وفاداري

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 348,715 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

وفاداري

طبق تحقيقات وفاداري بازيکنان آرسنال به تيم اينگونه براورده شده.از 1 تا 10ژسني 6 سانيا 6 مرته ساکر 7 ورمايلن 6/5 کوشيليني 5 سانتوس 5 ژورو 7/5 چيکينسون 6/5 گيبز 6/5 ايگناسي ميکل 6/5 ديابي 7 روسيچکي 7 آرتتا 7/5 رمزي 7 سانگ 7 ويلشر 8 آرشا 5/5 فريمپانگ 7 پارک 5 رابين 6/5 والکات 7 چمبرلين 7 ژروينيو 6/5 شاماخ 6/5
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed asghary در 21/11/1390 | 20:11 گفت:

:)))))))))))))))
با احترام به ترک ها شوخی کردم من خودم جدم ترکه

saeed asghary در 21/11/1390 | 20:10 گفت:

اسقل کردی ماروووووووووو
فکیر کردی ماااا احیانآ ترکیم !!!!!!!!!!

محسن آزاده در 21/11/1390 | 17:03 گفت:

:))))
عجب خالی های اساسی ای بستم ها !!!!!!!!!!11
:))) شرمنده دیگه

محسن آزاده در 21/11/1390 | 13:41 گفت:

دوستان ، این تحقیقات در آزمایشگاه "گریشن هوفن " آلمان بر روی بازیکنان انجام گرفته ، نکته ی جالب در این تحقیقات اینه که این اعداد و ارقام، با نظر شخصی هیچ کارشناسی به دست نیامده ، بلکه در این آزمایشات ، با به روز ترین روش ها ، سنسورهایی به قسمت خاصی از مغز متصل میشه و سوالا تی از بازیکن پرسیده می شه و در هنگام پاسخ دادن بازیکن به سوالات ، تحولاتی در آن قسمت از مغز صورت گرفته که از طریق سنسورها به دستگاه مربوط انتقال یافته و دستگاه با پردازش اطلاعات ، معیاری از وفاداری را ارانه می دهد ( بنابر این نمرات بدست آمده هیچ ارتباطی به مدت حضور بازیکن در تیم ندارد ) !!!

مرتضی هادیان در 21/11/1390 | 00:48 گفت:

جفنگه.
و دیگر هیچ...

شاهین فدوی در 21/11/1390 | 00:16 گفت:

ورمایلن باید10 باشه

فرهاد در 20/11/1390 | 23:16 گفت:

بابا از خودش گفته

sepehr najafian در 20/11/1390 | 22:59 گفت:

بماند حالا.

حمید فرازی در 20/11/1390 | 22:46 گفت:

میشه بگی اینو از کجا آوردی؟ سپهر نکنه تو هم با این آمارگیرای فیفا نسبتی داری؟

arash در 20/11/1390 | 22:46 گفت:

ژورو 7/5
غلطه باید 11 باشه!!!!!!!!!!!!

hesam در 20/11/1390 | 22:26 گفت:

به نظر کي وفاداري ارتتا و ژروينيو که شيش ماه هست اومدن از رابين بيشتره!!!!!؟؟؟؟

علی ارشدی در 20/11/1390 | 22:21 گفت:

جسارتا چرنده یعنی ورما وفاداریش از خیلیای دیگه کمتره؟

فرهاد در 20/11/1390 | 22:18 گفت:

بچه شنیدم ژورو قراردادشو تمدید کرده

♥Arsenal♥ در 20/11/1390 | 22:04 گفت:

ژورو بیشتر همه *خنده از ته دل*

♥Arsenal♥ در 20/11/1390 | 22:03 گفت:

چه سایتی این تحقیقات رو اعلام کرده...؟