زاها،خريدي بسيار هوشمندانه+رونمايي از اولين خريد

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 336,626 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

زاها،خريدي بسيار هوشمندانه+رونمايي از اولين خريد

آرسنال به دنبال زاهاآرسنال در ژانويه به دنبال خريد زاهاست.پست اصليش وينگ راسته.شايد فکر کنيد با وجود چمبو و تئو ديگه به او نيازي نيس.اما خريد او باعث يه وجود آمدن حس رقابت در دو پست ميشه.تا حالا ژيرو در جايگاهش هيچ خطري رو حس نميکرد.ولي با اومدن زاها وولکات به عنوان مهاجم نوک به کار گرفته ميشه.که اين باعث به وجود آمدن حس رقابت در نوک حمله ميشه.در راست هم رقابتي ميان زاها و چمبو به وجود خواهد آمد.
من از اين خريد استقبال ميکنم.اينطوري وولکات هم به خواسته ي خودش يعني بازي به عنوان مهاجم نوک ميرسه.تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Mustafa در 14/9/1391 | 15:09 گفت:

تا حالا اسمی ازش نشنیدم و فک نمی کنم کمکی به تیم بکنه،مشکل ما مدافعا و کنترل اوناست ... کاری که ونگر نشون داده خوب بلد نیست انجام بده و بولد هم زیاد امیدوار کننده نیست!!
اول باید دنبال یه مربی تمرین دهتده مدافعان باشیم بعدشم یه مدافع،ما تو خط هافبک و حمله انتخابهای بدی نداریم... همین بازیکنهارو به فرگوسن (که احترام زیادی براش قائلم) بدن خیلی بهتر از ونگر نتیجه می گیره،اینو قبول کنید.

amin در 13/9/1391 | 23:58 گفت:

عکست لود نمیشه دقیقا عکس کیه؟

HOSSEIN در 12/9/1391 | 23:49 گفت:

فک نمیکنین ونگر از ولکات ترسیده که میخواد زاها رو جایگزینش کنه تا اون بشه مهاجم نوک؟!!!(البته این نظر منه ها!!)

sepehr najafian در 12/9/1391 | 22:27 گفت:

اگه تئو نره زاها خريد عالي اي ميشه

سید امین هاشمی در 12/9/1391 | 22:23 گفت:

مرسی سپهر جان،فکر نکنم به کارمون بیاد

ehsan zoola در 12/9/1391 | 22:18 گفت:

دقیقا اتفقی که با اومدن ژیرود برا رابین افتاد اینبارم برا تئو میفته پس دعا کنید مربی پالاس مانع از انتقالش بشه

محمد مهدی در 12/9/1391 | 21:03 گفت:

فک نکنم دوباره از سوانسی ببازیم. ونگر خرید نمیکنه مربیه خوبی که هست

masoud mahmudpur در 12/9/1391 | 19:46 گفت:

هیچی.fa cup هم پرید

حمید pires در 12/9/1391 | 19:34 گفت:

منچستر باید بره تو زمین وستهم.
چلسی تو زمین ساوتهمپتون.
بقیه قرعه ها آسونه.

حمید pires در 12/9/1391 | 19:33 گفت:

آرسنال در بدترین قرعه تو جام حذفی باید تو زمین سوانسی بازی کنه !!

hamid saadi در 12/9/1391 | 19:32 گفت:

داداش خوب برای خودت میبریو میدوزی.
چه خبر خوبی هیلوود داره میمیره امیدوارم این گازیدیس احمق هم نفله شه بره پی کارش

محمد مهدی در 12/9/1391 | 19:21 گفت:

به افتخار عکس جدیدم

محمد مهدی در 12/9/1391 | 18:17 گفت:

دنیا غم میگیره وقتی ارسنال رو فرم نی انگا کلا عزای عمومیه . یکی منو روشن کنه هیلوود عملا چی کارس ؟؟؟ کاری به پستش ندارم . این و کرونکه پرنس جانن او گازیدیس هم داروغه ی اماراته . ونگر هم پدر تاک . پر هم جان کوچولو . جکی هم رابین هود !!! ژورو هم هیس !!! غس غاوس غاوس .
------------------------------------------------------------------

حمید pires در 12/9/1391 | 18:10 گفت:

