ترکيب

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 348,424 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ترکيب

ترکيب دو تيم مشخص شد.ميلان:آبياتي مصباح،تياگو سيلوا،مکسس،آباته،آمبروسيني،ون بومل،نوچرينو،لوپز،روبينيو،ايبراهيمويچ

آرسنال:ژسني،گيبز،ورمايلن،کوشيليني،سانيا،رمزي،سانگ،آرتتا،والکات،رابين،چمبو
...................................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 26/11/1390 | 22:35 گفت:

مرسی از اطلاع رسانیت پسر

sepehr najafian در 26/11/1390 | 20:51 گفت:

اگه ونگر نبود ما يه جايي اون وسط مسطاي ليگ بوديم.

T.Vermaelen در 26/11/1390 | 20:49 گفت:

مصدومیت دلیل اصلی بوده ولی ...............
بچه ها تاکتیک رو با ترکیب اشتباه نگیرید... ترکیب همه تیم ها ثابته ولی این تاکتیکه که تغیر میکنه....
بچه های خوب که همه کارشناس فوتبالید.... ترکیب همه تیم های ثابته و اگه هم تیمی 2 یا سه بازیکن رو نمیذاره تو یه بازی بازی کنن واسه اتراحت دادن و آمادگیه جسمی ای چندتا بازیکن تعویضیه... مربیان بزرگ(مانند رئیس) کل بازیکنان رو تاکتیکی که کلیت تیم بر مبنای اونه انتخاب کرده و بسته و دیدیم که همیشه ونگر با نیمکت نشینا هم نتیجه خوب میگیره...
" اما تیم های بزرگ دیگه چی؟ گواردیولا واسه بازی دیشب مقابل لورکوزن چندتا از بازیکنای اصلی رو استراحت داد مقابل اوساسونا شکست خورد و این نشون میده که گواردیولا تاکتیک بلد نیست و فقط متکی به ستاره هاست... حالا خودتون قضاوت کنید ونگر با این بازیکنای فعلی آرسنال چه کارای بزرگی می کنه؟.... کی به اندازه ونگر تاکتیک بلده؟

سید سجاد حسینی در 26/11/1390 | 20:33 گفت:

خاک بر سر اخبار شبکه سه.هیچی از بازی امشب نگفت!!!!!!!!

♥Arsenal♥ در 26/11/1390 | 20:29 گفت:

سوابق بازیکنان رو مطالعه بفرمایید.........

ولی دلم میگه میبریم.........

محمد حسینی در 26/11/1390 | 20:13 گفت:

به نظرم بهترین ترکیب آرسنال برای این بازی همینه!
علی ارشدی لایک!
ایشالا که ببریم!
به امید گل های آنری!!!

arash در 26/11/1390 | 20:07 گفت:

@مهران: دقیقا..
مخصوصا ژسنی که خداست رو خوب اومدی..تو بازی با ساندرلند چنتا فوق واکنش داشت..تازه رو هیچکدوم دید درست حسابی هم نداشت..

علیرضا در 26/11/1390 | 20:07 گفت:

ترکیب خیلی خوبه............نگران روسیچکی هم نباشید..............
توماس و آنری تعویضی هامون هستند..............
این بازیو میبریم....................
زنده باد آرسنال.............

arash در 26/11/1390 | 20:05 گفت:

آقا مسعود اشتباه میکنی هااا..بازی با ساندرلند رو دیدی؟؟!!! روسیچکی تو بازی با بلکبرن عالی بود..ولی تو بازی با ساندرلند یکی از بدترین بازیاش بود..همه ی پاسای دو متری و ساده ش رو میداد به اوناا..من اصلا قبل اینکه رمزی بیاد تو مطمئن بودم به خاطر همین بازی رئیس روسیچکی رو نمیذاره تو بازی با میلان..درضمن اون قضیه ی سرعت و اینجور چیزام هست..بچه ها راس میگن..در ضمن به رئیس اعتماد کنید..!

javad sbo در 26/11/1390 | 19:51 گفت:

با مسعود موافقم. ولی خوب اگه یه وقت زد بسرش نیمه دوم نیارتش تو ..........

مهران کاظمی در 26/11/1390 | 19:49 گفت:

خدایی بازیکنای آرسنال خیلی بهترن، یعنی واقعاً اگه شکست بخوریم خاک بر سرمون،
ژسنی که خداست، گیبز و سانیا و کوشیلنی از اون سه مدافعشون بهترن، ورمالن هم که به نظر من با تیاگو در یک سطحه، سانگ که 100 تای آمبروزینی و ون بومله، نوچرینو تقریباً با ولکات تو یه سطحه ولی سرعت ولکاتو نداره، روبینیو که باید کلوی چمبو لنگ بندازه، آرتتا که الان همه کاره تیمه(نظر شخصی) ون پرسی هم 1000000 تای ابراهیموویچ هست، این زلاتان از مثلاً اگه 20 تا گل این فصل زده باشه 19 تاش پنالتی بوده

sepehr najafian در 26/11/1390 | 19:47 گفت:

رمزي:35 بازي 5 گل 6 پاس گل
روسيچکي:26 بازي 1گل 1 پاس گل
کدوم بهتره؟

amirreza در 26/11/1390 | 19:44 گفت:

az goal.com goftam

amirreza در 26/11/1390 | 19:44 گفت:

agha tarkibe ehtemali ine:
ژسني،سانگ،ورمايلن،کوشيليني،سانيا............رمزي،سانگ،روسیچکی.................،والکات،رابين ون پرسی.آرشاوین

میلاد در 26/11/1390 | 19:41 گفت:

سلام علی -شماره ای ایمیلی چیزی بده!!!!!!!!!!!!!!!

