چند خبر

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 348,544 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند خبر

ديدم چند وقته پست نداريم گفتم يه تکوني بدم.زنيت سن پترزبورگ آماده ي مذاکرات براي انتقال آرشاوين.

آرسنال به دنبال مهاجم مالاگا روندون.قيمت اين بازيکن حدود 18 ميليون يورو.

پودولسکي بيشتر با ژسني و روسيچکي رفيقه.

جيرود از دوستان کوشيلينيه امکانش هست که بياد.

رکورد بي جامي

چلسی : 50 سال
من یونایتد : 26 سال
من سیتی : 45 سال
اینتر میلان : 42 سال
بیرمنگام : 48 سال
آستون ویلا : 71 سال

آرسنال:7 سال

احتمال برگشت دنيلسون وجود داره.

و حالا چند عکس:
‏Photo: توپچی های خوشتیپ :دی <3<3<3‏
آرسنالي ها بعد از اين که فن در فارت گفت ما بهتريم

‏Photo: بکوب لایــــــــــــکو <3 <3‏
‏Photo: چه خانواده ی خوشگلی <3 :دی‏
و البته بازيکن مورد علاقه ي من:بعد از برد تاتنهام و بغل کردن توپ جم کن
Photo: Arsenal 5-2 Tottenham: Szczesny celebrates with a ball boy!
Photo: Arsenal 5-2 Tottenham: Szczesny celebrates with a ball boy!
Photo
Photo
Photo
خدايي آنري منو ياده اصغر قاتل مينداز
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sepehr najafian در 18/3/1391 | 22:47 گفت:

فيسبوک علي

میلاد کشوری در 18/3/1391 | 21:24 گفت:

خوشم میاد ونگر رکورد شکونده! اسمش برای رکورد بی جامی وارد تاریخ آرسنال میشه!!

سينا در 18/3/1391 | 15:11 گفت:

ركورد

سينا در 18/3/1391 | 15:11 گفت:

مرسي ركورك بي جامي با حال بود

حمیدرضا در 18/3/1391 | 14:33 گفت:

اگبونلاهور؟ بازیکن خوبیه ولی گلزن نیس که ما ازینجور بازیکنا ک مث اگبونلاهور باشن زیاد داریم: آرشاوین روسیچکی آرتتا جک ویلشر آرون رمزی و و و و . نه خریدنش بی نتیجست

علی آقاشاهی در 18/3/1391 | 14:17 گفت:


اصغر قاتل رو خیلی خوب اومدی (بیجه زمان شاه بوده)

یه جورایی آمار بی جامی هایی که دادی مشکوکه.. منبعتو میگی؟

good luck

abdulah در 18/3/1391 | 12:05 گفت:

خبرجدیداگبونلاهورداره میادارسنال

حمیدرضا در 18/3/1391 | 10:56 گفت:

تبریک میگم کسایی که همه ی عکس هارو دیدن به احتمال 80درصد رایانشون به ویروش خطرناک آلوده شده. البته اونایی که نود32 دارن بیشتر عکس ها براشون باز نمیشه و رایانشو ویروس نگرفته. البته سایته رو هم شاید بسته باشن

حمیدرضا در 18/3/1391 | 10:56 گفت:

تبریک میگم کسایی که همه ی عکس هارو دیدن به احتمال 80درصد رایانشون به ویروش خطرناک آلوده شده. البته اونایی که نود32 دارن بیشتر عکس ها براشون باز نمیشه و رایانشو ویروس نگرفته. البته سایته رو هم شاید بسته باشن

nima در 18/3/1391 | 10:48 گفت:

من که فقط سه تا عکس دیدم ولی بازم ممنون!
مصطفی این جمله ات رو خیلی با حال بود:ونگر با 18 میلیون یه تیم میبنده!!

masoud mahmudpur در 18/3/1391 | 10:23 گفت:

ما که نصف عکسا رو ندیدیم.ولی همونایی رو که دیدیم حال کردیم.مرسی

(Hooman sam (Dark metal در 18/3/1391 | 09:33 گفت:

مرسی...
ولی چرا عکسارو جای دیگه آپ نمیکی همه ببینن ؟؟
در مورد اون عکس که رابین توپ دستشه باید گردن طراح توپ رو زد...
اگه به ترتیب رنگ آستین ها نگاه کینم میفهمیم رابین واسه ست شدن و یکی بودن ترتیب رنگ توپ با آستین توپ رو اینجوری گرفته اما متاسفانه اسم باشگاهمون کله پا شده !!!
واااااااااای خداااااااا آرسنال برعکس شده نشونه ی بلاس !!

ناصر در 18/3/1391 | 09:07 گفت:

Tnx
عالی بود

پويان در 18/3/1391 | 02:31 گفت:

مرسي
عالي بود
بخصوص عكساي ژسني

ehs در 18/3/1391 | 02:11 گفت:

بعد!!!!

ehs در 18/3/1391 | 02:11 گفت:

مرسي خيلي جالب بود
مخصوصا عكس ارسناليها بهد صحبت فن در فارت!!

محمد على(اباى) در 18/3/1391 | 01:47 گفت:

ﺩﻣﺖ ﮔﺮﻡ ﺩﺍﺵ . ..ﺣﺎﻝ ﺩﺍﺩﯼ

علی ارشدی در 18/3/1391 | 00:52 گفت:

در کل مرسی

علی ارشدی در 18/3/1391 | 00:52 گفت:

منم فقط سه تا عکسو می بینم

مصطفی کاظمی در 18/3/1391 | 00:32 گفت:

آقا جان مرسی.
.
فکرکنم رفاقت پودولسکی باژسنی به خاطر لهستانی بودنشه،در ضمن 18 میلیییییییییییون؟!؟!؟
ونگر با 18 میلیون یه تیم میبنده!!

sepehr najafian در 18/3/1391 | 00:12 گفت:

خدايي ژسني خيلي باحاله

sepehr najafian در 17/3/1391 | 23:54 گفت:

بي جامي مطلق

فرهاد در 17/3/1391 | 23:54 گفت:

رمزی رو که دیدم حالم بد شد

حسین در 17/3/1391 | 23:49 گفت:

-->>کوچکتر هست اون کلمه

حسین در 17/3/1391 | 23:48 گفت:

18 میلیون یورو برای بازیکن مالاگا؟؟؟؟چه خبره مگه کیه طرف؟؟؟

رکورد بی جامی.جالب بود ولی این رکورد ها مال بی جامی مطلق هست؟؟؟یعنی این تیم ها مطلقا این سال ها هیچ جامی نبردن؟؟؟اینتر 42 سال!!!!!!منچستر 26 سال!!!!!!!!چلسی 50 سال

حالا با طرفدارای هرکدوم از این تیما حرف بزنی کلی ادعای بزرگی و پرافتخار بودن هم دارن.خوشحالم ثابت شد منچستر خیلی خیلی کوکتر از آرسنال هست.
__________________________

عکس ها هم فقط سه تای اول رو میبینم که جالبن ممنون.

parsa در 17/3/1391 | 23:37 گفت:

مرسی
زیبا بود

Keivan در 17/3/1391 | 23:32 گفت:

فریمپونگ اینجا شبیهه ایکان آنجل شده...

Keivan در 17/3/1391 | 23:26 گفت:

وای جمله آخرت خیلی باحال بود...

محمد حسینی در 17/3/1391 | 23:26 گفت:

خاک تو سرت آنری به این ماهی
ممنون از پستت