عکس هاي از بازيه امشب+يه عکس فان

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 336,752 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عکس هاي از بازيه امشب+يه عکس فان

عکس هاي از بازيه امشبفرگوسن در ورزشگاه

گل آرتتا

هوادار 100 ساله آرسنال

من اومدم دهنتونم سرويسه

بازم آرتتا

آرتتا:دارم شادي ميکنما
بقيه:بيا بريم ديگه پر رو نشو

جکي در بازيه امروز

پايان بازي

اگه فوتبال نبود


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hossein Y در 7/8/1391 | 19:26 گفت:

عکس آخر ونگر رو خوب اومدی!!!!

علی ارشدی در 7/8/1391 | 12:26 گفت:

گلمونم که آفساید بود

مجتبی هانری در 7/8/1391 | 06:40 گفت:

ممنون،زیبا بودند

شاهين در 7/8/1391 | 01:03 گفت:

ممنون
خیلی با حال بود بخصوص i'm back bitches و عکس آخری ...
فقط تو i'm back bitches جای چلسی خالیه !

مجتبی عابدی در 6/8/1391 | 23:18 گفت:

درای فیت نایک از نظر تکنولوژی محشره و قابل مقایسه نیس با تچ فیت ادیداس . طراحیاش عالیه اما خوشگلاش و میزارن واسه شانسلونا معمولیاش و میکنن تو پاچه ما . بازم فقط نایک واسه ارسنال . اون موقع که من یو و چلسی umbro می پوشیدن ما نایک میپوشیدیم .

مجتبی عابدی در 6/8/1391 | 23:15 گفت:

عصبیم گیر دادم به ادیداس . تیم بد بازی میکنه امسال هم بی جامیم . یه واقعیته تلخ زهر ماره واسه منی که 16 ساله دیوونه ی ارسنالم . اما چه میشه کرد باید ساخت . خداوکیلی فقط ورما و سانتی در حد ارسنالن . جروین و رمسی و جیرود و تئو و پولدی و رو هم بذارن لنگه کفش پیرس هم نمیشن . پیرسی که انداختیمش بیرون با نهایت بی لطفی و مجال دادیم به امثال گلب . تیم دیگه مث قبل نیس و میترسم و مطمئنم نمی تونه دیگه اون ارسنال بشه . این ادم و روانی میکنه . هر سال صبر صبر صبر ......... که امثال جروین و رمسی و مانونه و 4 تا بی شعور بیان گند بزنن به ارسنال .

sepehr najafian در 6/8/1391 | 23:10 گفت:

آديداس يه برند خيلي قديمي تريه.يعني خيلي قديميتر.
ولي نايک خيلي با کلاس تره

مجتبی عابدی در 6/8/1391 | 23:08 گفت:

reebock ... umbro برندای نازین . اما ظاهرا جفتشون ورشکسته دارن میشن . حداقل طراحیاشون از ادیداس بهتره . همین تکنولوژی تچ فیت ( کرستی ) رو هم ادیداس نداشت باس میرفت می مرد .

مجتبی عابدی در 6/8/1391 | 23:02 گفت:

ادیداس اخه اصا به ارسنال نمیاد . انگا ارسنال با نایکی اخت گرفته ! نمی دونم چون خیلی رو لباس تیم وسواس دارم !!! حتی فکر ادیداس با ارسنال عصبیم میکنه . مث این میمونه که جیسون استتهم فیلم رمانتیک بازی کنه ( جیسون ارسناله رمانس ادیداس !!! ) . هر چی تیم نو کیسه و عقده ایه ادیداس می پوشه . یعنی اگه با ادیداس قرارداد ببندن خاک بر سر کچل گوزیدیس . گیر دادما .

محمد مهدی در 6/8/1391 | 22:10 گفت:

پست خوبی بودمرسی.
بخصوص عکسای جک و اونی که میگه i'm back bitches
........................................................
من با ادیداس مشکل ندارم. ادیداس کجاش پسرفته اخه؟
........................................................
یک هفته پر از فهش کری خونی و دعوا در یش داریم.
.......................................................
بازی با منچستر هیجانش بیشتر از فینال جام باشگاه های اروپاس بخدا
......................................................
فرگیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

farshad در 6/8/1391 | 22:00 گفت:

مثل همیشه, عالی

alireza 9 در 6/8/1391 | 21:51 گفت:

مرسی عکسای جکی عالی بود

hafez در 6/8/1391 | 21:50 گفت:

گل ها و خلاصه رو نمیزارین؟

sepehr najafian در 6/8/1391 | 20:58 گفت:

نميگم جاي سانتي بازيش بديم.بايد ذخيره ي سانتي باشه

parsa در 6/8/1391 | 20:56 گفت:

