موفق باشي

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 350,519 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

موفق باشي

ببينم چه ميکني.دستيار جديد و جوانتر آرسن ونگر:استيو بولد
ببينيم چند مرده حلاجي
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 26/2/1391 | 01:36 گفت:

ishala miterkoonan

ehs در 25/2/1391 | 23:25 گفت:

با وجود استيو بولد بايد شاهد درخشش بيشتر جوونهاي ارسنالي و احتمالا پديده هاي جديد باشيم!!!من كه خيلي استقبال مي كنم!!

رضا توپچی در 25/2/1391 | 19:36 گفت:

امیدوارم قدمش خیر باشه!!!!!من یکی خیلی بهش امید دارم....
اگه فصل بعد جام بیاریم که حتما" میاریم اسمشو میذارم -----قدم خیر----

توپچی جنوب در 25/2/1391 | 19:14 گفت:

باید ببینیم تو تیم بزرگسالان و وردست ونگر چیکار میکنه من که بهش خیلی امید دارم..........

sepehr najafian در 25/2/1391 | 18:45 گفت:

اطلاعات زيادي در موردش ندارم

علی ارشدی در 25/2/1391 | 18:44 گفت:

آره سپهر چهار خط بیوگرافی هم اضافه کن بهش :)

من که بهش امیدوارم تجربه ی خوبی داره با سیستم آرسنال کاملا آشناست و عملکردش هم خوب بوده

ناصر در 25/2/1391 | 18:23 گفت:

کاشکی در موردش یکم مینوشتی.هر چند که احتیاج به معرفی نداره.
اینو برای طرفداری تیماهای دیگه میگم که میان به سایت ما سرمیزنند

مصطفی کاظمی در 25/2/1391 | 18:22 گفت:

ایشالا اینم مثل پت تا موقعی که فوتبالو ببوسه بذاره کنار،پیش ما باشه.