کمتر از يک هفته.به شروع ليگ

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 337,890 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کمتر از يک هفته.به شروع ليگ

ارزيابي 10 تيم انگليسي



1-استوک سيتي

استوک سيتي براي فصل جديد تيم خوبي آماده کرده.بسياري از باريکنان پا به سن گذاشته از تيم خارج شدن و بازيکنان جوان به تيم پيوستن که از مهمترين آنها ميتوان به مارک مونيسيا بازيکن سابق بارسلونا اشاره کرد.آنها همچنين در آستانه ي خريد مامه بريم ديوف بازيکن سنگالي هانوفر هستند که شايد حدود 16 ميليون هزينه روي دست اين تيم بگذارد.در فصل جديد از آنها انتظار ميرود بتوانند در ميانه ي جدول قرار بگيرند.




2-استون ويلا

استون ويلا تيمي بسيار جوان را آماده کرده.بازيکناني که امسال به اين تيم اضافه شدن همگي زير 23 سال يا حداکثر 23 سال سن دارند.بزرگترين کاري که آنها در اين فصل نقل و انتقالات انجام دادن نگه داشتن کريستين بنتکه ،جوان با استعداد بلژيکي و گلزن بود.
از آنها انتظار ميرود امسال با تيم جواني که دارند بتوانند خود را از منطقه سقوط دور کنند.




3-اورتون

اين تيم ليورپولي بر خلاف گذشته امسال توانست بازيکنان مهم خود را از جمله فلايني و ليتون بينز را در گوديسون پارک نگه دارد ولي در خريد بازيکن بازيکن مهم خاصي به اين تيم اضافه نشد.شايد مهمترين آنها آرونا کونه از ويگان بود. مهمترين اتفاق امسال براي اورتون جدايي مويس،مربي کارکشته ي اسکاتلندي از اين تيم و آمدن روبرتو مارتينز مربي جوان اسپانيايي بود.از اين تيم انتظار ميرود که به طور قطع سهميه ي يورو ليگ را کسب کند.و همنيطور تلاش خود را براي گرفتن سهميه ي چمپيونز ليگ اتجام دهند.




4-تاتنهام

عملکرد آنها در اين فصل نقلو انتقالات فوق العاده بوده.بازيکن بزرگي مانند پاولينهو و سولدادو و جوان با استعداد بلژيکي به نام ناصر چادلي به تيم اضافه شدند.تکليف گريت بيل بازيکن جوان و قدرتمند ولزي براي تيم مشخص نيست.ولي در صورت ماندن اون تيمي بسيار قدرتمند تشکيل خواهند داد.از آنها انتظار ميرود سهميه ي چمپيونز ليگ را کسب کنند.و حتي اگر خيلي خوشبينانه به اين تيم نگاه کنيم.آنها اندکي شانس قهرماني هم دارند.




5-چلسي

حضور مورينيو،خريد چند بازيکن جوان با استعداد از جمله آندره شورله بازگشت بازيکنان قرضي موفق به تيم از چلسي تيمي بسيار قدرتمند ساخته بيشتر مردم چلسي را شانس اول قهرماني ميدوند.و اگر تيم هاي ديگر به خودر نجنبند قطعا همينطور خواهد بود.از چلسي امسال انتظار قهرماني ميرود.




6-ساندرلند


بعد از فصلي کابوسوار آنها امسال را با مربي جنجالي خود يعني پائولو ديکانيو آغاز ميکنند.آنها عملکرد نسبتا خوبي رو در بازار نقل و انتقالات داشته اند و آلتيدوره مهاجم آمريکايي و امانئوله جياکريني هافبک مليپوش سابق يوونتوس را به تيم خود اضافه کرده اند.از آنها امسال انتظار حضور در ميانه هاي جدول ميرود.




7-سائوتهمپتون

عملکرد خوب آنها در فصل قبل انتظارات را بالا برده.به خصوص که با خريد دو بازيکن خوب يعني دژان لورن و ويکتور واناياما فاز دفاعي خود را بسيار قدرتمند کرده اند.با داشتن مهاجماي خوب آنها براي هر تيمي خطرناک هستند.از آنها انتظار ميرود فصل جديد بتوانند در ميانه هاي جدول قرار گيرند.




