تغيير سيستم از 3-3-4 به 2-4-4

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 338,912 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تغيير سيستم از 3-3-4 به 2-4-4

تغيير سيستم از 3-3-4 به 2-4-4بهتر بازي کردن ژروينهو به عنوان مهاجم نوک تمايل وولکات به بازي ده عنوان مهاجم.توانايي پولدي براي بازي در پست مهاجم نوک.
براي مثال ترکيب ما در خط هافبک و حمله ميتونه به اين حالت باشه:                ديابي


ويلشر                       آرتتا


                کازورلا


     پودولسکي    وولکات


فريمپونگ و کوک ذخيره هاي ديابي
روسيچکي ذخيره ي ويلشر
رمزي ذخيره ي کازورلا
چمبو ذخيره ي آرتتا
ژيرود و ژروينهو ذخيره ها در نوک حمله

اينم براي فان

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 2/8/1391 | 13:21 گفت:

در مورد تغییر سیستم با هات مخالفم ولی تغییر و جابه جایی بازیکن میتونه جواب بده...

این فانی هم که گذاشتی آخرشه پسر خیلی حالیدم.

ناصر در 2/8/1391 | 07:34 گفت:

متاسفانه این تیم خیلی تاکتیک پذیر نیست و حتی همون 4-3-3 یا 4-5-1 رو با کلی نقص و سوتی بازی میکنن

محمد مهدی در 1/8/1391 | 19:20 گفت:

2-5-3

مگه دلت واسه بازی پاسال با منچستر(8) تنگ شده؟

حمید pires در 1/8/1391 | 18:54 گفت:

تیم فوتبال باید یکپارچه باشه(چه دفاع چه حمله) وگرنه مثل رژه نظامی یک نفر اگه بد باشه گند میزنه به کار بقیه.

sepehr najafian در 1/8/1391 | 17:16 گفت:

سيستم 2-5-3 هم چالبه

...* Ayda *... در 1/8/1391 | 16:12 گفت:

ولی من نظر اینه که آرسنال بایستی که ترکیبش را عوض کنه!!!
نظر من اینه که آرسنال باید سیستم خودش را
به 2-5-3 تغییر بده!!!

soroosh در 1/8/1391 | 15:27 گفت:

امیدوارم ترکیبی رو شاهد باشیم ک نتیجه بده
زیاد واسم مهم نیس چند مهاجمه بازی کنیم

masoud mahmudpur در 1/8/1391 | 15:00 گفت:

ترکیب خیلی خوبه اما به شرطی که به جای ژروینیو یه مهاجم شیش دونگ داشته باشیم.عکس ها هم خیلی توپ بود.مرسی

parsa در 1/8/1391 | 14:54 گفت:

فان خیلی باحال بود

محمد مهدی در 1/8/1391 | 13:24 گفت:

نهههههههههههههههههههههههههههههه
4-4-2 خیلی وقته مرده. بخصوص تو لیگه جزیره.

ArSeNaL در 1/8/1391 | 11:52 گفت:

سیستم هم به نظر من 4.4.2 باشه بهتره

ArSeNaL در 1/8/1391 | 11:51 گفت:

خیلی حال کردم مرسی

محمد مهدی در 1/8/1391 | 01:26 گفت:

دوباره اومدم خوندم
like

محمد مهدی در 1/8/1391 | 01:25 گفت:

دوباره اومدم خوندم
like

محمد مهدی در 1/8/1391 | 01:23 گفت:

فان خیلییییییییییییییییییییییی باحال بود.
بخصوص سیتی خیلی با مزه بود

Gatsbi در 1/8/1391 | 00:22 گفت:

فان هم خیلی باحال بود، کلی باحال بود

sepehr najafian در 30/7/1391 | 23:13 گفت:

خب منم 3 تا هافبک کردم 4 تا فرهاد

علی ارشدی در 30/7/1391 | 23:01 گفت:

والا منم موافقم معنی نداره همیشه با یه سیستم بازی کنیم

خب اگه رمزی نمی تونه جای دیابی بازی کنه و تو اون پست گند میزنه بیارش جلوتر با یه هافبک دفاعی بازی کنیم

Farhad Rahbari در 30/7/1391 | 22:52 گفت:

تو لیگ برتر باید هافبکات زیاد باشه

Farhad Rahbari در 30/7/1391 | 22:51 گفت:

فقط 1-5-4

سید حسین در 30/7/1391 | 22:35 گفت:

بد نیس ولی ولکات راست باشه بهتر جواب میده و ژروایس جپ وپولدی نوک

سید حسین در 30/7/1391 | 22:32 گفت:

بد نیس ولی ولکات راست باشه بهتر جواب میده و ژروایس جپ وپولدی نوک

Gatsbi در 30/7/1391 | 22:27 گفت:

به نظر من مصدومیت‌های ولکات زیاد هستن، اگه کمتر مصدوم بشه میشه روش فکر کرد، البته به طور موقتی، چون با این تغییر هم احتمالا روند تیم خیلی بهتر نشه، فکر کنم اگه ژیرو به اوج برسه نیازی به تغییر سیستم هم نباشه.