هيگواين

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 336,755 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هيگواين

خبرگزاري هاي متفاوتيورو اسپرت:آرسنال 30 ميليون براي هيگوان ميدهد.
گاردين:ونگر رکورد قيمت خريد بازيکن در آرسنال را با هيگواين خواهد شکست.
اکسپرس:از آنجايي که موضوع يووتيچ براي آرسنال منتفي شده است.آنها با 25 ميليون خواهان هيگواين هستند.
پرو ساکر تاک:پيوستن هيگواين يه آرسنال تقريبا قطعي شده.
مترو:آرسنال يوونتوس را براي خريد هيگواين شکست داد.
ايندپند:يوونتوس نگاه خود را به سمت توز برگرداند و هيگواين براي اين تيم منتفي شده است.


ديگه از شايعه گذشته.
حالا نظرتون چيه؟بياد؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehsan zoola در 28/3/1392 | 14:18 گفت:

محمد مهدی:
بابا کوتا بیا اینقد ننویس که من ضایع نمیشم
ولی به نظره من قدرت تمام کنندگی رونی بهتره

_______________________

قدرت تمام کنندگی به تنهایی مهم نیست مهم قرارگیری تو موقعیت و ایجاد موقعیت کردن برای خودش هست ک یه خصوصیت خیلی مهم مهاجمان هست

بازم بنویسیم تا متقاعد بشی ؟؟؟؟


masoud mahmudpur در 28/3/1392 | 09:51 گفت:

اییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییول

HAMED toopchi در 28/3/1392 | 08:18 گفت:

ما يه هافبك تكنيكي ميخوايم كه بتونه توپ برسونه. مهاجمامون خوبن.

♥Arsenal♥ در 28/3/1392 | 03:32 گفت:

22 ملیون هست مبلغ قرارداد....!!

امیدوارم بازیکنای نامی بخریم...!

برخلاف میل بتنیم چیزی که نیاز داریم بازیکن اسمی هست

محمد مهدی در 28/3/1392 | 00:57 گفت:

بابا کوتا بیا اینقد ننویس که من ضایع نمیشم
ولی به نظره من قدرت تمام کنندگی رونی بهتره

ehsan zoola در 27/3/1392 | 23:35 گفت:

نیما و محمد مهدی ... من کار ندارم رونی کجا میخاد بازی کنه ما باید نیاز تیم رو بسنجیم به هیچ وجه رونی قدرت تمام کنندگی هیگواین رو نداره ... در هر پستی رونی و هیگواین رو با هم مقایسه کنی من میگم رونی بهتره به جز پست فینیشر

نمیشه از رو تعداد گلهایی ک زدن مقایسشون کرد چون رونی خیلی کم تا حالا مهاجم بازی کرده ولی هیگواین هیمشه نوک بوده

تازه شما به حرف بازیکن گوش میدین ک گفته میخاد نوک بازی کنه ؟ مگه الکیه ؟ مربی ک پشم نیست قبل از اینکه فن پرسی بره چرا رونی نوک بازی نمیکرد تو منچستر از برباتف ک بهتر بود یا چیچاریتو و ولبک

رونی کنده به درد مهاجم نمیخوره ... تیم ملی انگلیس هم الان یا باید دفوئه رو بزاره مهاجم یا کروچ یا کارول یا رونی ... خب معلومه از بین اینا رونی خیلی بالاتره ...

در کل بگذریم ونگر خیلی خوب تر و بهتر خریدشو آنالیز کرده ک میخاد 25 تا بده بهش .... من تاحالا یادم نمیاد آرسنال تونسته باشه ستاره ای رو از چنگ یه تیم دیگه بخصوص یه تیم کله گنده دربیاره ... این دفعه مطمئنم ونگر یه نقشه هایی داره ک میخاد چنین کاری رو بکنه

خدایی جدا از اسماشون و بزرگیشون منطقی در مورد کاراییشون فکر کنید مطمئنم متقاعد میشین هیگواین رو بیشتر از رونی نیاز داریم

محسن عاشوری در 27/3/1392 | 23:22 گفت:

هیگوایین خوبه ولی دل بچه ها بیشتر با رونی هستش

محمد مهدی در 27/3/1392 | 23:21 گفت:

ehsan zoola:
حمید پیرنیا:
تو سیستم 4-3-3 ما که بیشتر 4-3-2-1 هست چیزی که برای اون 1 نوک لازم داریم یک مهاجم تمام کننده تمام عیاره نه یک مهاجم سایه مثل رونی یا یووتیچ . به نظر من خرید رونی اشتباه بزرگیه و بهترین گزینه همین هیگواین هست . آمار این بازیکن در رئال فوق العاده هست.

