آمار لیگ برتر در پایان هفته 23

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 350,312 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آمار لیگ برتر در پایان هفته 23

آمار و ارقام
تعداد برد ها:

چلسی:16 برد
منچستر سیتی:14 برد
سائوتهمپتون:13 برد
آرسنال تاتنهام منچستر یونایتد:12 برد
لیورپول:11 برد
وستهم:10 برد
سوانسی و استوک سیتی:9 برد
نیوکاسل:8 برد
اورتون:6 برد
کریستال پالاس وستبرومویچ استون ویلا کیو پی آر:5 برد
ساندرلند برنلی هال سیتی و لستر سیتی:4 برد

بیشترین مساوی:

ساندرلند:11 مساوی
اورتون کرستال پالاس برنلی:8 مساوی

بیشترین گل زده:

چلسی:52 گل زده
منچستر سیتی:46 گل زده
آرسنال:44 گل زده

کمترین گل زده:

استون ویلا:11 گل زده(فاجعس)
هال سیتی وستبرومویچ:20 گل زده
لسترسیتی برنلی ساندرلند:21 گل زده

کمترین گل خورده:

سائوتهمپتون:17 گل خورده
چلسی:20 گل خورده
منچستر یونایتد:22 گل خورده

بیشترین گل خورده:

کیو پی آر:42 گل خورده
برنلی:38 گل خورده
لسترسیتی:37 گل خورده

برترین گلزنان:

دیگو کوستا:17 گل
سرخیو آگوئرو:14 گل
چارلی آستین:13 گل
الکسیس سانچز:12 گل
هری کین:10 گل

بهترین بازیسازان:

فابرگاس:15 پاس گل
لیتون بینز و گوفلی سیگوردسون :8 پاس گل
دوسان تادیچ اسکار الکسیس سانچز و استورات داونینگ:7 پاس گل

خشن ترین بازیکنان:

سیران کلارک و کالوم چمبرز:6 کارت زرد و 1 کارت قرمز
لی کارترمول:9 کارت زرد

مقدار خشونت تیم ها:به ترتیب از آروم ترین تا خشن ترین:

کرستال پالاس
لسترسیتی
برنلی
منچسترسیتی
استوک سیتی
ساندرلند
لیورپول
وستهم
سائوتهمپتون
آرسنال
نیوکاسل
کیو پی آر
منچستریونایتد
استون ویلا
وستبرومویچ
سوانسی
تاتنهام
چلسی


دو آمار جالب:

منچسترسیتی تنها تیمی بوده که تا الان اخراجی نداشته
کیو پی آر تمام بازی های خارج از خونشو تو این فصل باخته(حتی یه مساوی هم نداره)


ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 16/11/1393 | 03:10 گفت:

نقل قول :
پودولسكي از ليست يورو ليگ اينتر خط خورد!!! يه سؤال دارم نيمكت نشيني ارسنال بهتره يا تو اينتر؟!!! خيليييييييي اشتباه كرد خيليييييي! فكر كنم الان ارسنال رو داره ميبينه حسرت ميخوره لاقل تو ارسنال همون ٣٠ دقيقه هم تو چمپيونز به ميدان ميرفت كلي افتخار بود حالا بايد تو اينتر خفت بكشه
خيلي دوسش داشتم اشتبا كرد


پاسخ شما : طبق قوانین یوفا، اینتر تنها می توانست یک بازیکن که سابقه بازی در مسابقات این فصل لیگ قهرمانان اروپا را در کارنامه دارد، به لیست اضافه کند.

