کرک اورسو درگذشت+عکس جديد

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 348,407 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کرک اورسو درگذشت+عکس جديد

قتل هاي زنجيره ي رمزي همچنان ادامه داردبازيکن 22 ساله ي آمريکايي بعد از اين که رمزي گل زد در گذشت.
http://www.8pic.ir/images/jbylwyj1bndfbvaakqqm.jpg
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 16/5/1391 | 21:40 گفت:

خوبه ونگر هوس نمی کنه اون رو بذاره مهاجم وگرنه....!

محمد على(اباى) در 16/5/1391 | 17:33 گفت:

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخیلی باحال بود

moeinem در 16/5/1391 | 15:06 گفت:

بابا این آقا ی گل بشه چی میشه!

parsa در 16/5/1391 | 02:03 گفت:

وای دیشب پنالتی زدن رمزی پای خنده بود
شبیه بازیکنایی که تازه فوتبال بازی میکنند پنالت میزد که با خراب کردنش بریتانیا رو حذف کرد

رضا توپچی در 16/5/1391 | 01:42 گفت:

دوستان این هم تصویری از مقتولین

http://www.8pic.ir/images/jbylwyj1bndfbvaakqqm.jpg

@sepehr najafian اگه میتونی این عکس رو هم به پستت اضافه کن

مصطفی کاظمی در 16/5/1391 | 00:35 گفت:

گوش شیطون کر این یه فصل آقای گل شه چه بلبشویی میشه؟؟

sepehr najafian در 15/5/1391 | 23:49 گفت:

کي فرهاد؟
خدا بيامورزدش

sepehr najafian در 15/5/1391 | 23:46 گفت:

کپي آزاد براي همه

sepehr najafian در 15/5/1391 | 23:46 گفت:

اصلاح شدييه

علی ارشدی در 15/5/1391 | 23:25 گفت:

منظورم این بود که اسمش کیرو که نوشتی نیست سپهر اصلاحش کن

علی ارشدی در 15/5/1391 | 23:25 گفت:

اسمش کیرک نیست بابا!!!!!!!!

کرک اورسو (Kirk Urso)

چه بازیکنی داریم!!!

یکی می گفت اگه رمزی گل به خودی بزنه کسی زنده میشه؟

♥Arsenal♥ در 15/5/1391 | 22:07 گفت:

خدا به دادمون برسه...!!

من از مطلبت کپی میزنم بی اجازه

Farhad Rahbari در 15/5/1391 | 22:06 گفت:

بابا بزرگ منم فوت شد!

nima در 15/5/1391 | 21:57 گفت:

چه داستان جالبی داره این گل های رمزی!

میلاد آرشام در 15/5/1391 | 21:52 گفت:

hemn@ خلاصش اینه: رمزی هروقت گل زده یه نفر بعدش مرده
همه هم مهم بودن... آقای نجفیان شخصیت هارو گفتن

ArSeNaL در 15/5/1391 | 21:42 گفت:

خدا بیامرزتش
رمزی مگه قاتله؟

sepehr najafian در 15/5/1391 | 21:38 گفت:

قذافي استيو جابز ويتني هيوستن بن لادن.و يه بار که تير دروازه زد نلسون ماندلا بيمارستان رفت

میلاد آرشام در 15/5/1391 | 21:35 گفت:

کسی همه قتل هاش رو داره که به ترتیب بگه؟

میلاد آرشام در 15/5/1391 | 21:34 گفت:

خخخخخخخخ

masoud mahmudpur در 15/5/1391 | 21:23 گفت:

دیگه از کسی که بن لادن رو کشته چه انتظاری میشه داشت؟

nima در 15/5/1391 | 21:23 گفت:

قضیه ی رمزی چیه؟!؟رمزی مگه قاتله...