بهترين بازيکنان هر تيم در ليگ برتر

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 348,452 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بهترين بازيکنان هر تيم در ليگ برتر

از نظر خودممن يو:پل اسکولز
با اين سن و سالش هم گل ميزنه هم پاس صحيح ميده.و خوب ميدون داري ميکنه
من سيتي:آگورو
گلزنترين بازيکن اين تيم هميشه خطرناک
آرسنال:RVP
نيازي به دليل نيست
تاتنهام:فان در فارت
هم گل ميزنه هم پاساش رديفه و يه بازيکنه تمام عيار
نيوکاسل:سيسه
تعداد گلاش با بازي هاش مساويه و با اين که تو نيم فصل اومد زرتو زرت گل ميزنه
چلسي:لمپارد
هر چي دارن از لمپارد دارن
اورتون:ليتون بينز
مدافع چپ فوق العاده حتي بهتر از اشلي کول.خيلي دوستش دارم.معرکست
 ليورپول:لوئيز سوارس
اگه نداشتنش الا زير رده ي 10 بودن
فولام:کلينت دمپسي
يه تنه فولامو آوارده بالا بازيساز و گلزنه معرکه
وست بروم:اودم وينگه
مهاجم خوب و گلزن و فرصت طلب
ساندرلند:نيکلاس بنتنر
با گل ها و پاس گل هاي فراوان نسبت به تعداد بازياش
سوانسي:دني گراهام
خوب گل ميزنه هميشه حاضرو آمادست
نوريچ:لئون بارنت
مدافع تنومند که توپ رد شه بازيکن رد نميشه
استوک:روبرت هوف
مدافع باحاليه گل هم خوب ميزنه
ويگان:ويکتور موسس
جوان آينده دار تيم ويگان که احتمالش هست که سال بعد در يه تيم بهتر بازي کنه.
استون ويلا:دارن بنت
همين بنت است که استون ويلا را در ليگ نگه داشته است.
QPR:آنتون فرديناند
برادر ريو که خيلي آمادست و خيلي هم سرعتي
بلکبرن:هويلت
بايد بياد آرسنال عاليه
بولتون:موامبا
خيلي بدشانسي آوارد
وولوز:جارويس
بايد دعوت شه تيم ملي خيلي خوبه.هم گلزنه هم بازيساز هم خوش اخلاق

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد در 21/2/1391 | 20:15 گفت:

بهترین بازیکن وست بروم به نظر من برونت هست واقعا خوب بازی میکنه و پاس گل میده
تو استوک هم وایت هد بازیکنه خیلی موثریه
ممنون از پستت

reza در 21/2/1391 | 18:01 گفت:

من عاشق بنتنرم و امید وارم بازم برامون توپ بزنه

(Hooman sam (Dark metal در 21/2/1391 | 16:34 گفت:

مرسی...
واسه من سیتی سیلوا بهتره تا...

like \\m// like

سید سجاد حسینی در 21/2/1391 | 15:40 گفت:

توز بهترین بازیکن سیتیه. رونی هم تو یونایتد حرف اول رو میزنه

soroosh در 21/2/1391 | 15:09 گفت:

ساندرلند هم سسگسون

soroosh در 21/2/1391 | 15:09 گفت:

سوانسی هم سیگردسون

soroosh در 21/2/1391 | 15:08 گفت:

تاتنهام بهترین بازیکنش آدبایور خائن هست :(

مهدی افسرده در 21/2/1391 | 14:39 گفت:

منسیتی:توره به نظر من بهتر از آگوئرو هستش

چون هم تو کارای دفاعی خوبه هم تو حمله

یه مقطع تو جام ملتها آفریقا که بود کله تیمشون به ریخته بود

sepehr najafian در 21/2/1391 | 14:10 گفت:

آماده ي شنيدن نظراتم.تشکر کافي نيس

hamed در 21/2/1391 | 14:06 گفت:

جالب بود...

مرسی...

حامد مبينى در 21/2/1391 | 14:03 گفت:

مرسی...

توپچی جنوب در 21/2/1391 | 13:57 گفت:

خوبه نظارامون یه کم بهم نزدیکه سپهر!!!!!!!!!!!

محمد على(اباى) در 21/2/1391 | 13:48 گفت:

like