سيستم 2-4-4

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 337,619 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سيستم 2-4-4

سيستم جديدحالا که لوکاس به آرسنال اومده لازمه که سيستم3-3-4 هميشگيمون دچار يه تغيراتي بشه و به 2-4-4 يا 2-2-2-4 تبديل بشه.
اگه بازيکنامون دائمن فيکس نباشن بهتره.
مثلا در خط حمله ما رابين و لوکاس رو در خط حمله قرار ميديم ولي ميتونيم در بازي هاي آسون تر از شاماخ يا بنتنر استفاده کنيم.تا بعد از هر چند بازي رابين و لوکاس استراحت ميکنن و هم با مروان يا نيکلاس بازي ميرسه.
و اين دقيقا همون کاريه که يوونتوس داره انجام ميده.
در يووه الان کلي مهاجم هست مثل:
ماتري کواريولا بوريه لو دلپيرو ووچنيچ در حالي معمولا از دو مهاجم استفاده ميکنن.و يکي از عوامل موفقيتشون همينه.
ما با سه مهاجم هم کارمون را ميوفته و در مواقع حاد آفوبه رو هم داريم.

اگه نظر ديگه اي هم داريد بگيد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 13/2/1391 | 08:13 گفت:

aghayoon artetta ham hasta un hatman bayad . tu zamin bashe medan dari kone

ناصر در 12/2/1391 | 18:25 گفت:

به نظرم سیستم 4-2-3-1 خیلی بیشتر به کارمون،چه در زمینه حمله چه در زمینه دفاع.
و با این ترکیب:
ژسنی
گیبس ورمایلن کوشینلی سانیا

سانگ ام ویلا
ویلشر
پودولسکی ولکات

ونپرسی

محمد حسینی در 12/2/1391 | 14:58 گفت:

به نظرم 4-2-4 که مصطفی گف جالبه اما به هافبکای قلدر نیاز داره چیزی که ما الان تو 4-3-3 هم کم داریم
باید ببینیم خریدای دیگه در راهه و اینکه دستیار جدید کیه
امیدوارم آرسنال پویا تر ببینیم
============================
فرهاد یاد کنکور افتادم خدا بگم چی کارت کنه !!!قاعده ی امکان اشرف!!!همش بازیه زبانِ!!!!(هر ستاش :& شکلک سبز)

مجتبی هانری در 12/2/1391 | 14:13 گفت:

ممنون:لوکاس جز2

4.3.2.1

sepehr najafian در 12/2/1391 | 13:23 گفت:

آرتتا هست ديگه

مصطفی کاظمی در 12/2/1391 | 12:48 گفت:

نظر قابل تاملیه ولی من 4.3.3 رو ترجیح میدم به این صورت که هافبکش مهاجم دوم باشه،یه جورایی 4.2.4 دیگه،وسط زمین هم سونگ و جکی کنار هم بازی میکنن و میمونه هافبک/مهاجم که باید روش فکر شه چون توماس نمیتونه ازین پست بر بیاد و زود خسته میشه.

Farhad Rahbari در 12/2/1391 | 12:38 گفت:


4-4-1-1 هم خوب جواب میده-لوکاس پشت رابین باشه
اگردوموجود ممکن رادرنظربگیریم ویکی درسلسله مراتب هستی بردیگری مقدم باشد یعنی اشرف ازان باشد دراینصورت درمقام موجودشدن ممکن اشرف اول موجود میشود_شیخ سهروردی

محسن شعبانی در 12/2/1391 | 12:09 گفت:

شاماخ که رفتنیه.