عکسي ديگر از سانتوس

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 348,701 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عکسي ديگر از سانتوس

مبارکهتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 22/12/1390 | 11:18 گفت:

با عکس های خانوادگی مردم چی کار دارید!!!!!!!!!!!!

shervin در 22/12/1390 | 03:18 گفت:

ای جان نی نی...
ولی خداییش با این عکسش کلی خندیدم
انگار خودش فارغ شده:)

فرهاد در 21/12/1390 | 23:53 گفت:

مبارکش باشه

(Hooman sam (Dark metal در 21/12/1390 | 23:24 گفت:

از وجنات بچش معلوم توپچیه خوبی میشه...
باید بیاد تو آکادمی شیرخواران خودمون.....

حمید فرازی در 21/12/1390 | 23:23 گفت:

برعکس ما شیرازیا اصلا با آدمای خسیس نمیسازیم :دی

حامد؟!!!!!

سپهر لطفا تا علی بیشتر از این به ما تهمت نزده اینو یکی کن.کامنتا که اونقدر زیاد نیست.اگه یکیش کردی قول میدم حرکتت به عنوان حرکت جوانمردانه ماه کانون شناخته بشه.(همچنین من هنوز عکسات رو نمیبینم.البته چندتا از عکسای این موضوع رو پیش از این دیده بودم و از محتویاتش اطلاع دارم )

HAMED toopchi در 21/12/1390 | 23:22 گفت:

ها، همون. دمشو بالا نيار!!!

علی ارشدی در 21/12/1390 | 23:04 گفت:

ضمنا حامد ما که اونروز بحث کردیم یادته گفتی درد داری؟ همون!

علی ارشدی در 21/12/1390 | 23:03 گفت:

همینو بگو دیگه!!!!!! شیرازی شدی ها! (البته من با شیرازی ها خعلی رفیقما شوخی میکنم!!! حمید فرازی میدونه)

رضا در 21/12/1390 | 23:03 گفت:

ممنون بابت این عکسای زیبا

sepehr najafian در 21/12/1390 | 22:56 گفت:

چه ربطي داره حامد.
حالا بيخيال علي. حسش نيست

HAMED toopchi در 21/12/1390 | 22:50 گفت:

اينكه پاش شكسته بود، چطوري بچه دار شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی ارشدی در 21/12/1390 | 22:48 گفت:

خب عزیزم تا کامنتا زیاد نشو زودتر دست به کار شو
اینو ببر تو اون باهوش! ;)

sepehr najafian در 21/12/1390 | 22:43 گفت:

اينطوري کامنتا پاک ميشه

علی ارشدی در 21/12/1390 | 22:41 گفت:

سپهر؟ چه ربطی داشت! یعنی واقعا نمی تونی الان این دو تا رو یکی کنی خب؟

توپچی جنوب در 21/12/1390 | 22:40 گفت:

اقا این سپهر تا من رو دق نده ول کن نیست !
چرا من عکسات رو نمیبینم!!!!!!!!!!)):

محسن آزاده در 21/12/1390 | 22:37 گفت:

سانتوس به جا این جلف بازیا ، برگرد تو ترکیب، لازمت داریم :)

sepehr najafian در 21/12/1390 | 22:31 گفت:

علي:دفعه ي بعد حواسمو جمع ميکنم.
شهرام:چي بگم ديگه

توپچی جنوب در 21/12/1390 | 22:26 گفت:

اقا این سپهر تا من رو دق نده ول کن نیست !
چرا من عکسات رو نمیبینم!!!!!!!!!!)):

علی ارشدی در 21/12/1390 | 22:23 گفت:

سپهر بی زحمت پستاتو دو تا یکی کن اوکی؟

farshad در 21/12/1390 | 22:13 گفت:

قدم نو رسیده مبارک, آندره
شیرینیشم ان شا الله برد بازی فردا.

farshad در 21/12/1390 | 22:12 گفت:

قدم نو رسیده مبارک, آندره
شیرینیشم ان شا الله برد بازی فردا.

mohammad ali در 21/12/1390 | 22:05 گفت:

تبریک