آمار لیگ برتر تا هفته ی شانزدهم

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 350,308 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آمار لیگ برتر تا هفته ی شانزدهم

.تیم آرسنال با 35 امتیاز صدرنشین است.لیورپول و چلسی با 33 امتیاز در رده ی های بعدی قرار دارند.

سوارز تا به این جا با زدن 17 گل آقای گل جزیره محسوب میشود.اصلی ترین رقیب او آگوئروی آرژانتینی با 13 گل است.دنیل استوریج از لیورپول 8 گل زده است.
وین رونی از منچستر، آرون رمزی از آرسنال،لوک رمی از نیوکاسل،لوکاکو از اورتون با 8 گل در رتبه ی های بعدی قرار دارند.
ون پرسی،ژیرود و نگردو نیز 7 گل به ثمر رسانده اند.

در تعداد پاس گل مسعود اوزیل از آرسنال با 7 پاس گل صدرنشین است.جرارد از لیورپول و رمزی دیگر بازیکن آرسنال نیز 6 پاس گل داده اند.
رونی،میرالاس و زابالتا نیز 5 پاس گل داده اند.

چیکو فلورس از سوانسی،لوکاس لیوا از لیورپول،یوسف مولومبو از وست برم،متیو دبوشی از نیوکاسل،جوناس اولسن از وستبرم،متیو فلامینی از آرسنال،کورتیس دیویس از هال سیتی،جاناتان والترز از استوک و وین رونی از منچستر یونایتد با دریافت 5 کارت زرد خشن ترین بازیکنان لیگ بودند.

ترتیب تیم ها از آرام ترین تا خشن ترین:RankTeamYellowRedPoints
1 Norwich City 18 0 18
2 Crystal Palace 16 2 20

Cardiff City 20 0 20
4 Liverpool 22 0 22
5 Southampton 25 0 25
6 Chelsea 24 1 26

Fulham 26 0 26

Manchester City 26 0 26
9 Arsenal 23 2 27

Tottenham Hotspur 27 0 27
11 Sunderland 20 4 28

Newcastle United 24 2 28

West Ham United 24 2 28

Hull City 26 1 28

Everton 28 0 28

West Bromwich Albion 28 0 28
17 Aston Villa 29 0 29
18 Swansea City 28 1 30
19 Manchester United 31 0 31
20 Stoke City 36 0 36تیم آرسنال با 11 برد بیشترین تعداد برد را در بین تیم های لیگ انگلیس داشته است.
کریستال پالاس،فولام و ساندرلند با 11 باخت بیشترین تعداد باخت را داشته اند.
ساندرلند با 2 برد کمترین تعداد برد را داشته است.(یکیش مقابل منچستر سیتی بوده)
اورتون نیز فقط با یه باخت کمترین میزان باخت را داشته است.
فولام و کریستال پالاس فقط با 2 مساوی کمترین تعداد مساوی در لیگ را داشته اند.
اورتون با 7 مساوی بیشترین مقدار را به دست آورده است.

منچستر سیتی با 47 گل زده بهترین خط حمله را داشته است.لیورپول با 39 گل و آرسنال با 33 گل در رتبه های بعدی هستند.
بدترین خط حمله از آن کریستال پالاس با فقط 11 گل زده است.ساندرلند و کاردیف با 12 گل در رتبه های بعدی هستند.

بهترین خط دفاع از آن تیم های اورتون و ساوتهمپتون با 15 گل خورده است.آرسنال با 17 گل خورده سوم است.
بدترین خط دفاع را فولام و ساندرلند با 30 گل خورده دارند.نوریچ با 29 گل خورده سوم است.
فولام ضعیفترین عملکرد را نسبت به قدرت بازیکنان خود داشته است.
اورتون نیز به نسبت بهترین عملکرد را داشته.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 25/9/1392 | 21:02 گفت:

آمار دفاعيمون تو بازي با السيتي به فنا رفت!
اميدوارم ژانويه با خريد يه مهاجم با كلاس مثل لواندوفسكي قدرت خط حمله مون رو از ايني كه هست بيشتر كنيم.

shima در 25/9/1392 | 18:27 گفت:

خیلی خوب بود.c:

mohsen abbasi در 25/9/1392 | 17:25 گفت:

خسته نباشی

masoud mahmudpur در 25/9/1392 | 14:41 گفت:

مرسی

♥Arsenal♥ در 25/9/1392 | 12:46 گفت:17 گل و شش بازی کمتر

واقعا عالیه......

سید محمد رضا در 25/9/1392 | 11:41 گفت:

دمت گرم داداش

حاکم 26 در 25/9/1392 | 11:20 گفت:

Thanks Sepehr

پیش بینی بازی بعدی آرسنال