8-سوانسي

عملکرد شگفت انگيز و قهرماني در جام اتحاديه اعتماد به نفس تيم را بسيار بالا برده.همينطور که آنها در فصل نقل و انتقالات عملکرد بسيار خوبي داشتند.آنها وايلفرد بوني (آقاي گل هلند) و چند بازيکن جوان رو به خدمت گرفتد.آنها در فصل جديد قطعا بسيار قويتر از فصل پيش ظاهر خواهند شد.از آنها انتظار ميرود در فصل جديد بتوانند سهميه ي يورو ليگ را کسب کنند.




9-فولام

آنها فصل پيش نتوانستد در حد و اندازه هاي نام خود بدرخشند.امسال هم تغيرات خيلي خاصي در تيم ايجاد نشد.شايد پيوستن آمبرابوئتا ،استکلمبرگ و عادل ترابت بتواند در اين تيم پا به سن گذاشته تغيراتي ايجاد کند.از آنها انتظار ميرود امسال در ميانه ي بالايي جدول قرار گيرند.




10-ليورپول

چند سال پايينتر ماندن از تيم همشهري(اورتون) اصلا به مذاق هوادارن اين تيم خوش نيامده.امسال هم وضعيت تيم خيلي خوب به نظر نميرسد.بازيکناي خوب تيم کم کم دارند پا به سن ميگذارند.وضعيت سوارز هم اصلا خوب نيس.عدم اعتماد به نفس در تيم موج ميزند.خريد هاي تيم هم چنگي به دل نميزد.بايد ديد که امسال براي اين تيم پر طرفدار چه اتفاقاتي پيش مي آيد.از آنها انتظار ميرود امسال در بتوانند به چمپونز ليگ برسند.هر چند که خيلي بعيد به نظر ميرسد.





10 تيم ديگر باشد براي فردا
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

tofigh در 21/5/1392 | 14:32 گفت:

مرسی...

امیر صفای نیکو در 21/5/1392 | 12:53 گفت:

این بنیتز دزد افتاده دنبال گوستاوو...توی لیورپولم همینطوری دنبال آرسنال بود هر چی به ما لینک میشد میخرید.امسالم که هیگواین و خرید...

توپچی جنوب در 21/5/1392 | 12:06 گفت:

مرسي داري سپهر جان عالي بوود.

علی قاسمی در 21/5/1392 | 11:28 گفت:

مرسی ..خیلی خوب بود

حميدرضا در 21/5/1392 | 11:10 گفت:

سلام عالي بود.به اميد خريد بازيكنان خوب

محمد مهدي نوروزي در 21/5/1392 | 01:33 گفت:

مرسی از پستت

حاکم 26 در 21/5/1392 | 00:12 گفت:

دمت گرم سپهر

آرین در 21/5/1392 | 00:07 گفت:

ممنون امین.تو این دو هفته سوارز و گوستاوو یا فلینی رو بگیریم,شاهکاره.

sepehr najafian در 20/5/1392 | 22:09 گفت:

مرسي امير

masoud mahmudpur در 20/5/1392 | 21:49 گفت:

مرسی

امین در 20/5/1392 | 21:46 گفت:

آرین تا 2 هفته دیگه

سینا در 20/5/1392 | 21:43 گفت:

جعفر تو خوده کوالیتی ای

امیر صفای نیکو در 20/5/1392 | 21:29 گفت:

مرسی از پست با کیفیتت.خسته نباشی...ممنون

jafar در 20/5/1392 | 21:10 گفت:

ونگر به من پیشنهاد داده برم هافبک دفاعی بشم

سینا در 20/5/1392 | 20:30 گفت:

سانیا خیلی خوب بوده این چند وقته و به نظرم به فرم قبلیش برگشته بازی با سیتی که استثنایی بود رمسی هم همینطور بوده ولی امیدوارم هر چه زودتر یه هافبک دفاعی بگیریم هر کی باشه سوارز هم همینطور

آرین در 20/5/1392 | 20:04 گفت:

ممنون.منتظر 10 تای بعدی هستم.امیدوارم تو عکس ارسنال سانیا نباشه که من سرمو بکوبم به میز .یه سوال:کسی میدونه فرصت نقل و انتقالات کی تموم میشه؟