مدرک نصف و نيمه در مورد آمدن ام ويلا

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 350,596 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

مدرک نصف و نيمه در مورد آمدن ام ويلا

سانگ تو پست هفبک دفاعي خوب کار نميکنه.بيشتر تو کاراي تهاجميه.بنابر اين يان گزينه ي خوبيه.
فقط ميمونه يه مدافعتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 19/2/1391 | 20:09 گفت:

یه روز خوب میاد...
like \\m// like

میثم در 19/2/1391 | 19:25 گفت:

خدا از زبونت بشنوه خیر از جونیت ببینی

soroosh در 19/2/1391 | 19:23 گفت:

امیدوارم بیاد
واقعا بهش نیاز داریم

میثم در 19/2/1391 | 19:22 گفت:

خدا از زبونت بشنوه خیر از جونیت ببینی

Morteza Bauer در 19/2/1391 | 19:12 گفت:

انشالله که میاد.

reza در 19/2/1391 | 18:46 گفت:

:OOOOOOOOOOOOOOO
اندر کفه مدرکت فکم بسته نمیشه !!!!!

HOSSEIN در 19/2/1391 | 17:50 گفت:

رفتم تو کف مدرکت.عجب مدرک معتبری.با این مدرک یعنی بدون شک او ویلا میاد.
شوخی کردم.اما ایشالا بیاد و دست در دست هم دهند به مهر لندن خویش را کنند آباد.(موسسه مال و اعتباری توپچی ها(پادشاهان لندن))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sepehr najafian در 19/2/1391 | 17:24 گفت:

گفتم نصف و نيمه

علی ارشدی در 19/2/1391 | 16:29 گفت:

سپهر یهنی مدرک خرابم کرد اصلا =))

خدایی پوارو هم مدرک بهتر از این نمی تونست یافت کنه :)))

parsa در 19/2/1391 | 16:01 گفت:

ا یشالا که میاد

HAMED toopchi در 19/2/1391 | 15:51 گفت:

به به. چه مدركي

محمد على(اباى) در 19/2/1391 | 15:08 گفت:

be omide yazdan k miado mishe sakhreye2........vertogen bere be jahanam,vaghti fasle bad dobare 5tayishoon kardim mifahme arsenal koja khooroosa koja

محمد حسینی در 19/2/1391 | 14:31 گفت:

ایشالا که همینطوره

سید محمد رضا در 19/2/1391 | 13:42 گفت:

خب عالیه ولی ورتوگن متاسفم که از آرسنالی بودن دم میزنه ولی به تاتنهام میره!