توپ طلا

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 337,822 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

توپ طلا

نظر شما؟


به نظر شما توپ طلای امسال باید مال کی باشه.مسلما رونالدو و مسی و بعد نیمار مدعی های اصلی امسال هستند.هر چند معتقدم ون پرسی میتونست بین این ها باشه ولی بدبختانه نیست.فابرگاسم میتونه بین 3 نفر آخر باشه.
به نظر من رونالدو بهترین گزینه است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

عليرضاپارسا فرد در 1/9/1390 | 12:15 گفت:

اين كه بايد صد درصد از رئال وبارسا باشه توش شكي نيست ولي حالا كه بايد بين رونالدو ومسي انتخاب كنيم من ميگم رونالدو خداييش امسال همش پنالتي ها را ميدنم مسي بزنه تا از رونالدو عقب نيفته به نظر من امسال بايد رونالدو و ون پرسي را ميزاشتن كه چون تو انگليسه نميزارن ولي در كل حالا كه بايد حتما بدن به لاليگا من ميگم حق رونالدوست

hamed در 1/9/1390 | 11:44 گفت:

آره دیگه آنری با اون بازی خوبش نتونست حقشو از اینا بگیره حالا که دیگه بازیکنایی مثل مسی و رونالدو فقط مورد توجه قرار گرفتند........

محمد يزداني در 1/9/1390 | 08:13 گفت:

شما فكر ميكنيد ميان از آرسنال انتخاب ميكنن؟چند سال پيش كه يادتونه حق آنري بود بعد يكي ديگه انتخاب شد چونكه آنري تو آرسنال بازي ميكرد انتخاب نشد چيزي كه خيلي از كارشناسا اعتراف كردن.پس بايد يا تو بارسا باشه يا تو رئال.

sam baygan در 1/9/1390 | 02:28 گفت:

از هردو تاشون بدم میاد.
اون مردیکه پرتقالی! که اینقد رذیلت های اخلاقی ازش دیدم که شیث باید بره جلوش لنگ بندازه!
اون مردیکه هورمونیم به خاطر اینکه انارفروشه!

علی ارشدی در 1/9/1390 | 01:51 گفت:

خیلیا مستحق این جایزه بودن که بهشون ندادن مثلا آنری مثلا رائول و خیلی های دیگه

سید امین هاشمی در 1/9/1390 | 00:59 گفت:

آی گفتی محمد رضا.2سال آنری آقای فوتبال جهان بود 1سال دادن به رونالدینیو یه سال دیگه دادن به شوچنکو!من اینقد گریه کردم که نزدیک بود بمیرم..

محمدرضاجاشي در 1/9/1390 | 00:55 گفت:

گير بارسايي نياد كار به بقيش ندارم
فيفا و يوفا باارسنال ميونشون خوب نيست و پر از فسادن زماني كه انري تو جهان اقايي ميكرد انتخاب نشد چه برسه رابين
فابرگاسم كاملا خائنه

رضاشاماخ چوک بندر در 30/8/1390 | 23:57 گفت:

آقاشهرام شماچطورکانالای نواواسکای روبازکردین؟اگه دانگله اسم دانگلش چیه؟

رضاشاماخ چوک بندر در 30/8/1390 | 23:57 گفت:

آقاشهرام شماچطورکانالای نواواسکای روبازکردین؟اگه دانگله اسم دانگلش چیه؟

توپچی جنوب در 30/8/1390 | 23:46 گفت:

حسین عسگریان خیلی با حالی پسر خیلی باحال گفتی باید همین کارش بکنن!!!!!!!!!!!!!!!

نوا اسپرت 1و2 شبکه یونانیه اونم بازی های لیگ انگلیس رو پخش میکنن.من همیشه از اون شبکه ها پخش مستقیم میبینم
اسکای کالچو 4هم همینطور

رضا کاظمی در 30/8/1390 | 23:13 گفت:

دادا به ما چه ربطی داره که به کی میخواد بده

علیرضا در 30/8/1390 | 22:46 گفت:

توپ طلا رو به هر کی که میخوان بدن.........حالم از این مراسم توپ طلا به هم میخوره............
همچنین بیشتر حالم از سیاست های فیفا به هم میخوره...............

hamidtopchi در 30/8/1390 | 22:45 گفت:

رتوپ طلا بر اساس سال تقویمی میدن فکر کنم پس بازی های کل سال 2011 رو در نظر بگیرید 100% مسی بهتره رونالدو!!

علیرضا در 30/8/1390 | 22:44 گفت:

توپ طلا رو به هر کی که میخوان بدن.........حالم از این مراسم توپ طلا به هم میخوره............
همچنین بیشتر حالم از سیاست های فیفا به هم میخوره...............

mahdi jannati در 30/8/1390 | 22:37 گفت:

ronaldo az messi kheili behtare.

رضاشاماخ چوک بندر در 30/8/1390 | 22:36 گفت:

من بازیهای آرسنال رومحک میزنم ونقات ضعف وقوتشویادداشت میکنم من بازی های آرسنالوهم مستقیم وهم تکرارنگاه میکنم.وقتی بردمیشینم یاداداشتمونگاه میکنم که چی شدکه بردیاچی شدکه باخت واینکه ونگرازبازیکناش چی میخواد

sepehr najafian در 30/8/1390 | 22:30 گفت:

داداش بازی تموم شده دیدن نداره.

رضاشاماخ چوک بندر در 30/8/1390 | 22:25 گفت:

بچه هابرین دانگل بخرین.من خریدم وکانالهای زیادی بازه. الجزیره اسپورت..لیگ ایتالیاواسپانیاوفرانسه واسکاتلندوروسیه وقطروژاپن.همه بازیها.لیگ پرتغال ودسته دوانگلیس بازیهای مهم .جام حذفی واتحادیه انگلیس جام ملتهاهر4قاره جام جهانی ومقدماتی جام جهانی هر4قاره جام باشگاههای اروپاولیگ اروپاهمه بازیها لیگ قهرمانان آسیاآفریقاوآمریکاجنوبی.لیگ آمریکا.برزیل وآرژانتین.canal+sport/لیگ لهستان انگلیس ایتالیاواسپانیا.الان توکانال الجزیره اسپورت 9 الان بازی جوانان آرسنال وبریستون سیتی گذاشته بودوالان تکراربازی ارسنال ونورویچ پخش میکنه.درضمن بازی ارسنال دورتموندازکانال الجزیره اسپورت 4پخش میکنه.بچه هابازی آرسنال شروع شدبانورویچ میرم ببینم

حسین عسگریان در 30/8/1390 | 22:24 گفت:

من که میگم باید بدن به ون پرسی بعد بگن یه حرکت رونالدینیویی بود نگاه کردیم به چپ پاس دادیم به راست!!!!!!!

hamidtopchi در 30/8/1390 | 22:18 گفت:

فابرگاس خائن نیست!!!!!!
مسی لیاقتشو داره!!!البته تا وقتی تو بارساست

mostafaa در 30/8/1390 | 21:56 گفت:

فابراس یه خائنه نامرده و الات آرتتا

sepehr najafian در 30/8/1390 | 21:24 گفت:

aziz joon harfe ba hali bud

aziz joon در 30/8/1390 | 21:20 گفت:

توپ طلا ارزونیشون جام نیدیم بهشون

میلاد حسینی در 30/8/1390 | 21:19 گفت:

فکر کنم رونالدو

من ازش خیلی بدم میومد ولی الان باش حال میکنم

aso در 30/8/1390 | 21:08 گفت:

برا من که اصلا مهم نیست!!