به چشم میاد بازیش!!
ولی انصافا فلینی هم باید میاورد آرسن ونگر!!واقعا مچ بود با فلینی!!مو پف پفیه!!!آخر قدرت بدنی و شوت!!!چیزی که آرسنال نیازش داره و الان همچین چیزی رو نداره!!

ایمان بهادران در 24/10/1390 | 11:59 گفت:

behtare shamakh nisttttttttttt

arash در 24/10/1390 | 01:52 گفت:

رییس باشگاه لیون برای خرید مدافع میانی حاضر شده سیسوکو رو بفروشه به کسی که پیشنهاد بده

arash در 24/10/1390 | 01:52 گفت:

رییس باشگاه لیون برای خرید مدافع میانی حاضر شده سیسوکو رو بفروشه به کسی که پیشنهاد بده

mostafaa در 23/10/1390 | 23:23 گفت:

آرتتا بهترین هافبک آرسنال بوده.شک نکنید

شاهین فدوی در 23/10/1390 | 22:54 گفت:

شاماخ و جورو و اسکلاچی و المونیا وفابیانسکی و مانونه رو بفروشه فقط کاوانی رو بگیره

Hossein Y در 23/10/1390 | 22:30 گفت:

آقا داود طاهري مثلا اين آرتتا رو كسي ميشناخت خريديمش؟؟؟اصلا هم بدرد نميخوره

محسن آزاده در 23/10/1390 | 21:08 گفت:

ونگر یا کلا هیچگی رو نمیخره یا اگرم خرید کنه می ره بچه مچه از فرانسه وارد می کنه که . . .

محمودرضا معینی در 23/10/1390 | 21:00 گفت:

منم بازیشو دیدم مهاجمی که برای بدست اوردن توپ میجنگه! خوبه ولی وقتی میگه نیمکت نشینی بدش میاد بیاد اینجا هم رو نیمکت! با حمید تقریبا موافقم یکی باشه که اسمش اومد حریف بترسه مث همین رابین خودمون! میدونم رویاییه ولی اگه کاوانی بیاد دیگه هیچی دیگه!

sepehr najafian در 23/10/1390 | 20:37 گفت:

اه اه اه. اسمه ابراهيموويچو نيار.حالا پاتو يه چيزي.

♥Arsenal♥ در 23/10/1390 | 20:32 گفت:

کا یه خون که خوبه ولی ما بازیکن خوب کم نداریم ما نیاز شدید به فوق ستاره داریم!!!!
فقط فوق ستاره!!!مث کاکا یا نیمار یا هرکی دیگه مث اینا مهم نیست که خوب کار نکنند مهم اینه که اسمشون تیم حریف رو میترسونه.....
مث ابراهیموویچ تو میلان یا تورس تو چلسی یا هانری تو تیم خودمون یا نمیدونم دیگه برباتوف تو یونایتد..........

mostafaa در 23/10/1390 | 19:23 گفت:

بابا رویا پردازی نکنید.ونگر بازیکن بخر نیست.تا وقتی آرشاوین و شاماک هستن مهاجم بخر نیست.تازه پارک هم هست

سید سجاد حسینی در 23/10/1390 | 18:56 گفت:

چون اسپانیاییه پس بهتره نیاد آرسنال.چون وقتی تو آرسنال مشهور شد دوباره برمیگرده رئال يا بارسا.(مثل سوسك فابريكا)

sepehr najafian در 23/10/1390 | 18:45 گفت:

اسپانيا.

سید سجاد حسینی در 23/10/1390 | 18:43 گفت:

من بازیشو دیدم خیلی عالی بازی میکنه.راستی کجاییه؟

علی ارشدی در 23/10/1390 | 18:38 گفت:

سوال امنيتي 1X0

آقا آرمان اين چه سواليه دفعه ي بعد يه انتگرال بذار.

منم موافقم :))

حمیدرضا در 23/10/1390 | 18:31 گفت:

کایه خون بازیکن خوبیه من بازیشو دیدم. ولی مهران راست میگه این بازیکن طاقت نیمکت رو نداره. هالک هم تو افته پس بدرد نمیخوره. ما فعا دفاعمون مهتره که اونم زیاد امن نیست

مهران کاظمی در 23/10/1390 | 18:19 گفت:

بچه ها ونگر باید یکی رو بگیره که هم خوب باشه هم تحمل نیمکت نشینی رو داشته باشه، فکر نمی کنم این بازیکن به درد بخوره، یکی مثل Hulk به نظر من خیلی بهتر از کسایی مثل پودولسکی و یورنته و... است.

sepehr najafian در 23/10/1390 | 18:12 گفت:

اتفاقا من يکي دو تا از بازياشو ديدم واقعا خوبه.

ramin kazemi در 23/10/1390 | 18:10 گفت:

بازیکن خوبی در اینده خواهد شد.ولی به نظر من نمی تونه گزینه خوبی در حال حاضر برای آرسنال باشه.باید دید مورینیو میزاره هیگواین از تیم جدا بشه(که بعیده)هیگواین خیلی بهتره.

davood در 23/10/1390 | 18:08 گفت:

24سالشه تو رئال بازی میکنه و هنوز هیچکس اینو نمیشناسه معلوم میشه بدرد نمیخوره