وولورهمپتون

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 348,618 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

وولورهمپتون

خريد بازيکنبا توجه به قطعي شدن سقوط وولوز به نظر مياد که آنها چند بازيکنشان را از دست خواهند داد.چرا ما بازيکنانشونو نخريم؟
چند بازيکن مناسب:
وين هنسي:دروازه بان شماره ي يک تيم ملي ولز 25 ساله.196 سانت
به نظرم اگه آلمونيا فابيانسکي و مانونه برن،ميتونه ذخيره ي خوبي باشه.پنالتي گير و قابل اطمينانه.

متيو جارويس:يه هافبک بازيساز گلزن و خطرناک.25 ساله.174 سانت
سرعت خوبي داره گل خوب ميزنه.اين فصل اصلا کارت نگرفته.5 گل زده و 5 پاس گل داده.

کوين دويل:مهاجم سرعتي و سمج.27 ساله.180 سانت
امسال زياد در گلزني موفق نبوده.اما بازيسازي زياد کرده و هميشه خطرناک بوده.يادمه آرسنال نيخواست بگيردش.اگه شاماخ پارک و بنتنر نموندن خريد خوبي خواهد شد.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 6/2/1391 | 14:00 گفت:

كوين دويل تا جايي كه يادمه يه زماني خوب بود!حالا شما ميگي اين فصل خوب نبود ديگه هيچي!!

(Hooman sam (Dark metal در 6/2/1391 | 01:24 گفت:

بالاخره دیدیم که بارسا با اینکه جان تری رو اخراج کردن و یه پنالتی واسه بارسا گرفتن بازم نتونستن جلو یه تیم انگلیسی دووم بیارن و زیر پاشون رو خیس کردن...
امیدوارم همیشه همینجور بشه و حق به حقدار برسه...
بارساییها اگه جرات دارن بازم بگن داور با ما یار نبود!!!خودم ترتیبشون رو به بهترین نحو ممکن میدم !!!دیییی
اینقد انرژی گرفتم که دلم نمیخواد تا 2روز بخوابم....
یــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــس آی لایک ایت !!!


like \\m// like

شایان در 5/2/1391 | 23:28 گفت:

در ضمن دوستانی که شناخت ندارید از بازیکن زیاد نظر ندید!! البته قصد توهین ندارم فقط بگم با شناخت نظر بدبد

شایان در 5/2/1391 | 23:27 گفت:

هنهسی که گلر خوبیه... قبل از این بگم که ولوز رو مثل کف دستم خخوب میشناسم... میگفتم هنهسی گلر خوب و قابل اعتمادی هست... رفلکس هاش و دایوینگ ها فوق العادس!! مت یارویس هم به نظر من به درد ما نمیخوره... سبک بازیش و استیلش با آرسنال هم خونی نداره! اما خب بازیکن خوبی هست! کوین دویل این فصل واقعا بد بود!! یا مصدوم بود یا اگه بود همش...... خراب کاری!!

اما اونطور که جز موکسی مدیر ولور گفته ما میخوایم با نگه داشتن تری کانر و بازیکنان فصل آینده به لیگ بازگردیم!!! به قول همساده: داغونما داغون از دست این موکسی!! بنده خدا مک کارتی رو اخراج کرد!! اگه نگه اش میداشت شک ندارم ولوز میماند!!

(Hooman sam (Dark metal در 5/2/1391 | 23:09 گفت:

نمیخریمشون...
البته به نظر من...
like \\m// like

ناصر در 5/2/1391 | 20:52 گفت:

همشون جنس های تقلبی ان.مثل همین پارک خودمون،موناکو سقوط کرد که خریدنش!!!!!
این هم از روزگارش.همه شون تقلبین دادا(به قول حامد)

مصطفی کاظمی در 5/2/1391 | 20:45 گفت:

اومدن اینجور بازیکنا باعث میشه حق جوونای تیم خورده شه،مثلا هنسی اگه بیاد جا واسه مارتینز تنگ میشه و ...

علی ارشدی در 5/2/1391 | 17:55 گفت:

به عنوان ذخیره بد نیستن

sepehr najafian در 5/2/1391 | 17:28 گفت:

من همشونو به عنوان ذخيره به حساب ميارم.

توپچی جنوب در 5/2/1391 | 17:19 گفت:

سپهر جان به نظر من هیچ کدوم از این بازیکن ها به درد ما نمیخورن ما بازیکن هایی میخوایم به تیم اضاف کنیم که کلاس جهانی داشته باشن مثل پودولسکی ما میخوایم فصل بعد به 7 سال بیجامی پایان بدیم پسر جان........

♥Arsenal♥ در 5/2/1391 | 16:57 گفت:

آره خوبه............!! تازه دسته یکی هم حساب میشن :دی

البته جای خرد جمعی داره......!!

vahid در 5/2/1391 | 16:52 گفت:

به غیر از دویل کسه دیگه ای رو نمی شناسم سال پیش شایعش بود که ونگر می خوادش البته خیلی از خبرگذاری ها این مطلب رو نوشته بودند