حسن در 15/11/1393 | 14:28 گفت:

پودولسكي از ليست يورو ليگ اينتر خط خورد!!! يه سؤال دارم نيمكت نشيني ارسنال بهتره يا تو اينتر؟!!! خيليييييييي اشتباه كرد خيليييييي! فكر كنم الان ارسنال رو داره ميبينه حسرت ميخوره لاقل تو ارسنال همون ٣٠ دقيقه هم تو چمپيونز به ميدان ميرفت كلي افتخار بود حالا بايد تو اينتر خفت بكشه
خيلي دوسش داشتم اشتبا كرد

حسن در 15/11/1393 | 13:36 گفت:

فان خال گفته قوي ترين تيم حاضر در اين مرحله جام حذفي منچستره!!! عجب رويي داره اين بشر!! اين ارسنالي الان ما ميبينيم از رئال هم ميبره!
حالا وقتي به توپ بسته شد حساب كار دستش مياد ... اميدوارم تركيبمون بدون مصدوم كامل بمونه

مهرزاد در 14/11/1393 | 12:24 گفت:

نقل قول :
گابریل احتمالا مهاجم نوکه!!!! D:


پاسخ شما :

بابا بعضی ها تا فینال جام باشگاه ها با یه دونه بازی رفتن. من بیشتر تاکیدم رو منطقی بودن بود که مثل فصل گذشته نشه. تا دوقدمی جام رفتن و با کله زمین خوردن! بیشتر حفظ خونسردی!
اگه کامنت باعث خنده ی دوستان شده چشه بهتر.

amin در 14/11/1393 | 10:52 گفت:

گابریل احتمالا مهاجم نوکه!!!! D:

majid در 13/11/1393 | 22:37 گفت:

نقل قول :
i'm sorry

it's time to change


پاسخ شما :
مشکلات زندگی اینقد زیاد شده که دیگه واسه ادم حواس نمیمونه

مهرزاد در 13/11/1393 | 20:10 گفت:

i'm sorry

it's time to change

علیرضا در 13/11/1393 | 19:52 گفت:

نقل قول :
نظر چتد تن از دوستان رو خوندم(نه فقط اینجا) من در یک چیز عجبم که باز ما چند بازی رو بردیم و مشکلات تیم رو فراموش کردیم. یعنی الان دفاع ما خوبه!؟ به یه تیم رئال بخوریم مونرئال و مرته می خوان بیل و کریس رونالدو رو بگیرن!
چرا خیلی ها باز فقط دارن از مهاجم نوک حرف می زنن؟ اصلا کسی درباره ی دفاع نمی گه.
واقعا فکر می کردم نیم فصل یه دفاع بگیریم. ولی باز نگرفتیم حداق به صورت قرضی.
نمی دونم شاید من بیش از حد منفی فکر می کنم.

It's time to change


پاسخ شما : داداش گابریلو چی فرض کردی؟
http://www.arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=796&PostID=8929

رضا کاظمی در 13/11/1393 | 19:46 گفت:

خوب یه دفاع گرفتیم دیگه

مهرزاد در 13/11/1393 | 19:36 گفت:

نظر چتد تن از دوستان رو خوندم(نه فقط اینجا) من در یک چیز عجبم که باز ما چند بازی رو بردیم و مشکلات تیم رو فراموش کردیم. یعنی الان دفاع ما خوبه!؟ به یه تیم رئال بخوریم مونرئال و مرته می خوان بیل و کریس رونالدو رو بگیرن!
چرا خیلی ها باز فقط دارن از مهاجم نوک حرف می زنن؟ اصلا کسی درباره ی دفاع نمی گه.
واقعا فکر می کردم نیم فصل یه دفاع بگیریم. ولی باز نگرفتیم حداق به صورت قرضی.
نمی دونم شاید من بیش از حد منفی فکر می کنم.

It's time to change

ارمان در 13/11/1393 | 16:59 گفت:

آمارت جالب بود ولی من سیتی که بازی با چلسی توی اتحاد اخراجی داد فک کنم زابالتا بود که اخراج شد که بعدش فردوسی پور به کاستا میگفت چرک فوتبال

حسین در 13/11/1393 | 14:17 گفت:

خدا قوت

علیرضا در 13/11/1393 | 14:12 گفت:

مرسی جالب بود

مهرزاد در 13/11/1393 | 11:56 گفت:

جالب بود.
تشکر.

mohsen abbasi در 13/11/1393 | 10:35 گفت:

خسته نباشی

محسن عاشوری در 13/11/1393 | 03:38 گفت:

ممنون از آمارها .. جالب بود