بيشترين نقل و انتقالات آرسنال با کدام تيما بوده؟

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 336,342 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بيشترين نقل و انتقالات آرسنال با کدام تيما بوده؟

از لحاظ مبلغ
خريد:

سويا(2 بازيکن با مبلغ 41 ميليون يورو)


اورتون(6 بازيکن با مبلغ 30 ميليون يورو)


مالاگا(2 بازيکن با 29 ميليون يورو)

v

المپيک مارسي(3 بازيکن با 25/5 ميليون يورو)سائوتهمپتون(3 بازيکن 24 ميليون يورو)
موناکو(4 بازيکن با 24 ميليون يورو)بوردو(3 بازيکن با 20 ميليون يورو)آژاکس(3 بازيکن با 19 ميليون يورو)

و تيم زير 19 سال آژاکس(3 بازيکن با 19 ميليون يورو)اينتر(2 بازيکن با 17/5 ميليون يورو)


فروش:

بارسلونا(6 بازيکن با رقم خيره کننده ي 150 ميليون)منچستر سيتي(10 بازيکن با 85 ميليون يورو)رئال مادريد(2 بازيکن با 35 ميليون يورو)منچستر يونايتد(6 بازيکن با 32 ميليون يورو)يوونتوس(4 بازيکن با 21 ميليون يورو)ميدلزبورو(5 بازيکن با 13/5 ميليون يورو)اتلتيکو مادريد(2 بازيکن با 12 ميليون)وستهم(13 بازيکن با 11 ميليون يورو)بيرمنگهام(13 بازيکن با 10 ميليون يورو)سپورتسموث(12 بازيکن با 9 ميليون يورو)


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 4/3/1392 | 19:25 گفت:

آمار جالبی بود...مرسی!!!

masoud mahmudpur در 4/3/1392 | 19:15 گفت:

مرسی جالبههههههههه

سینا در 4/3/1392 | 18:55 گفت:

اااا راست میگی اینم یه عکس برای بچه هایی که نمی دونن فکر می کردم ریس رو 14-15 میلیون پوند خریده بودیم

http://ximg.co.uk/images/icybnl2axkp5w046vio.png

sepehr najafian در 4/3/1392 | 18:39 گفت:

سينا.دليلش اينه که مبلغ خريد خوزه آنتونيو ريس بيش از چيزي بوده که ما فکر ميکرديم.

sepehr najafian در 4/3/1392 | 18:38 گفت:

دقيقا سيتي و بارسا بلاي جون ما بودن.ما هم بلاي جون اورتون

سینا در 4/3/1392 | 18:37 گفت:

2 بازیکن از سویا 41 میلیون؟!؟!؟!؟! هر طوری بخوای حساب کنی نمیشه شاید عددی رو جا به جا نوشتی فکر کنم 14 میلیون باشه

مجتبی هانری در 4/3/1392 | 18:20 گفت:

ممنون؛ واقعا آمار خوبی بود!! تو این بازیکنان فقط بگم کوفت بارسا بشه نامردا بارها نشان دادند حتی بازیکنانی که نیازی هم بهش نداشتند به ما لینک یا از ما گرفتند.

jafar در 4/3/1392 | 18:20 گفت:

عالیییییییییییییییییی

محمد مهدي نوروزي در 4/3/1392 | 17:56 گفت:

نه کار بابام یزده

محمد مهدی در 4/3/1392 | 17:43 گفت:

اووووووووووووووووووف

ehsan zoola در 4/3/1392 | 17:28 گفت:

ما هم صفائیه

دانشجوی یزدی؟

ehsan zoola در 4/3/1392 | 17:19 گفت:

حالا گرفتم چیشد

محمد مهدي نوروزي در 4/3/1392 | 17:15 گفت:

راستی احسان خونتون کجای یزده ما صفاییه هستیم

محمد مهدي نوروزي در 4/3/1392 | 17:14 گفت:

احسان مگه بیکاره سپهر

فک کنم چند دقیقه ی دیگه بچه به سپهر بگن لینک بده تا صحتش معلون بشه

داداش دمت گرم زحمت کشیدی

ehsan zoola در 4/3/1392 | 17:09 گفت:

اقا من درست متوجه نشدم کاش اسم بازیکنان هم مینوشتی

مثلا ما 13 بازیکن به وستهم و بیر منگهام فروختیم ؟


آرمان امیراحمدی در 4/3/1392 | 16:59 گفت:

بسیار عالی

امیر صفای نیکو در 4/3/1392 | 16:29 گفت:

آمار خیلی عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود.خیلی بدرد میخوره.ممنون

محمد مهدي نوروزي در 4/3/1392 | 16:19 گفت:

مرسی لایک

Hamed.Sh در 4/3/1392 | 16:17 گفت:

خیلی آمار خوبی بود،مرسی