_____________________

لایک دقاقا قضیه همینه ک حمید گفت

نمیدونم چرا همه زوم کردین رو رونی

بابا ما سانتی و جکی و روسیچکی و حتی چمبو رو تو اون پست داریم فقط گرنیه رو تو اون پست برا نیمکت بگیریم بسه

البته تو بزرگی رونی هم شکی نیست
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

بابا دلیل رفتن رونی رو میدونین؟؟ چون دوس داره نوک بازی کنه ولی اونا ون پرسی رو نوک بازی میدن میخواد بره. اونوقت شما میگین مهجم سایست؟؟ شما بازی های تیم ملی انگلیس رو میبینین دیگه؟؟ خوب مهاجم نوک کیه؟؟

بهونه رونی بازی نکردن تو پست مهاجمه.

nima در 27/3/1392 | 22:49 گفت:

احسان جان رونی رو برای نوک ما منظورمون نه مهاجم سایه!!!خودش هم دوست داره که نوک بازی کنه!!!وگرنه حرف شما و حمید درسته!!!

ehsan zoola در 27/3/1392 | 22:42 گفت:

حمید پیرنیا:
تو سیستم 4-3-3 ما که بیشتر 4-3-2-1 هست چیزی که برای اون 1 نوک لازم داریم یک مهاجم تمام کننده تمام عیاره نه یک مهاجم سایه مثل رونی یا یووتیچ . به نظر من خرید رونی اشتباه بزرگیه و بهترین گزینه همین هیگواین هست . آمار این بازیکن در رئال فوق العاده هست.

_____________________

لایک دقاقا قضیه همینه ک حمید گفت

نمیدونم چرا همه زوم کردین رو رونی

بابا ما سانتی و جکی و روسیچکی و حتی چمبو رو تو اون پست داریم فقط گرنیه رو تو اون پست برا نیمکت بگیریم بسه

البته تو بزرگی رونی هم شکی نیست

ahmad behrozi در 27/3/1392 | 22:03 گفت:

یکم بگیر نگیر داره ولی در کل خیلی بدردمون میخوره

sadegh در 27/3/1392 | 21:57 گفت:

هیگواین در مقابل رونی صفره

محمد مهدی در 27/3/1392 | 21:56 گفت:

4 تا مهاجم بمون لینک شده که به ترتیب اولویت دوس داشتم اول رونی دوم یووتیچ سوم بنتکه و چهارم هیگواین بود.

ولی خوب امیدوارم موفقیت رو با ما تجربه کنه

حمید پیرنیا در 27/3/1392 | 21:12 گفت:

تو سیستم 4-3-3 ما که بیشتر 4-3-2-1 هست چیزی که برای اون 1 نوک لازم داریم یک مهاجم تمام کننده تمام عیاره نه یک مهاجم سایه مثل رونی یا یووتیچ . به نظر من خرید رونی اشتباه بزرگیه و بهترین گزینه همین هیگواین هست . آمار این بازیکن در رئال فوق العاده هست.

Rezvan Geran در 27/3/1392 | 20:31 گفت:

به نظر من بایذ دست از نسیه برداریم به نقد بچسبیم....از یونایتد که خیری به ما نرسیده...اینقد معطل رونی می مونیم تا آخر همه از دستمون میپرن.هیگواین خوبه بیاد زودتر.نانی هم خیلی خوبه.واقعا خوبه.گرنیه هم که چند وقته حرفش نیست باید بیاد..از هر 2-3 تا ایستگاهیش یکی گله

Morteza Bauer در 27/3/1392 | 20:28 گفت:

واقعا مثل اینکه قضیه هیگوان خیلی داره جدی میشه.منم مثل همه رونی رو ترجیح میدم.دیگه اگه نشد بهترین گزینه هیگوان هستش.

علی در 27/3/1392 | 20:07 گفت:

من رونی رو ب همه ترجیح میدم
لایک

Arian در 27/3/1392 | 19:51 گفت:

Gunners backed to land Higuain
Arsenal have emerged as Sky Bet's favourites to sign Gonzalo Higuain following a run of bets on the Real Madrid striker to move to the Emirates.

nima در 27/3/1392 | 19:38 گفت:

اگه رونی در دسترس نباشه هیگواین بد نیست!!!ولی اولویت باید با رونی باشه!!!