طرفدار

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 350,253 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

طرفدار

ميخونم بدونم هنوز چند نفرتون دوسش دارين


لايک

لايک

لايک

لايک

لايک

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 22/2/1391 | 17:26 گفت:

حیف اگه دوباره حرفی بزنم جو متشنج میشه
خیلی از ماها که دوسش داریم نمیتونیم حرفی بزنیم شاید به خاطر اینه که ارزش آرسنال بیشتر از این حرفاس که به خاطر یه بازیکن جو سایتشو بریزیم به هم.
خود من دوس داشتم روز تولدش پست بذارم اما به خاطر جو اینجا این کارو نکردم.

امیدوارم یه روز برگرده من دلم خیلی تنگه:((((((

Vishka در 22/2/1391 | 17:22 گفت:

خیلی خیلی خیلی خیلی...........................دوسش دارم

محمد على(اباى) در 22/2/1391 | 11:15 گفت:

tanha angizam az inke.tu postesh bazi konam o shomare 4 beposham cesc boode.....asheghesham

hamed در 22/2/1391 | 10:51 گفت:

منم ازش متنفرم...

مجتبی هانری در 22/2/1391 | 08:06 گفت:

آرمان...
سس فابرگاس....

آرمان الهیاری در 22/2/1391 | 06:20 گفت:

بچه ها این کیه؟?????
معرفی کنید تا بشناسمش

(Hooman sam (Dark metal در 22/2/1391 | 05:28 گفت:

نچ
like \\m// like

مصطفي اكرامي در 22/2/1391 | 05:09 گفت:

دوسش داشتم و دارمو و دوس دارم برگرده

علی ارشدی در 22/2/1391 | 03:25 گفت:

می تونه بره بمیره(خدایی همه تون می دونستین اینو میگم =))

علی ارشدی در 22/2/1391 | 03:25 گفت:

می تونه بره بمیره(خدایی همه تون می دونستین اینو میگم =))

Farhad Rahbari در 22/2/1391 | 02:18 گفت:

اصلا حرفشم زدن اشتباست

Farhad Rahbari در 22/2/1391 | 02:18 گفت:

اصلا حرفشم زدن اشتباست

Keivan در 22/2/1391 | 02:09 گفت:

من هنوزم دوسش دارم...

سید سجاد حسینی در 22/2/1391 | 01:51 گفت:

خدا بیامرزدش

ehs در 22/2/1391 | 01:06 گفت:

....

فرهاد در 22/2/1391 | 00:51 گفت:

امیدوارم یه روزی برگرده

R@Y@N در 22/2/1391 | 00:51 گفت:

الان که همهی عکس ها رو میبینم میگم خاکبر سر همچین ادمی بهتره بره بمیره کسی که این کارا رو حقیقتا انجام میده میشه یکی مثل دل پیرو نه مثل این

مجتبی هانری در 22/2/1391 | 00:49 گفت:

بالاخره برامون زحمت کشیده دوستش داریم

محمد حسینی در 22/2/1391 | 00:42 گفت:

هیچ موقع دوسش نداشتم!!!

آرمان امیراحمدی در 22/2/1391 | 00:40 گفت:

من هم دوسش دارم

R@Y@N در 22/2/1391 | 00:40 گفت:

قبلا عاشقش بودم ولی حالا .............................................

میثم در 22/2/1391 | 00:39 گفت:

اح اح اح

sepehr najafian در 22/2/1391 | 00:37 گفت:

من هيچ دليلي براي تنفر نميبينم.اومد گل زد گل ساخت.آخرشم 40 ميليون ريخته شد به حساب آرسنال

سید محمد رضا در 22/2/1391 | 00:32 گفت:

از بینه این همه عکس من فقط 2تا رو میبیینم
ولی ازش متنفر شدم