تيم افسانه اي

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 337,913 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تيم افسانه اي

ترکيب                    ژسني

سانتوس کوشيليني ورمايلن سانيا

         فابرگاس ويلشر آرتتا

        نصري رابين والکاتذخيره:فابيانسکي مرتساکر گيبز روسيچکي رمزي ژروينيو شاماخخداييش تو همين 2 سال مينونستيم با اين بازيکنا قهرمان 2جام بشيم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sepehr najafian در 28/11/1390 | 14:17 گفت:

رمزي:36
روسيچکي:29

saeed asghary در 28/11/1390 | 14:02 گفت:

آخه سپهر جان عزیزم تو ببین روسچکی امسال چندتا بازی کرده رمزی چندتا !!!!!!!!!!!!!
اگه روسیچکی اندازه رمزی بازی کرده بود الان از رمزی بیشتر گل زده بود و پاس داده بود !!!!!!

sepehr najafian در 28/11/1390 | 13:42 گفت:

روسيچکي امسال 1 گل زده و 1 پاس گل داده در حالي که رمزي 5 گل زده 6 پاس گل داده

♥Arsenal♥ در 28/11/1390 | 13:14 گفت:

100%

علی ارشدی در 28/11/1390 | 13:11 گفت:

سپهر این حرفیه که منهمیشه گفتم ولی به قول حمید دیگه کار از کار گذشته

saeed asghary در 28/11/1390 | 13:06 گفت:

سپهر آخه روسیچکی به این خوبی چره باید بفروشیمش تو بازی با میلان فقط اون خوب بازی کرد

حمید فرازی در 28/11/1390 | 12:48 گفت:

به هرحال حرف همه ما اینه که باید اسکلت تیم حفظ میشد ولی دیگه گذشته.این تابستونم نسبت به سالای گذشته خروجی بیشتری خواهیم داشت و این میتونه امیدوار کننده باشه.
سپهر عکس نداره ؟:))

توپچی جنوب در 28/11/1390 | 12:42 گفت:

گذشته بیخیالش بشین امیدوار باش تابستون چند خرید خوب انجام بدن واسه فصل بعد

سید امین هاشمی در 28/11/1390 | 12:35 گفت:

باید به ادامه فصل امیدوار باشیم،آخه پارک رو چرا خریدیم،چندتا گزینه واسه فروش داریم.کلا باید خونه تکونی کنیم

مجتبی عابدی در 28/11/1390 | 12:11 گفت:

اگه اشتباه نکنم 8 میلیون واسه دکتر اسکیلاچی دادن اما واسه هف

sepehr najafian در 28/11/1390 | 12:09 گفت:

بايد آرشا روسيچکي ژورو اسکيلاچي ديابي رو ميفروختيم.پارک بنايون رو اصلا نميخريديم.
تو اين ليست ذخيره ها هم بايد سانگ رو جاي روسيچکي ميذاشتم.

مجتبی عابدی در 28/11/1390 | 12:05 گفت:

جای ارتتا باس سونگ باشه!!ارتتا قدرت بدنیش و دوندگیش فاجعست.سانگ بازی خراب کن خوبیه.کلا به نظر من حقیر ارتتا خرید افتضاحی بود.ارتتا پارک بنایون خریدای فاجعه ای بودن.تو بازی با میلان انقدر قدرت بدنی ارتتا پایین بود بیچاره هر چی هم سعیشو کرد

masoud mahmudpur در 28/11/1390 | 12:04 گفت:

خب اگه فابرگاس رو نمیفروختیم از کجا میخواستیم ارتتا و سانتوس مرته ساکر و ژروینیو بگیریم؟