چه خوب میشه هرسال به جای فروختن بازیکن مربی بفروشیم . امسال بولد بعد برگکمپ بعد ویرا و ... و در نهایت سالی که ونگر میخاد بازنشسته بشه و همه منتظرن آدامز جاشو بگیره

حمید pires در 12/9/1391 | 18:10 گفت:

چه خوب میشه هرسال به جای فروختن بازیکن مربی بفروشیم . امسال بولد بعد برگکمپ بعد ویرا و ... و در نهایت سالی که ونگر میخاد بازنشسته بشه و همه منتظرن آدامز جاشو بگیره

sepehr najafian در 12/9/1391 | 18:10 گفت:

اگه ايني که ميگم بشه عالي ميشه

مجتبی عابدی در 12/9/1391 | 17:39 گفت:

دنیا غم میگیره وقتی ارسنال رو فرم نی انگا کلا عزای عمومیه . یکی منو روشن کنه هیلوود عملا چی کارس ؟؟؟ کاری به پستش ندارم . این و کرونکه پرنس جانن او گازیدیس هم داروغه ی اماراته . ونگر هم پدر تاک . پر هم جان کوچولو . جکی هم رابین هود !!! ژورو هم هیس !!! غس غاوس غاوس .

محمد مهدی در 12/9/1391 | 17:29 گفت:

راستی مرسی بابته پستی که گذاشتی.

رضا شرافتیان: امیدوارم اینجور نشه

حمید pires در 12/9/1391 | 17:14 گفت:

بگو چرا دیروز باختیم چون هیلوود نبوده .
سپهر حرفات واقعا دلگرم کننده بود خدا کنه همین جوری که گفتی اتفاق بیفته.

parsa .R در 12/9/1391 | 16:29 گفت:

بچه ها هیلوود داره میمیره من که از مرد کسی خوشحال نمیشم ولی از تینکه یه خر کمتر بهتر یا شاید الکی باشه از خودشون در اورده باشن

شایان در 12/9/1391 | 15:33 گفت:

Arsenal chairman in hospital‏!‏‏!‏Arsenal chairman Peter Hill-Wood is recovering in hospital after suffering a heart attack on Friday.

بچه ها هیلوود حالش نامساعده...نمیدونم این خبر خوبیه یا بد‏!‏

masoud mahmudpur در 12/9/1391 | 15:32 گفت:

منم با علی موافقم.زاها بیاد ولکات میره

nima در 12/9/1391 | 14:55 گفت:

چه خوش خیالی پسر ونگر اینو میخواد جای وولکات بیاره!!!تازه این همه استعداد میگیره که چی بشه، هی بازیکنای جوان و آینده دار میشن چی برای ما؟؟؟؟؟؟؟

مهدی افسرده در 12/9/1391 | 14:46 گفت:

سایت چه خلوت شده

محمد مهدی در 12/9/1391 | 14:23 گفت:

در صورت حفظ ولکات از خریدش استقبال میشه.

البته من از قبل هم گفتم که این بازیکن استعداد بالایی داره و بعیده که نیم فصل جا به جا بشه به نظرم یه نیم فصل صبر میکنه تا بیشتر شناخته بشه بعدبره واسه تیم های بزرگ.

حمید فرازی در 12/9/1391 | 14:10 گفت:

البته پست اصلیش وینگ چپه. حداقل من چند بازی که ازش دیدم بیشتر چپ بازی کرده اما قابلیت بازی توی هر دو پست رو داره.

بازیکن فوق العاده با استعدادیه و با همین سن کم به تیم ملی رسیده. در صورت حفظ ولکات از خریدش استقبال میشه.

مشکل اصلی آرسنال هم تو این فصل یه وینگر خلاقه و همچین بازیکنی میتونه کمک زیادی بهمون کنه.

یکی از نزدیکان زاها گفته از بچگی هوادار آرسنال بوده اما فعلا ترس از نیمکت نشینی ممکنه مانع این انتقال بشه و مایله حداقل تا آخر فصل تو پالاس بمونه.

ali jamshidi در 12/9/1391 | 13:12 گفت:

به نظر من اومدن زاها يعني رفتن والكات. در ضمن ژيرود هنوز هم در رقابت براي پست خودش. پولدي جروينيو و گاهي شاماخ هستن. خود والكاتم هست. به نظر من همين هزينه رو صرف نگه داشتن والكات كنيم بهتره