سيستم 2-4-4

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 350,507 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

سيستم 2-4-4

سيستم جديدحالا که لوکاس به آرسنال اومده لازمه که سيستم3-3-4 هميشگيمون دچار يه تغيراتي بشه و به 2-4-4 يا 2-2-2-4 تبديل بشه.
اگه بازيکنامون دائمن فيکس نباشن بهتره.
مثلا در خط حمله ما رابين و لوکاس رو در خط حمله قرار ميديم ولي ميتونيم در بازي هاي آسون تر از شاماخ يا بنتنر استفاده کنيم.تا بعد از هر چند بازي رابين و لوکاس استراحت ميکنن و هم با مروان يا نيکلاس بازي ميرسه.
و اين دقيقا همون کاريه که يوونتوس داره انجام ميده.
در يووه الان کلي مهاجم هست مثل:
ماتري کواريولا بوريه لو دلپيرو ووچنيچ در حالي معمولا از دو مهاجم استفاده ميکنن.و يکي از عوامل موفقيتشون همينه.
ما با سه مهاجم هم کارمون را ميوفته و در مواقع حاد آفوبه رو هم داريم.

اگه نظر ديگه اي هم داريد بگيد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 13/2/1391 | 08:13 گفت:

aghayoon artetta ham hasta un hatman bayad . tu zamin bashe medan dari kone

ناصر در 12/2/1391 | 18:25 گفت:

به نظرم سیستم 4-2-3-1 خیلی بیشتر به کارمون،چه در زمینه حمله چه در زمینه دفاع.
و با این ترکیب:
ژسنی
گیبس ورمایلن کوشینلی سانیا

سانگ ام ویلا
ویلشر
پودولسکی ولکات

ونپرسی

محمد حسینی در 12/2/1391 | 14:58 گفت:

به نظرم 4-2-4 که مصطفی گف جالبه اما به هافبکای قلدر نیاز داره چیزی که ما الان تو 4-3-3 هم کم داریم
باید ببینیم خریدای دیگه در راهه و اینکه دستیار جدید کیه
امیدوارم آرسنال پویا تر ببینیم
============================
فرهاد یاد کنکور افتادم خدا بگم چی کارت کنه !!!قاعده ی امکان اشرف!!!همش بازیه زبانِ!!!!(هر ستاش :& شکلک سبز)

مجتبی هانری در 12/2/1391 | 14:13 گفت:

ممنون:لوکاس جز2

4.3.2.1

sepehr najafian در 12/2/1391 | 13:23 گفت:

آرتتا هست ديگه

مصطفی کاظمی در 12/2/1391 | 12:48 گفت:

نظر قابل تاملیه ولی من 4.3.3 رو ترجیح میدم به این صورت که هافبکش مهاجم دوم باشه،یه جورایی 4.2.4 دیگه،وسط زمین هم سونگ و جکی کنار هم بازی میکنن و میمونه هافبک/مهاجم که باید روش فکر شه چون توماس نمیتونه ازین پست بر بیاد و زود خسته میشه.

Farhad Rahbari در 12/2/1391 | 12:38 گفت:


4-4-1-1 هم خوب جواب میده-لوکاس پشت رابین باشه
اگردوموجود ممکن رادرنظربگیریم ویکی درسلسله مراتب هستی بردیگری مقدم باشد یعنی اشرف ازان باشد دراینصورت درمقام موجودشدن ممکن اشرف اول موجود میشود_شیخ سهروردی

محسن شعبانی در 12/2/1391 | 12:09 گفت:

شاماخ که رفتنیه.