فرديناند: آماده مهار هانري هستم

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 336,674 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فرديناند: آماده مهار هانري هستم


مدافع ملي‌پوش تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: آماده مهار تيري هانري در جدال بزرگ با آرسنال هستم.
ریو
فردیناند اظهار داشت: بارها مقابل آرسنال و هانری زمانی که او برای
لندنی‌ها بازی می‌کرد، مقابل او قرار گرفته‌ام. تجربه خوبی از رویارویی با
این مهاجم را دارم. آماده هستم «تیری» را در بازی یکشنبه شب در ورزشگاه
امارات مهار کنم.

 

 این اظهارات مدافع ۳۳ ساله در حالی انتشار یافت که یاران او و آرسنالی‌ها
یکشنبه شب در هفته بیست و دوم برابر یکدیگر صف‌آرایی می‌کنند.

 مدافع شیاطین سرخ بازگشت گلزن فرانسوی سال‌‌های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۷ آرسنالی‌ها
را به تیم لندنی و نیز خروج پل اسکولز هافبک ۳۷ ساله تیمش را که از
بازنشستگی خارج شد، دو اتفاق خوب در سطح لیگ برتر دانست .

 وی افزود: از این که هانری و
اسکولز حتی برای یک مقطع کوتاه بازگشته‌اند، خوشحالم. این دو، چهره‌های
درخشانی هستند که به ارتقا سطح کیفی آرسنال و منچستر کمک خواهند کرد.

 

 هانری ۳۴ ساله که اکنون بازیکن رسمی تیم ردبولز آمریکا است، از فرصت
تعطیلی زمستانی لیگ ایالات متحده استفاده کرد و قراردادی دو ماهه با تیم
تحت امر آرسن ونگر منعقد کرده است.

اسکولز نیز پس از آن‌که تابستان کفش‌هایش را آویخت، وقتی دید منچستری‌ها در
خط میانی با مشکلاتی روبرو هستند، پس از شش ماه بازنشستگی را فراموش کرد
تا به یونایتد بازگردد و به تیم «فرگی»‌ تا پایان فصل کمک کند.


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 29/10/1390 | 00:36 گفت:

آره حمید دقت کردم خیلیا حمید توپچی رو با حامد توپچی عوضی میگیرن!!!

حمید فرازی در 28/10/1390 | 23:42 گفت:

کسی نا امید نیست علی جان.فقط یه کم سفره دلمونو باز کردیم.به خدا حتی اگه با جوانان هم مقابل منچستر قرار بگیریم من ناامید نیستم.در ضمن بنده خدا حامد واسه این اسمشو گفت که بعضیا فک میکن اسمش حمید هست خیلی عصبی میشه

علی ارشدی در 28/10/1390 | 22:57 گفت:

حالا چرا اینقدر نا امیدی؟ هستیم دور هم:) (خوشبختم یا شاید هم خوشوقتم منم علی هستم)

علی ارشدی در 28/10/1390 | 22:56 گفت:

حالا چرا اینقدر نا امید هستیم دور هم:) (خوشبختم یا شاید هم خوشوقتم منم علی هستم)

HAMED toopchi در 28/10/1390 | 22:24 گفت:

اوضاعمون بدجور خرابه رفيق. از 2000 به اينور كه آرسناليم همچين چيزي نديدم.يه مشت بنجل بي خواصيت تو تيمه. من كه ديگه اميدم رو از دست دادم (حامد هستم )

sam baygan در 28/10/1390 | 21:21 گفت:

بله حمیدجان حق با توئه،رابینو که نداشتیم وضعیتمون اسفناک بود ولی بحث سر تیم و عملکرد تیمیه عزیز.

حمید فرازی در 28/10/1390 | 20:00 گفت:

تیم ما مهار شده ولی چرا نگفته آمداه مهار رابینه؟

sam baygan در 28/10/1390 | 18:47 گفت:

اين آرسنالي كه ما ديديم نياز به مهار و اين چيزا نداره!!!
----------------------
شدیدا موافقم!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 28/10/1390 | 17:12 گفت:

بابا اومده یک حرفی زده باشه که نگن لال بود
راستی می تونه بره بمیره!

HAMED toopchi در 28/10/1390 | 16:39 گفت:

اين آرسنالي كه ما ديديم نياز به مهار و اين چيزا نداره!!!

sam baygan در 28/10/1390 | 15:19 گفت:

هانری رو میخواد رو نیمکت مهار کنه؟! تی تی که فعلا در هاله ای از ابهامه!