اين کاريکاتور خيلي باحاله

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 348,753 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اين کاريکاتور خيلي باحاله

خخخخخخ
...............................................................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

روح الله نظری در 5/4/1391 | 08:43 گفت:

عالیه.

علی ارشدی در 3/4/1391 | 23:11 گفت:

محمدرضا@ بی خیال بابا یه بار رفتیم سایت گل هزار تا جونور اومدن تو سایتمون

محمدرضا در 3/4/1391 | 22:05 گفت:

بچه ها بیاین گل که دارن بهمون توهین میکنن !! یه چند تا خبر از ونگر نوشتن و چند نفر به اسم های مسی هود کاشان که به ما توهین کرده و یکی دیگه به اسم ahmad milano که این هم خیلی پر رو و عوضیه !! اگه خواستین بیاین از خودمون دفاع کنیم !!

محمد على(اباى) در 3/4/1391 | 21:54 گفت:

خخخخخخخخخخخخ:دی

محمد على(اباى) در 3/4/1391 | 21:54 گفت:

خخخخخخخخخخخخ:دی

sepehr najafian در 3/4/1391 | 21:41 گفت:

آره يه ذره دوره

علی ارشدی در 3/4/1391 | 21:39 گفت:

با حسین موافقم!

حسین ملازینل در 3/4/1391 | 21:15 گفت:

مسعود جان فكر ميكنم مديوم واسش بهتر باشه..

مصطفی کاظمی در 3/4/1391 | 21:01 گفت:

خخخخخ

حسین در 3/4/1391 | 20:38 گفت:

ایده کاریکاتورش جالبه ولی پرداختش خیلی بده.بالاخره کاریکاتور باید به شخصیت اصلی یه شباهتی داشته باشه.

حمید pires در 3/4/1391 | 20:13 گفت:

در رابطه با همین عکس

ونگر گفته اگه انگیزم پول بود الان 10 برابر ثروتم بیشتر بود ولی چیزایی هست که با پول نمیشه معاوضه کرد

یه جورایی رابین با این صحبتا تحت فشار قرار خواهد گرفت

وای که چه سیاستی داره پروفسور

حمید pires در 3/4/1391 | 20:11 گفت:

در رابطه با همین عکس

ونگر گفته اگه انگیزم پول بود الان 10 برابر ثروتم بیشتر بود ولی چیزایی هست که با پول نمیشه معاوضه کرد

یه جورایی رابین با این صحبتا تحت فشار قرار خواهد گرفت

وای که چه سیاستی داره پروفسور

Morteza Bauer در 3/4/1391 | 20:03 گفت:

جالب بود

محمد در 3/4/1391 | 19:54 گفت:

جالب بود
مرسی

ali در 3/4/1391 | 19:46 گفت:

آخ آخ چه قدر خندیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HOSSEIN در 3/4/1391 | 19:42 گفت:

بسی خندیدیم.

masoud mahmudpur در 3/4/1391 | 19:39 گفت:

بچه ها من دارم واسه داداشم از سایت لباس سفارش میدم.
میخواستم بدونم سایز لارجLarge بهش اندازه میشه یا نه
( قد165 وزن :45 kg )

توپچی جنوب در 3/4/1391 | 19:39 گفت:

رابین خوب تن مدیران رو لرزوند و باعث شد 3تا بازیکن خوب بگیرن

دمش گرم میدونم مثل تی تی هانری و دنیس بزرگ و بقیه بزرگان یه اسطوره میشه واسه خودش......

مرسی زیبا بود..

امین در 3/4/1391 | 19:38 گفت:

کجا؟؟؟؟