خانه تکاني

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 336,208 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خانه تکاني

يه سري از بازيکنان از آرسنال ميروند.اول از همه اسطوره ي افسانه اي باشگاه يوهان ژورو و بابابزرگ تيم يعني سباستين اسکيلاچي هردو از آرسنال ميروند.ژورو احتمالا به هانوفر ميرود.اسکيلاچي نيز يا به فرانسه ميرود يا به ويگان.
مروان شاماخ نيز به احتمال زياد به بوردو باز ميگردد.شايد هم به اسپانيا و به تيم سلتاويگو ملحق شود.
آندره آرشاوين با 4 مليون احتمالا به ردينگ خواهد پيوست.
توماس آيسفيلد نيز به طور قرضي به يکي از تيم هاي دسته هاي پايين تر ليگ انگليس خواهد رفت.
احتمالا ايگناسي ميکل هم قرضي ميرود.
احتمال اومدن امويلا جدي شده.
زاها با توحه به تمديد تئو احتمالا به آرسنال نخواهد آمد.
به احتمال زياد آدرين لوپز به آرسنال ملحق خواهد شد.
يه مدافع حتما به آرسنال مياد.ولي هنوز مشخص نيست که کي.
شايد محمد ساخو يا سونزو بازيکنان زامبيايي.
تعدادي از نقل و انتقالات ليگ برتر:
دنيل استوريج
از چلسي به ليورپول مبلغ حدودي:12 ميليون پوند
آنجلو هنريکز
قرضي از منچستر يونايتد به ويگان اتلتيک
راجر اسپينوزا
از اسپورتينگ کانزاس سيتي به ويگان مبلغ حدودي:700 هزار پوند
دانيل کاريکو
از اسپورتينگ ليسبون به ردينگ مبلغ حدودي:600 هزار پوند

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 14/10/1391 | 19:30 گفت:

ما فقط میدیم هیچ وقت نمیگیریم

سید حسین در 14/10/1391 | 16:15 گفت:

راستی ارسنال علیرضا محمد رو بگیره خیلی خوبه هادفاع راست کلاسیک.....!

nima در 14/10/1391 | 15:42 گفت:

عالیه،این بازیکنا فقط لیست رو پر کردن و به هیچ دردی نمیخورن،البته به جز آرشاوین بیچاره که واقعا ونگر نابودش کرد!!!
یه خونه تکونیه خوبیه البته امیدوارم جایگزین هم داشته باشن!!!

ahmad behrozi در 14/10/1391 | 15:24 گفت:

از خبر های که گفتی مطمئنی نه ولکات هنوز تمدید کرده نه خرید امویلا جدیه

مهدی باقری در 14/10/1391 | 15:18 گفت:

خبرامویلا فقط درحد یک شایعه ی پوچه منبع موثقی نداره ولی خداروشکر رفتن نخاله ها خفن جدی شده

حمید پیرنیا در 14/10/1391 | 13:50 گفت:

چند خبر خوب: ونگر گفت جورو و اسکیلاچی هردو در لیست فروش هستند و اگر تیمی پیدا کنند میتونن برن. و اینکه به طور ضمنی پیشرفت مذاکرات با ولکات رو تایید کرد.

ali در 14/10/1391 | 13:47 گفت:

کو مدرک اصلی که ولکات تمدید کرده

حمید پیرنیا در 14/10/1391 | 12:59 گفت:

لوپز اصلا به درد ما نمیخوره خیلی شل بازی میکنه منو یاد شاماخ میندازه. اصلا باهاش موافق نیستم. در ضمن اومدن زاها هیچ ربطی به تئو نداره یه تیم وقتی 3 تا پست هجومی داره باید حداقل 6 بازیکن در این منطقه داشته باشه. چمبو و تئو و جیرود و جروینیو و پولدی شد 5 تا با توجه به اینکه جروینیو رو به نظر من تا آخر فصل از دست دادیم میشه 4 تا یعنی 1 یا 2 بازیکن تو پست هجومی حتما به ما اضافه میشن. با توجه به رفتن جورو و اسکیلاچی به احتمال 90% اونجا هم حداقل یه بازیکن میگیریم فقط باید دعا کرد یه باشگاه خر بشه و حاضر بشه اینارو بخره. در کل مطمئنا 2 خرید حداقل خواهیم داشت.

masoud mahmudpur در 14/10/1391 | 12:52 گفت:

امویلا بیاد خیلی خوبه اما اونجوری ارتتا نمیتونه فیکس باشه

farzam در 14/10/1391 | 12:45 گفت:

من مطمینم آرشاوین تو ردینگ موفق میشه بدبخت تو آرسنال تلف شد
خرید آدرین لوپز به نظر من محتمل ترین خرید آرسنال تو ژانویه باشه