بازیکنان قرضی و جوان

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 350,313 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازیکنان قرضی و جوان

به نظرتون کدومشون در آینده به درد میخورن.1-امیلیانو مارتینز(دروازه بان-شفیلد ونزدی)5 بار در ترکیب قرار گرفته.2 کلین شیت هم داشته
2-آستین لیپمن(وینگ راست-بورهام وود)تا به حال بازی ای نداشته است.
3-هکتور بلرین(دفاع راست-واتفورد)4 بازی انجام داده و یه پاس گل نیز داشته.
4-نیکو یناریس(هافبک دفاعی-بورنماوف)هیچ بازی ای انجام نداده
5-چوکس آنه که(هافبک میانی-کرو آلکساندرا)17 بازی برای تیمش انجام داده.2 گل و 3 پاس گل هم داشته.
6-ایگناسی میکل(دفاع میانی-لستر سیتی)5 بازی برای تینش انجام داده و یک گل هم زده.
7-یوهان ژورو(دفاع میانی-هامبورگ)11 بازی برای هامبورگ بازی کرده.
8-فرانسیس کوکلین(هافبک دفاعی_فرایبورگ)13 بازی انجام داده.
9-جوئل کمپل(وینگر-المپیاکوس)14 بازی و 5 گل و 8 پاس گل برای تیمش.
10-ویلینگتون سیلوا(وینگر-رئال مورسیا)13 بازی و 2 پاس گل

این آمار فقط مربوط به لیگ داخلی هست و شامل کاپ های دیگر نمیشود.


به علاوه ی اینها ما بازیکنانی داریم که در تیم باقی موندند و جای نرفته اند.
مثل:
فریمپونگ که در تیم زیر 21 سال 2 بازی کرده و یه گل زده.
نبری در تیم زیر 21 سال در 2 بازی 2 گل زده و 2 پاس گل داده.
یایا سانوگو که در تیم زیر 20 سال در 7 بازی 4 گل زده و 2 پاس گل داده.
میایچی هم در تیم زیر 21 سال در 2 بازی 1 گل و 1 پاس گل داشته.نظرتون چیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 3/10/1392 | 17:31 گفت:

مارتينز و ژورو تو آفسايدن
شايد كوكلن،كمپل و نبري يه چيزي بشن

shima در 29/9/1392 | 15:37 گفت:

نبری که عالیه!!ولینگتون سیلوام خوبه.

میلاد آرشام در 29/9/1392 | 12:46 گفت:

یوهان ژورو

آرین در 29/9/1392 | 02:22 گفت:

نبری و میگل و جوئل کمپل به نظرم میتونن کمک کنن.مخصوصا نبری که به نظرم حقش فیکسه

امیر حسین صالحی در 28/9/1392 | 23:18 گفت:

فقط سانوگو

mehdi در 28/9/1392 | 23:12 گفت:

در خواست بخشش ویلشر رد شد

Alireza در 28/9/1392 | 20:40 گفت:

تنها امیدم به نبری و ولینگتن و کمپل و میگله

masoud mahmudpur در 28/9/1392 | 20:00 گفت:

نبری که عالیه.یناریس و سانوگو و بلرین و زلالم هم تا جایی که من میدونم خوبن

محمد مهدی در 28/9/1392 | 14:28 گفت:

نبری، بلرین، آکپوم، آنکه، جوئل کمپل و میاایچی، میتونن به تیم اصلی اضافه شن در سال های آینده.

همینطور، تورال، زلالم، کرولی که خعلی خعلی خوبن.