کدام يک؟

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 336,669 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کدام يک؟

کدام يک به آرسنال کمک خواهند کرد؟
پودولسکي گوتزه امويلا هازارد ورتونگنتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

دانیال در 26/12/1390 | 02:15 گفت:

کاملا با حمید موافم.

دانیال در 26/12/1390 | 02:14 گفت:

کاملا با حمید موافم.

علی ارشدی در 26/12/1390 | 00:21 گفت:

هه هه

شانچستر حذف شد! 2_1 باختن و تموم

سیتی هم تا الان یعنی دیقه 45 بازیشون 2_0 عقبه!!!!

علی ارشدی در 26/12/1390 | 00:09 گفت:

ببخشید بچه ها :))

یک حداقل مهاجم غلطه!

حداقل یک مهاجم منظورم بوده =))

(Hooman sam (Dark metal در 26/12/1390 | 00:07 گفت:

پودولسکی و ورتونگن
خط میانیمون با برگشتن جکی دیگه چیزی کم نداره.....
like like

حمید فرازی در 26/12/1390 | 00:02 گفت:

به تغییر زیادی نیاز نداریم و فقط گرفتن یه بازیکن چندپسته مثل لوکاس خیلی نیاز بود که ظاهرا جذبش قطعی شده.بین گوتزه و هازارد به شخصه گوتزه رو ترجیح میدم معتقدم هازارد به تیمای انگلیسی به عنوان سکوی پرتابی برای رسیدن به ترکیب اصلی اون دوتا تیم انگل نگاه میکنه

saeed nouri در 25/12/1390 | 23:40 گفت:

پودولسکیو شدیدا نیاز داشتیم که بسلامتی گرفتیم....گوتزه هم چون آلمان بازی کرده مطمئنا یه هافبک خوبیه

علی ارشدی در 25/12/1390 | 23:38 گفت:

ما برای فصل بعد

یک حداقل مهاجم می خوایم(لوکاس احتملا)

یک هافبک بازیساز که با جکی و توماس و آرتتا چرخشی باشن

یک عدد فریمپونگ! که بیاد ذخیره سانگ باشه

اینا حیاتی هستن

Keivan در 25/12/1390 | 22:27 گفت:

به نظر من اگه ام ویلا بیاد از آرتتا موثر تره سبک بازیش یه چیزی تو مایه های لاسانا دیاراست

Keivan در 25/12/1390 | 22:26 گفت:

به نظر من اگه ام ویلا بیاد از آرتتا موثر تره سبک بازیش یه چیزی تو مایه های لاسانا دیاراست

محسن در 25/12/1390 | 21:57 گفت:

از بین گزینه های بالا نیازی به ام ویلا نیس

♥Arsenal♥ در 25/12/1390 | 21:40 گفت:

بابا اگه همشو بخره 100% قهرمانیم

مصطفی کاظمی در 25/12/1390 | 21:39 گفت:

نظر من واسه فصل بعد
حالت اول:
1-با توجه به حضور سونگ،فریمپونگ و احتمالا لنزبوری یا کوکلین ام ویلا رو نمیگیره.
2-با وجود والکوت،الکس،جروینیو،ریو و احتمالا آرشاوین در پست مهاجم کنار و رمسی،ویلشر،دیابی،آرتتا و توماس عمرا هازارد و گوتزه رو نمیخره.
3-با حضور ورما،لوران،پرمرته،ژورو و احتمالا بارتلی عمرا ورتونگن رو نمیخره.
4-میمونه لوکاس که فکر کنم ذخیره ی خوبی واسه مواقع اضطراری باشه.
حالت دوم:
1-توماس پیش فصل مصدوم بشه،ویلشر مصدومیتش ادامه دار بشه و رمسی و الکس و ریو قرضی برن در این صورت گوتزه و هازارد خریداری میشن شایدم گورکوف.
2-مرته مصدومیتش خوب نشه،بارتلی نیاد،ژورو فروخته بشه!!! در این صورت ورتونگن میاد.
3-فریمپونگ،لنزبری قرضی برن،در این صورت ام ویلا میاد.
4-رابین فروخته بشه،تو این حالت لوکاس ثابت میشه.
دید بدبینانه:
از لحاظ ورودی جدید مثل شرایط اول باشیم و تیم فعلی مثل حالت دوم بشه،در این صورت تو لیگ نهمم نمیشیم.
دید خوشبینانه:
ورودی جدید مثل حالت دوم باشه و تیم فعلی مثل حالت اول.در این صورت حتما یکی از سه تا جام رو میاریم و دوتای دیگم مدعی اصلی میشیم.
دید یه ذره واقعگرایانه:
ژورو،آرتتا،بارتلی،آرشاوین،ریو دائمی یا صیغه ای میرن توماسم مصدوم میشه و هازارد و ورتونگن و لوکاس رو میگیره و فکر کنم یکی از دو جام کم ارزشو بیاریم و جام باشگاه ها بریم نیمه نهاییو تو لیگ دوم بشیم،هوففففف،مردم...

milad foadiyan در 25/12/1390 | 21:10 گفت:

پودولسکی.هازارد
البته ورتونگنم بخریم رویای ترین دفاع 10 سال اخیرو میتونیم داشته باشیم

HAMED toopchi در 25/12/1390 | 21:05 گفت:

منگولا رو رد كنيم بره، پول ام ويلا جور ميشه

سید سجاد حسینی در 25/12/1390 | 20:52 گفت:

همه شون رو لازم داریم.