رضا کاظمی در 26/11/1390 | 19:35 گفت:

عشق است آرسنال

علی ارشدی در 26/11/1390 | 19:30 گفت:

من نمی دونم چی فکر می کنید؟ بابا رئیس بالا سر تیم بوده یا شما؟ خودش خوب میدونه کدوم بازیکن اماده تره

hadi falah در 26/11/1390 | 19:30 گفت:

کاش تی دی دوباره تمرید کنه کاش لندن بودم

از 9 سالگی عاشقشم

میلان رو رفت و برگشت می بریم

فرهاد در 26/11/1390 | 19:17 گفت:

آفرین بر طرز تفکر سید مسعود ....... بابا بخدا روسیچکی عالیه.......من از فابرگاس هم بیشتر میخواستمش

فرهاد در 26/11/1390 | 19:11 گفت:

خواهشا از خودت خبر نده.....خبر رسمی بده.........اگه رمزی فیکس باشه من کامپوتر رو از اتاق پرت میکنم بیرون...... جان من از سن و سال روسیچکی نگو که هر وقت داخل باشه بهاره بهار.........گیگز و اسکولز روی هم هشتاد سالشونه وسط زمین فرگی رو بستن........خواهشا در مورد سن و سال افکاری مثل ونگر نداشته باشین........باز فکر کنید باز

حمید فرازی در 26/11/1390 | 19:05 گفت:

فرهاد جان درسته احتمالا ترکیب پیشبینی شده هست ولی من خودمم که در سایتای نزدیک به باشگاه نگاه کردم همین ترکیبو گذاشته بودن و احتمالا تغییری نداریم

حمید فرازی در 26/11/1390 | 19:04 گفت:

@pakhshoo با توجه به لیست 18 نفره آرسنال ذخیره ها فابیانسکی ژورو کوکلین آنری بنایون آرشاوین و روسیچکی هستن.

@سید مسعود این بازی با یه تیم کند مسابقه داریم که اولین کاری که باید انجام بدیم روی آوردن به بازی سرعتیه و رمسی واسه این کار بهتره.توماس هم در دو بازی قبل فیکس بوده و قطعا با توجه به سنش خسته هست.به نظر من اگه نیمه دوم ازش استفاده کنیم خیلی بهتر جواب میده

فرهاد در 26/11/1390 | 19:03 گفت:

نجفیان کی گفته اینان؟ مسخره کردی ما رو؟....... هنوز مشخص نیست

amirreza در 26/11/1390 | 19:00 گفت:

با مسعود موافقم.......

سید مسعود حسینی در 26/11/1390 | 18:51 گفت:

نمیفهمم پس روسیچکی کجاست؟؟؟!!!!!
تو بازی ساندرلند فوق العاده بود!!! اینم ازون کارای رئیسه ها! باز رمسی رو اورد که رسمن برینه به تیم! بخاطر یه گل الله بختکی دوباره فیکسش کرد...

Pakkhoo در 26/11/1390 | 18:50 گفت:

به نظر سرعت تو این بازی بیشتر به درد می خوره هرچند که رئیس گفته می خوان بازی رو حمله ای شروع کنن ولی به نظر می رسه خودش هم می دونه که باید دل به ضدحمله ببنده
راستی کسی از ذخیره ها خبر نداره کیان

sepehr najafian در 26/11/1390 | 18:42 گفت:

خوشبختانه از پاتو خبري نيست.روبينيو هم مالي نيست.آباته که ژوروي ما 100 برابرش ميارزه.ولي لوپز زلاتان سيلوا و بومل واقعا نگران کننده هستن.

محمودرضا معینی در 26/11/1390 | 18:39 گفت:

ترکیب خوبه و اون چیزی که به چشم میاد سرعت رو به تجربه ترجیح داده،من فک کنم ستاره تیممون امشب یکی سانگ می تونه باشه برای برش حمله میلان یکی هم ورمائلن برای مهار همه جانبه ایبرا

حمید فرازی در 26/11/1390 | 18:36 گفت:

مرسی سپهر جان.همون ترکیبی که دیشب گفته بودمو ظاهرا درسته.الان با توجه به حضور ماکسی لوپز تیم میلان خیلی از ما کند تر هست و این میتونه یه برنگ برنده برا ما بشه ولی از طرفی هم در نبردای هوایی از ما بهترن که امیدوارم مدافعین کناریمون در این بزای خوب کار کنن

حامد مبينى در 26/11/1390 | 16:24 گفت:

جووووونم ترکیب....آرون که میترکونه مثل بازی قبل...عاللیه ...میریم واسه برد