چی میگی سپهر تو
همین مونده بجا سانتی رمزی رو بازی بدیم
جای رو رمزی شهرام رو نیمکت هم نیست رو سکوهاست
فقط جام حذفی میتونیم یه یه ربع بازیش بدیم تا چند تا توپ لو بده با فحشش بدیم
امروز بالای 10تا توپ وسط زمین خراب کرد

توپچی جنوب در 6/8/1391 | 20:48 گفت:

بهترین پست برای رمزی روی نیمکت ذخیره هاست و دقیقه 75 باید بیاد به بازی اونم اگه از حریف جلو باشیم.
روسیچکی برگرده یا چمبرلین همه چیز حله.
ولکات هم باید زود تر می اومد تو زمین.
به این برد نیاز داشتیم.
دم چکی گرم مردونه میجنگید وسط میدون.

masoud mahmudpur در 6/8/1391 | 20:38 گفت:

خدا رو شکر دم بچه ها گرم

hesam در 6/8/1391 | 20:33 گفت:

فقط میگم خدا رو شکر.....چون مصدوم شدن جروین معجزه بود......ارشا دمت گرم با اون پاست.........

حامد نوری در 6/8/1391 | 20:24 گفت:

فقط این تیم روحیه میخواد ، ایشالا من یو رو با پیر خرفتش تو تئاتر رویاهای هوارد وب و دوستاش خفتش میکنیم
موندم فن پرسی با چه رویی جلوی آرسنال بازی میکنه به خدا دوست دارم پارگی رباط صلیبی و پارگی تاندومای پاشو از تلویزیون مستقیم و با لذت هرچه تمام تر ببینم اونم جلوی آرسنال!!!!!!!

sepehr najafian در 6/8/1391 | 20:23 گفت:

رمزي تو پست نا مناسبي بازي ميکنه.بهترين پست براش جاي کازورلاست.

parsa در 6/8/1391 | 20:13 گفت:

عالی بود
فرگی هفته بعد پارتون میکنیم
هفته بعد دیگه جای اشتباه نیست اگه گیبس نرسید باید فرما رو بیاریم چپ {سانتوس خیلی سوتیه}بعد کوشیل رو بیاریم وسط
بجا رمزی که امروز داشت هافبک راست بازی میکرد باید ولکات رو بزاریم

مجتبی عابدی در 6/8/1391 | 20:11 گفت:

رمسی بعد از 4 سال 6 بازی در میون یکیش بد نیس !!! تازه اگه نشه 10 بازی یکی . سونگ رفت سمیر رفت رابین رف سسک رف فلامینی ..... کلا داغونم از این ارسنال . هر سال داریم پس میریم . اون کرونکه رو دوس دارم با دستام خفش کنم . اون گوزیدیس کچل . خدایا ما ارسنالیا کی کـــــــــــــــــــــــــــــــی به ارزومون می رسیم ؟؟؟ .

sepehr najafian در 6/8/1391 | 20:05 گفت:

رمزي که خوب بود.نمرش از کازورلا بيشتر بود

مجتبی عابدی در 6/8/1391 | 20:02 گفت:

کله پدر فن پرسی با ادیداس . هر سال ارسنال داره پس میره . خدایا مث کابوس داره میشه . دیدن جروینیو و رمسی گاو تو لباس مقدس ارسنال . نداشتن دفا گوش های خلاق مهاجم نداریم هافبک خوب جز کاسورلا نداریم ... ادیداسم پرید وسط . گوز کم بود سنده از طاق افتاد ! ببخشید عصبیم .

مجتبی عابدی در 6/8/1391 | 20:01 گفت:

کله پدر فن پرسی با ادیداس . هر سال ارسنال داره پس میره . خدایا مث کابوس داره میشه . دیدن جروینیو و رمسی گاو تو لباس مقدس ارسنال . نداشتن دفا گوش های خلاق مهاجم نداریم هافبک خوب جز کاسورلا نداریم ... ادیداسم پرید وسط . گوز کم بود سنده از طاق افتاد ! ببخشید عصبیم .

مجتبی عابدی در 6/8/1391 | 19:58 گفت:

ممنون . اقا یکی جلو این ادیداس زاقارط و بگیره . من ترجیح میدم با امبرو و لوتو قرارداد ببندیم با ادیداس نه . با اون سه خط مسخره تکراریش . تصور ارسنال با ادیداس مث کابوسه . از ونگر بعیده . اه اه اه گندش بزنن .

milad foadiyan در 6/8/1391 | 19:53 گفت:

تبریک به همه.برد کمرنگی بود ولی به همین بردم حسابی نیاز داشتیم
سپهر جان مرسی

sepehr najafian در 6/8/1391 | 19:50 گفت:

جکي بهترين بازيکن آرسنال و زمين
کازورلا و پودولسکي بدترين هاي آرسنال
سزار بهترين QPR
رايت فليپس بدترين بازيکن زمين