پودولسکي پس ازحضور درتمرين کلن باپاي گچ‌گرفته

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 350,255 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پودولسکي پس ازحضور درتمرين کلن باپاي گچ‌گرفته


ملي پوش تيم اف.ث.کلن استفاده از عصا را بدترين تجربه زندگي‌اش مي‌داند.
به
نقل از اکسپرس، لوکاس پودولسکی که دو هفته قبل دچار پارگی تاندون پا شده و
به مدت یک ماه قادر به فعالیت ورزشی نیست، یک روز قبل عصا به دست و پا در
گچ در تمرینات کلنی‌ها حاضر شد. او سعی کرد از این فرصت برای دیدار با
هم‌تیمی‌هایش استفاده کرده و به آنان روحیه دهد.

پودولسکی اظهار داشت: برای یک
بازیکن بدترین چیز مصدومیت است که این موضوع در مورد من نیز صدق می‌کند.
اما بدتر از هرچیزی درزندگی‌ام استفاده از عصا است.


وی افزود: امیدوارم هرچه سریع‌تر دوره نقاهتم با موفقیت به پایان برسد و بتوانم به کلن کمک کنم.


اينو ميخواستيم بخريم.همين که اسم آرسنال بهش خورد مصدوم شد.تيممون نفرين شدست بخدا.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 16/11/1390 | 07:44 گفت:

گوتزه هم اتفاقا مصدومه!
از یان امویلا خبری نیست,فکر کنم خودکشی کرده!
دیگه به کی پیشنهاد دادیم؟

علی ارشدی در 15/11/1390 | 22:48 گفت:

آخه من خودمم با pc بازی می کنم گفتم اگه تو هم مثل خودمی کمکت کنم :)

میشه یک کم بیشتر توضیح بدی؟ دقیقا یعنی چی توپ می خوره به پای بازیکنا و میره اینور اون ور؟

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 21:20 گفت:

با لپ تاپم آقا علی، چه فرقی داره؟ البته لپ تاپم از لحاظ گرافیکی مشکلی نداره ها

علی ارشدی در 15/11/1390 | 18:31 گفت:

ای بابا مهران جان من متخصص امور فیفا هستم جواب منو ندادی خب چی بگم؟

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 17:56 گفت:

بابا من خودم روانی fifa هستم، pes کیلو چنده،pess اصلاً واقعی نیست، لذتی نداره گل زدن، البته pess 11 یه کمی بهتر شده بود، fifa 11 پوکوند ولی نمی دونم چرا این fifa 12 گند زده، توپ می خوره به پای بازیکنا بعد توپ میره اینور و اونور، اعصابمو خورد کرده، پس کسی نمی دونه نه؟ من که در هر صورت fifa رو به pes ترجیح می دم، مخصوصاً fifa 11، می رم همون fifa 11 رو بازی کنم

علی ارشدی در 15/11/1390 | 17:22 گفت:

حمید جان چه کاره بچه مردم داری؟؟؟؟

مهران عزیز والا من تا حالا همچو چیزی ندیدم با چی بازی میکنی pc یا کنسول؟

hesam در 15/11/1390 | 16:00 گفت:

اين ارسنالم که بوش به هرکي ميخوره مصدوم ميشه!

HAMED toopchi در 15/11/1390 | 15:34 گفت:

من ماريو بازي ميكنم!!!!

حمید فرازی در 15/11/1390 | 15:28 گفت:

میدونم علی آقا منم چزی بدی نگفتم باور کن همه رو مثل داداش خودم دوست دارم با علی ارشدی هم شوخی میکنم خودش در جریانه قبلا بحثشو کردیم.اینم که تاکید میکنم رو دیوار بنویسید فقط به خاطر نظم بلاگ هست و بهتره اول رو دیوار بنویسن و اگه جوابی نگرفتن تو کامنتا بپرسن

ali jamshidi در 15/11/1390 | 15:22 گفت:

حمید جان داداش بچه ها شوخی کردنا.
امروز اعصاب نداریا :))))

حمید فرازی در 15/11/1390 | 15:21 گفت:

مهران اینجا بچه ها بیشتر تو خط pes هستن فقط یه علی ارشدی رو داریم که بد سلیقه هست و فیفا بازی میکنه.اگه خواستی ازش بپرس ولی ذر کل منم pes رو پیشنهاد میکنم.البته بازم میگم این سوالا رو رو دیوار بپرسین

Saeed Milani در 15/11/1390 | 15:20 گفت:

PES بزن حالش رو ببر

حمید فرازی در 15/11/1390 | 15:18 گفت:

هیچ ربطی به یپشنهاد آرسنال نداشت.میخواست مصدوم نشه دیگه غصه اینم بخوریم

ali jamshidi در 15/11/1390 | 15:15 گفت:

توپ میره این ور انور؟؟ یا بازیکنت؟ آخه فیفا 12 دچار تحول در گیم پلی شده باز.
PES بزن داداش.

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 15:04 گفت:

بچه ها من برای تعطیلات بین ترم رفتم fifa 12 خریدم(من 5 6 ساله فیفا بازی می کنم از fifa 06) اما نمی دونم چرا وقتی به بازیکن هم تیمی پاس می دی توپ می خوره به پاش می ره اینور و اونور، کسی می دونه مشکل چیه؟(ببخشید اگه بی ربط بود)

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 14:57 گفت:

بالاخره یه جا نخریدن بازیکنی به نفعمون شد!!!!!!!

ali jamshidi در 15/11/1390 | 14:53 گفت:

جداً بیاین چند تا پیشنهاد جدی به بهترین بازیکنای تیم های بالا نشین جدول بدیم. کمر تیمشون می شکنه.
لعنت به این ورزشگاه.
تو هایبوری بودیم چه مرگ مون بود که ....

Saeed Milani در 15/11/1390 | 14:49 گفت:

اینم رباطی شد ، دیگه بدرد کسی نمی خوره ، حتی کلن!

علی ارشدی در 15/11/1390 | 14:23 گفت:

آرسنال و مصدومیت دو موجود یکسان هستند اصلا یک روح در دو بدن