ليگ امسال(سخت تر از هميشه)

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 336,460 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ليگ امسال(سخت تر از هميشه)

.ليگ امسال قطعا سختتر خواهد بود.اکثر تيم هاي کوچکتر با اضافه کردن بازيکنان خوب به تيم خود مدعي پيروزي مقابل تيم هاي نامدار هستند.
براي مثال ساوتهمپتون با اضافه کردن لورن و واناياما قدرت دفاعي خود را بسيار افزايش داده.با داشتن مهاجمان خوب حالا آنها بسيار خطرناک هستند.
سوانسي با خريدن بوني(آقاي گل هلند)به همراه ميچو خط حمله ي بسيار خطرناکي به وجود مي آورند.به علاوه آنها شلوي رو هم خريدن.
نوريچ هم با خريد وولوسوينکل قدرت زيادي به خط حمله ي خود داده.همينطورر با خريد گاريدو و اولسن کناره هاي خود را بسيار قدرتمند کرده اند.
فولام هم با خريد آمبرابوئتا به دفاع خود استحکام بخشيده.
چلسي و سيتي هم خودتون ميدونيد.

ساير تيم ها هم حتما بازيکناني رو براي قدرتمند کردن تيم خود بازيکنايي رو به خدمت خواهند گرفت.
تيم هاي انگليسي تا به حال بيش از 200  ميليون يورو براي خريد بازيکنان خارج از ليگ هزينه کردن.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

majid در 22/4/1392 | 14:10 گفت:

اگه کاوانی 60 تا بیرزه, سوارز بیشتر از 40 تا هم میرزه

حاکم 26 در 22/4/1392 | 13:39 گفت:

بابا این سوارز 30 تا همبراش زیاده چه برسه به 40 تاااااااااااااااااا...مگه پول علفه خرسه آخه....
-------------------
مگه تو پولشو میدی که انقدر حرس میخوری؟

توپچی جنوب در 22/4/1392 | 08:35 گفت:

ددرسته امسال خيلي ليگ باحال هست و رقابت ها نزديك.
يه لحظه چشمات رو ببند و تركيب آرسنال رو با اين ٤تا تصور كن.
سوارز.... فليني...... وليامز... سزار
پسر قهرماني تو شاخمونه.;)

حسین ملازینل در 21/4/1392 | 17:13 گفت:

بابا این سوارز 30 تا همبراش زیاده چه برسه به 40 تاااااااااااااااااا...مگه پول علفه خرسه آخه....

omid در 21/4/1392 | 16:02 گفت:

هرروزصبح به عشق ارسنال ازخواب پا میشم میام توسایت اما بازم هیچی.http://www.arsenal.ir/images/smile/10.gif

majid در 21/4/1392 | 15:16 گفت:

بچه ها فاز ندین الکی قلبمون وایمیسته اخه کجا گفته ارسنال 40 میلیون پیشنهاد داده به سوارز؟؟؟

مازیار در 21/4/1392 | 15:15 گفت:

منچستر امسال ضعیف تره.
چلسی با وجود مورینیو و خریداش قوی تره اما شاید چند هفته ی اول به مشکل بخوره.
سیتی درسته خوب خرید کرده اما باز هم اونقدرا شاخ نیستن.
تاتی خوب بوده.

iman در 21/4/1392 | 14:55 گفت:

فقط هیگی و سوارز با ترکیب 4-4-2

masoud mahmudpur در 21/4/1392 | 14:39 گفت:

ما هم کراولی و سانوگو رو گرفتیم

مهدی در 21/4/1392 | 14:38 گفت:

بچه ها پولدی ماه رمضان رو به دیابی .و خدیرا الشعراوی و اوزیل تبریک گفت چقدر اخلاق خدایی من

مهدی در 21/4/1392 | 14:30 گفت:

فوری پیشنهاد 40 ملیون پوندی ارسنال به سوراز

ایول راستی ونگر دوباهر افتاده دنبال ویلیامز با مصدومیت ورما

سوراز-ویلیامز-سزار

همین سه تا کافین

محمد مهدي نوروزي در 21/4/1392 | 14:21 گفت:

ونگر ررررررررررررررررررر

nima در 21/4/1392 | 14:21 گفت:

این فصل رقابت تو لیگ جزیره فوق العاده میشه!!!
آرسنال هم اگه بازی کن خرید که رقابت قشنگ تر هم میشه و آرسنال هم به جمع مدعیا اضافه میشه اگه هم نخرید که واقعا فصل بی خودی رو پیشرو خواهیم داشت!!!
چون همینطور که میدونی چلسی مورینیو رو آورده خودش واقعا تاثیر داره رو تیم و اونا خیلی قوی میشن،یکی این که فرگوسن هم رفته و دیگه منچستر نمیتونه مثل فصل قبل اون شکلی فاصله بگیره،من سیتی هم که مثل همیشه خریدای قیمتی داشته و بقیه تیم ها هم که سپهر گفت دیگه مثل ساوتهمپتون و سوانسی و..که خیلی قوی شدن!!!
و فقط آرسنال مونده که هنوز که هنوز همون آرسنال و هیچ حس رقابتی تو این تیم دیده نمیشه با بقیه تیم ها!ما هم احتیاج به خرید داریم برای رقابت با این تیم ها!!!
امیدوارم خرید صورت بگیره!!!

محمد مهدي نوروزي در 21/4/1392 | 14:20 گفت:

ساندرلند التیدر جیاکیرینی دیاکیته مانونه

majid در 21/4/1392 | 14:07 گفت:

اخ که اگه سوارز بیییااااد.... هم از هیگی بهتره هم رونی... خداییش هیگی بیشتر از 25 تا هم نمیرزه... هرکی یه نظری داره ولی به نظر من که سوارز چیزی از کاوانی کم نداره... بخدا بیاد رکورده گلزنیش از ون پرسیم بهتر میشه... به امیده اینکه بیاد

ahmad behrozi در 21/4/1392 | 14:05 گفت:

پیشنهاد 40 تای واسه سوارز؟؟؟؟
بابا بی خیال نه آرسنال همچین پیشنهادی میده نه اصلا سوارز 40تا میارزه

Morteza Bauer در 21/4/1392 | 13:59 گفت:

اگه ارسنال بازیکن نخره دیگه حتی برای سهمیه هم بدجوربه مشکل میخوره.بدتره فصل گذشته.سوارز عالیه.ولی نمیاد.

T.Vermaelen در 21/4/1392 | 13:51 گفت:

Arsenal told to pay £40m for Luis Suarez!
یعنی میشه این پیشنهاد بدن به سوارز